Lygos

STATISTIKA :: Suaugusiųjų grupės 2025-2026 :: C lyga 
2025-2026

Palyginti
Palyginimo paaiškinimas Tai yra komandų statistikos palyginimas. Norėdami palyginti konkrečių komandų statistikas, pažymėkite jas ir spauskite PALYGINTI.
Pavadinimas rung. PTS 1A %1 2A %2 3A %3 REB AS TO ST BS PF FD TF
77 Ballers 20 1357 192 / 294 65.31% 338 / 765 44.18% 163 / 653 24.96% 791 253 254 186 30 310 306 4
BC Kaunas 18 1271 187 / 300 62.33% 350 / 811 43.16% 128 / 477 26.83% 777 285 325 154 30 295 306 5
Santa Barbara 20 1608 173 / 307 56.35% 485 / 998 48.6% 155 / 634 24.45% 919 351 269 172 40 329 323 4
Anarkistai Basket 20 1389 146 / 312 46.79% 416 / 946 43.97% 137 / 527 26% 890 269 339 187 67 370 309 7
Black Mamba 18 1109 122 / 233 52.36% 294 / 790 37.22% 133 / 541 24.58% 753 242 243 140 47 204 230 2
Gyvenu Gerai airsystems.lt 20 1407 215 / 376 57.18% 419 / 969 43.24% 118 / 596 19.8% 1022 346 357 176 44 402 357 11
Kesko Senukai 20 1229 136 / 275 49.45% 347 / 952 36.45% 133 / 495 26.87% 858 241 392 166 38 348 285 1
Pikenpokas 20 1431 182 / 293 62.12% 359 / 798 44.99% 177 / 645 27.44% 784 319 301 191 23 338 320 1
HIKVISION 23 1732 203 / 348 58.33% 445 / 977 45.55% 213 / 741 28.74% 1035 446 304 213 38 365 375 1
Klimato sprendimai 26 2218 283 / 494 57.29% 627 / 1174 53.41% 227 / 805 28.2% 1195 535 401 259 114 369 442 3
Aktyvistai 18 1072 129 / 215 60% 269 / 672 40.03% 135 / 568 23.77% 709 251 333 126 32 269 226 4
Tie geresni 25 2042 234 / 408 57.35% 520 / 1046 49.71% 256 / 794 32.24% 1121 542 362 226 78 368 402 1
Mayhem - Export Monkeys 2 18 1123 123 / 299 41.14% 338 / 815 41.47% 108 / 501 21.56% 741 245 305 203 18 363 317 5
KTR Turbo 27 2224 291 / 459 63.4% 635 / 1193 53.23% 221 / 841 26.28% 1254 612 338 256 80 411 420 6
Silverstars fanų klubas 22 1789 202 / 389 51.93% 552 / 1066 51.78% 161 / 664 24.25% 955 461 375 302 35 406 393 7
Partizanai 23 1659 221 / 445 49.66% 491 / 1118 43.92% 152 / 624 24.36% 1009 338 351 224 54 437 426 2
Valpainiai 22 1759 225 / 366 61.48% 527 / 1083 48.66% 160 / 572 27.97% 1004 434 361 184 68 385 372 9
SPORTO PĖDOS / ŠLIENAVA 22 1735 216 / 387 55.81% 389 / 829 46.92% 247 / 888 27.82% 1012 454 318 248 39 328 366 2
BC Hegelmann Litauen 25 2360 262 / 417 62.83% 677 / 1228 55.13% 248 / 812 30.54% 1246 598 363 284 72 327 407 5
Žalgirio Garbės Klubas 22 1648 199 / 320 62.19% 429 / 946 45.35% 197 / 731 26.95% 940 351 317 176 43 430 343 5
KK | Baltic Transline 24 1897 281 / 440 63.86% 466 / 1067 43.67% 228 / 834 27.34% 1159 429 345 187 60 347 441 2
Alpha Safety 18 1226 114 / 220 51.82% 376 / 884 42.53% 120 / 516 23.26% 745 264 275 180 29 295 259 5
Chaosas 20 1427 180 / 371 48.52% 418 / 886 47.18% 137 / 595 23.03% 949 396 375 197 33 340 377 6
Jaučakiai 22 1900 203 / 321 63.24% 412 / 777 53.02% 291 / 971 29.97% 923 496 302 235 48 279 358 2
Košmaras 25 1915 193 / 321 60.12% 462 / 903 51.16% 266 / 865 30.75% 1021 457 349 201 30 342 352 5
Elsun 18 972 115 / 229 50.22% 229 / 659 34.75% 133 / 545 24.4% 628 195 296 137 22 280 259 3
Feniksas 20 1150 150 / 300 50% 350 / 935 37.43% 100 / 445 22.47% 838 223 331 133 51 287 287 3
KM Perkūnas 20 1489 181 / 288 62.85% 390 / 824 47.33% 176 / 712 24.72% 714 303 386 204 73 312 304 2
BC Kauno Stumbrai 20 1392 190 / 324 58.64% 352 / 857 41.07% 166 / 634 26.18% 874 238 340 185 56 350 329 1
Straight 20 1497 174 / 296 58.78% 378 / 821 46.04% 189 / 670 28.21% 949 352 324 188 38 310 320 4
LSU SA Weinhale 22 1622 169 / 340 49.71% 455 / 947 48.05% 181 / 727 24.9% 969 339 309 210 41 378 365 5
rung.: viso rungtynių, avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes, PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.