Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės 2023-2024 :: 2013 m. grupė 
2023-2024

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Emilis Bložė (Tornado KM I) 0,08 13
2 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 0,07 15
3 Oskaras Poderys (KM Perkūnas) 0,06 16
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Gustas Milišauskas (KM Žalgiris) 0,07 14
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Jokūbas Survila (KA Snaiperis I) 13 83,05 49 / 59
2 Donatas Baziukas (KM Žalgiris II) 9 82,35 28 / 34
3 Ugnius Butautas (Tornado KM II) 11 82,35 14 / 17
4 Benas Jasikevičius (NKA - Metalinox) 5 73,33 11 / 15
5 Ernestas Daukša (NKA - Metalinox) 13 66,67 30 / 45
6 Adas Vaitekauskas (KM Žalgiris II) 12 66,67 16 / 24
7 Adomas Vybornas (KM Žalgiris) 13 65,52 19 / 29
8 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 15 65,00 13 / 20
9 Adomas Gervė (KM Žalgiris) 11 61,76 21 / 34
10 Aronas Tumosas (KA Snaiperis I) 15 61,54 16 / 26
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Rytis Buinickas (NKA - Metalinox) 16 0,00 85 / 0
2 Benas Gasparavičius (KM Žalgiris II) 11 0,00 71 / 0
3 Pijus Serkevičius (Tornado KM I) 12 0,00 67 / 0
4 Aronas Tumosas (KA Snaiperis I) 15 0,00 64 / 0
5 Bernardas Memėnas (KM Perkūnas) 13 0,00 61 / 0
6 Adomas Gervė (KM Žalgiris) 11 0,00 58 / 0
7 Dovydas Kičas (KM Žalgiris II) 12 0,00 57 / 0
8 Jokūbas Survila (KA Snaiperis I) 13 0,00 57 / 0
9 Augustas Klimas (KM Perkūnas) 15 0,00 51 / 0
10 Aurimas Lukošiūnas (Tornado KM I) 16 0,00 47 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Pijus Serkevičius (Tornado KM I) 12 0,00 29 / 0
2 Dovydas Kičas (KM Žalgiris II) 12 0,00 17 / 0
3 Adas Vaitekauskas (KM Žalgiris II) 12 0,00 13 / 0
4 Benas Gasparavičius (KM Žalgiris II) 11 0,00 12 / 0
5 Jokūbas Survila (KA Snaiperis I) 13 0,00 10 / 0
6 Aronas Tumosas (KA Snaiperis I) 15 0,00 9 / 0
7 Ernestas Daukša (NKA - Metalinox) 13 0,00 8 / 0
8 Martynas Gaižauskas (KM Perkūnas) 15 0,00 8 / 0
9 Martynas Zaleckas (KA Snaiperis I) 16 0,00 8 / 0
10 Simonas Maurutis (KA Snaiperis I) 16 0,00 8 / 0