Rinkūno ir Parachomiko vedama „Sporto manija“ „Perkūno“ taurės finale pranoko VDU

2019 m. spalio 16 d.

Finalų patirties jau nebeskaičiuojanti „Sporto manija“ į kolekciją priglaudė dar vieną trofėjų. „Perkūno“ taurės turnyro finale „Sporto manija“ pakankamai lengvai 89:63 susitvarkė su VDU jaunimu.

Nesustabdomai rungtyniavo Deivido Rinkūno ir Pauliaus Parachomiko duetas – kol pimasis nardė po varžovų baudos aikštelę (9/12 dvitaškiai), antrasis smaigstė tolimus metimus (5/6 tritaškiai).

Rungtynių pirmoje pusėse įsibėgėti varžovams leidę VDU studentai antrajame kėlinyje atsiliko jau dvidešimčia taškų. Jaunimas kiek suspurdėjo po ilgosios pertraukos, kai priartėjo ir laikėsi ties dešimties taškų skirtumu, tačiau ketvirtajame kėlinyje vėl spurtavusi „Sporto manija“ klaustukų nebepaliko.

Kaip ir pernai (finale pralaimėta Vilkaviškio „Perlui“), VDU studentams finalinėse rungtynėse trūko ugnies akyse. Tą pripažino ir Deividas Petravičius:

„Nelemta laimėti pirmos vietos, pasirodo. Gal chebra nepasimoko iš klaidų. Gal noro pritrūko komanda, kažkokie išsigandę ir pasimetę buvome. Jau būtų pats laikas laimėti, – nerimavo vienas iš komandos senbūvių. – Finalas buvo mūsų tikslas, bet visko iki galo nepadarėme. Varžovai vyresni, kiti jau ir karjeras baigę, bet mums vistiek duoda į kaulus, turi daugiau jėgos. Ties čia ir turėtume pasimokyti iš jų.“

Naudingiausiu finalo žaidėju buvo pripažintas Paulius Parachomikas, o geriausio viso turnyro „Sporto manijos“ žaidėjo prizas atiteko Deividui Rinkūnui.

VDU komandoje geriausiu žaidėju tapo Deividas Petravičius, „UNITED“ ekipoje – Giedrius Jevstignejevas, Vilkaviškio „Perlo“ – Tomas Milinskas.

Susijusi naujiena - Puikiame „Perkūno“ taurės turnyro mažajame finale pergalę nuskynė „UNITED“

A post shared by Kauno Krepšinio Mėgėjų Lyga (@kkml_kaunas) on

Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas