Puikiame „Perkūno“ taurės turnyro mažajame finale pergalę nuskynė „UNITED“

2019 m. spalio 17 d.

„Perkūno“ taurės turnyro bronzos medaliai puikuojasi ant „UNITED“ krepšininkų. Lygiaverčių varžovų dvikovoje „UNITED“ 75:72 palaužė pernykščius turnyro nugalėtojus Vilkaviškio „Perlas“ krepšininkus.

„Turėjom didelį norą šiandien laimėti. Labai buvo apmaudu po pirmadienio pralaimėjimo (pusfinalį „UNITED“ pralaimėjo VDU 79:91 – aut.). O varžovas šiandien buvo tikrai stiprus, norėjosi įrodyti, kad galime laimėti, tad džiaugiuosi, kad pavyko.“ – po rungtynių kalbėjo „UNITED“ vadas Marius Lebedys.

Rungtynės klostėsi itin atkakliai ir permainingai. Nors pirmosiomis minutėmis „UNITED“ spruko į priekį 13:2, po pirmo kėlinio jau atsiliko 18:22. Vis tik „UNITED“ neužtruko grįžti į priekį ir pirmavo iki lemiamo ketvirčio pradžios.

Video apžvalga:

Roko Čepanonio ir Tomo Milinsko sėkminga žaidimo atkarpa leido „Perlui“ vėl aplenkti varžovus, tačiau likus trims minutėms Ignas Krukonis ir Andrius Gedminas smeigė po tritaškį, o Tado Padegimo du taškai tvirtino „UNITED“ persvarą, kurią išlaikė iki finalinės sirenos.

„Kaip ir kasmet pas mus žaidėjai nesikeičia, kažkokių stebuklų neįvyko, žaidžiam daug metų kartu. Vienuoliktas ar dvyliktas sezonas jau. Aišku, norėtųsi iškovoti tą A lygos aukso medalį, bet mes einam ne jaunyn, o varžovai vis dar tokie pat stiprūs. Stengsimės laimėti tiek A, tiek B lygą, o bus kaip Dievas duos...“ – vylėsi M. Lebedys.

Susijusi naujiena - Rinkūno ir Parachomiko vedama „Sporto manija“ „Perkūno“ taurės finale pranoko VDU