Lygos
REZULTATAI :: Suaugusių grupės 2022-2023 :: Savaitgalio Pavasario lyga
2022-2023
A pogrupis
Nr. | Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ramybėlė | |||||||||
2. | BC Rhino | |||||||||
3. | Didvyriai | |||||||||
4. | ARV-Auto | |||||||||
5. | Mazgas | |||||||||
6. | BC BOMBA | |||||||||
7. | KM Perkūnas | |||||||||
8. | Euroatletas | |||||||||
9. | Aktyvistai |
B pogrupis
Nr. | Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BC Go Best | |||||||||
2. | Black Knights | |||||||||
3. | Notomas | |||||||||
4. | Katos grupė | |||||||||
5. | Hegelmann Litauen | |||||||||
6. | UKG Stadionas | |||||||||
7. | Potencialas | |||||||||
8. | BC Spurtas | |||||||||
9. | A. Banionio ŪKIS |
C pogrupis
Nr. | Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | No Name | |||||||||
2. | Mokomasis pulkas | |||||||||
3. | LŽSHA | |||||||||
4. | Aleksotas-Senamiestis | |||||||||
5. | Traidenis | |||||||||
6. | Snaiperis | |||||||||
7. | Bruklinas | |||||||||
8. | Kauno Tarptautinė gimnazija | |||||||||
9. | Santa Barbara |
Grupė dėl 1 - 6 vietų
Grupė dėl 7 - 12 vietų
Nr. | Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokomasis pulkas | ||||||
2. | Ramybėlė | ||||||
3. | Hegelmann Litauen | ||||||
4. | UKG Stadionas | ||||||
5. | Kauno Tarptautinė gimnazija | ||||||
6. | Euroatletas |
Grupė dėl 13 - 18 vietų
Nr. | Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aleksotas-Senamiestis | ||||||
2. | ARV-Auto | ||||||
3. | Snaiperis | ||||||
4. | Potencialas | ||||||
5. | BC Spurtas | ||||||
6. | Aktyvistai |
Grupė dėl 19 - 24 vietų
Nr. | Komanda | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Black Knights | ||||||
2. | Katos grupė | ||||||
3. | Traidenis | ||||||
4. | BC BOMBA | ||||||
5. | KM Perkūnas | ||||||
6. | Santa Barbara |
Grupė dėl 25 - 27 vietų
Varžybų rezultatai:
Data | Komandos | Rezultatas |
---|---|---|
2023-05-12 | Notomas - Didvyriai | 86 - 68 |
2023-05-12 | No Name - UKG Stadionas | 95 - 89 |
2023-05-07 | UKG Stadionas - Didvyriai | 53 - 72 |
2023-05-07 | No Name - Notomas | 69 - 91 |
2023-05-06 | Didvyriai - UKG Stadionas | 79 - 66 |
2023-05-06 | Notomas - No Name | 84 - 72 |
2023-04-30 | No Name - Potencialas | 64 - 55 |
2023-04-30 | LŽSHA - Didvyriai | 58 - 77 |
2023-04-30 | Notomas - Ramybėlė | 86 - 83 |
2023-04-30 | Mazgas - UKG Stadionas | 62 - 64 |
2023-04-29 | Didvyriai - LŽSHA | 74 - 78 |
2023-04-29 | Potencialas - No Name | 71 - 71 |
2023-04-29 | UKG Stadionas - Mazgas | 61 - 61 |
2023-04-29 | Ramybėlė - Notomas | 64 - 87 |
2023-04-23 | Mazgas - Aleksotas-Senamiestis | 84 - 47 |
2023-04-23 | Ramybėlė - Euroatletas | 78 - 69 |
2023-04-23 | UKG Stadionas - Kauno Tarptautinė gimnazija | 67 - 65 |
2023-04-23 | Notomas - ARV-Auto | 82 - 61 |
2023-04-23 | A. Banionio ŪKIS - Potencialas | 70 - 72 |
2023-04-22 | Didvyriai - Hegelmann Litauen | 74 - 58 |
2023-04-22 | LŽSHA - Snaiperis | 76 - 61 |
2023-04-21 | No Name - Mokomasis pulkas | 75 - 49 |