Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės 2023-2024 :: 2014 m. ir jaunesnių grupė 
2023-2024

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ignas Velička (KM Žalgiris I) 10 73,33 11 / 15
2 Simonas Nėnius (KM Žalgiris I) 9 72,73 8 / 11
3 Tauras Šmulaitis (NKA-2014) 12 71,43 10 / 14
4 Ugnius Butautas (Tornado KM I) 13 61,54 16 / 26
5 Armandas Vildžiūnas (Tornado KM I) 13 58,82 10 / 17
6 Adrian Amiton (KM Žalgiris II) 9 57,14 8 / 14
7 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 16 53,85 28 / 52
8 Titas Valatka (KM Perkūnas) 16 51,61 16 / 31
9 Nojus Barkauskas (KM Perkūnas) 8 51,16 22 / 43
10 Dominykas Vaitkevičius (Kėdainių SC - Pramuštgalviai) 9 50,00 8 / 16
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 16 0,00 89 / 0
2 Kristupas Montvila (NKA-2014) 12 0,00 75 / 0
3 Tauras Cicėnas (KM Žalgiris I) 14 0,00 60 / 0
4 Ugnius Butautas (Tornado KM I) 13 0,00 55 / 0
5 Ainius Andrijauskas (Tornado KM I) 11 0,00 54 / 0
6 Benas Jasikevičius (NKA-2014) 12 0,00 54 / 0
7 Vakaris Kmieliauskas (Tornado KM II) 13 0,00 48 / 0
8 Justas Liubinas (KA Snaiperis) 15 0,00 46 / 0
9 Jokūbas Rimša (KM Perkūnas) 16 0,00 44 / 0
10 Tauras Šmulaitis (NKA-2014) 12 0,00 43 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Emersonas Koženevskis (KM Žalgiris I) 14 0,00 10 / 0
2 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 16 0,00 8 / 0
3 Nojus Barkauskas (KM Perkūnas) 8 0,00 5 / 0
4 Tauras Cicėnas (KM Žalgiris I) 14 0,00 5 / 0
5 Vėjas Lazdauskas (KA Snaiperis) 13 0,00 4 / 0
6 Mantas Vaitiekūnas (Tornado KM I) 14 0,00 2 / 0
7 Domas Čiočys (KM Žalgiris I) 14 0,00 2 / 0
8 Leonardas Kuklišinas (Kėdainių SC - Pramuštgalviai) 13 0,00 2 / 0
9 Elijus Rušinas (Tornado KM II) 11 0,00 2 / 0
10 Nidas Bilevičius (KA Snaiperis) 14 0,00 2 / 0