Lygos

KAROLIS MITROFANOVAS   
2025-2026

photo
Gimimo data: 2002-11-05
Pozicija: Krašto puolėjas
Ūgis: 185 cm
Svoris: 80 kg
Sezonas:
Lyga:
R PTS avg PTS 1A 2A 3A REB AS TO ST BS PF FD TF EFF
15 228 15.20 55 / 86
64%
67 / 138
49%
13 / 37
35%
7.67 4.73 2.07 2.67 0.53 2.67 5.60 0.00 23.27
rung.: viso rungtynių, avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes, PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.


GERIAUSI SEZONO ASMENINIAI RODIKLIAI:

Data Statistikos rodiklis Rezultatas Varžovų komanda
2025-11-24 Daugiausiai įmetė taškų 24 Knock x we.inhale
2025-12-04 Daugiausiai atkovojo kamuolių 11 Aromáma
2025-11-12 Daugiausiai atliko rezultatyvių perdavimų 8 Domeikava - Ekotroba
2026-01-08 Daugiausiai perėmė kamuolių 5 KTU-2
2026-03-31 Daugiausiai blokavo metimų 2 Artstone
2026-02-24 Daugiausiai išprovokavo pražangų 8 KONSUS
2025-10-30 Daugiausiai prarado kamuolių 4 KTU-2


ASMENINĖS STATISTIKOS TOP10:

Statistikos rodiklis Rezultatas Vieta TOP10
Naudingumas 23.27 6 vieta
Perimti kamuoliai 2.67 2 vieta
Išprovokuotos pražangos 5.60 2 vieta
Komanda: KTR Turbo
R PTS avg PTS 1A 2A 3A REB AS TO ST BS PF FD TF TF
22 393 17.86 82 / 118
69%
118 / 212
56%
25 / 89
28%
7.18 4.41 1.91 2.77 0.45 2.45 4.77 0.00 0.00
rung.: viso rungtynių, avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes, PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.


GERIAUSI SEZONO ASMENINIAI RODIKLIAI:

Data Statistikos rodiklis Rezultatas Varžovų komanda
2026-04-12 Daugiausiai įmetė taškų 36 Partizanai
2026-02-11 Daugiausiai atkovojo kamuolių 10 Pikenpokas
2026-03-15 Daugiausiai atliko rezultatyvių perdavimų 10 BC Hegelmann Litauen
2026-01-14 Daugiausiai perėmė kamuolių 7 BC Kauno Stumbrai
2026-05-10 Daugiausiai blokavo metimų 3 BC Hegelmann Litauen
2025-11-30 Daugiausiai išprovokavo pražangų 9 Pikenpokas
2026-03-22 Daugiausiai prarado kamuolių 4 Tie geresni


ASMENINĖS STATISTIKOS TOP10:

Statistikos rodiklis Rezultatas Vieta TOP10
Naudingumas 24.27 6 vieta
Perimti kamuoliai 2.77 6 vieta
R PTS avg PTS 1A 2A 3A REB AS TO ST BS PF FD TF TF
9 163 18.11 27 / 47
57%
47 / 84
56%
14 / 37
38%
8.00 6.33 2.89 3.78 0.33 2.33 4.00 0.00 0.00
rung.: viso rungtynių, avg PTS: taškų vidurkis per rungtynes, PTS: viso įmestų taškų skaičius, 1A: mesta baudų metimų, 1M: pataikyta baudos metimų, %1: baudų pataikymo procentas, 2A: mesta dvitaškių metimų, 2M: pataikyta dvitaškių metimų, %2: dvitaškių pataikymo procentas, 3A: mesta tritaškių metimų, 3M: pataikyta tritaškių metimų, %3: tritaškių pataikymo procentas, REB: atkovotų kamuolių skaičius, AS: rezultatyvūs perdavimai, TO: klaidos, ST: perimti kamuoliai, BS: blokuoti metimai, PF: pražangų kiekis, FD: išprovokuotos pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos, TF: nesportinės / techninės pražangos.


GERIAUSI SEZONO ASMENINIAI RODIKLIAI:

Data Statistikos rodiklis Rezultatas Varžovų komanda
2026-03-01 Daugiausiai įmetė taškų 36 KTG
2026-02-28 Daugiausiai atkovojo kamuolių 16 Didvyriai
2026-02-28 Daugiausiai atliko rezultatyvių perdavimų 10 Didvyriai
2026-03-01 Daugiausiai perėmė kamuolių 6 KTG
2026-04-12 Daugiausiai blokavo metimų 1 Baudelė
2026-03-01 Daugiausiai išprovokavo pražangų 7 KTG
2026-05-10 Daugiausiai prarado kamuolių 6 KM Perkūnas


ASMENINĖS STATISTIKOS TOP10:

Statistikos rodiklis Rezultatas Vieta TOP10
Naudingumas 26.44 1 vieta
Rezultatyvumas 18.11 6 vieta
Atkovoti kamuoliai 8.00 10 vieta
Rezultatyvūs perdavimai 6.33 1 vieta
Perimti kamuoliai 3.78 1 vieta
Prarasti kamuoliai 2.89 8 vieta
Dvitaškiai metimai 55.95 % (47 / 84) 10 vieta
Tritaškiai metimai 37.84 % (14 / 37) 2 vieta