Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės 2023-2024 :: 2010-2011 m. grupė 
2023-2024

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Augustas Dirsė (NKA - Klinkera) 0,13 8
2 Žygimantas Bočkus (Tornado KM - 2010 - II) 0,13 8
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Marius Lesauskas (KA Snaiperis 2011) 6 133,33 12 / 9
2 Jonas Valančius (Tornado KM - Sharp) 7 109,09 12 / 11
3 Emilis Čioraitis (Tornado KM - Sharp) 8 100,00 11 / 11
4 Karolis Montvila (NKA - Klinkera) 10 84,62 11 / 13
5 Neidas Ivanovas (KA Snaiperis 2011) 7 82,76 24 / 29
6 Gabrielius Juškevičius (Tornado KM - Sharp) 8 78,57 11 / 14
7 Kristupas Kavolis (NKA II - Festo) 6 71,43 10 / 14
8 Dovydas Razumas (Tornado KM - 2010 - II) 9 69,57 16 / 23
9 Augustas Varoneckas (KM Žalgiris 2010 III) 9 65,38 17 / 26
10 Augustinas Kanišauskas (NKA II - Festo) 9 62,86 22 / 35
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ignas-Herkus Jonynas (KM Perkūnas 2010) 8 0,00 55 / 0
2 Klaidas Juočepys (KM Perkūnas 2010) 8 0,00 44 / 0
3 Albertas Letukas (KA Snaiperis 2010) 8 0,00 41 / 0
4 Gytis Šereika (NKA-2010 I) 9 0,00 39 / 0
5 Jokūbas Bujavičius (NKA-2010 I) 8 0,00 38 / 0
6 Augustas Varoneckas (KM Žalgiris 2010 III) 9 0,00 37 / 0
7 Patrikas Šileikis (NKA-2010 I) 9 0,00 37 / 0
8 Neidas Ivanovas (KA Snaiperis 2011) 7 0,00 32 / 0
9 Simonas Sivickas (NKA - Klinkera) 9 0,00 31 / 0
10 Jokūbas Dudonis (NKA-2010 I) 9 0,00 29 / 0
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Kajus Mackevičius (NKA II - Festo) 8 0,00 20 / 0
2 Donatas Barzda (KM Perkūnas 2011) 9 0,00 15 / 0
3 Augustinas Kanišauskas (NKA II - Festo) 9 0,00 14 / 0
4 Jokūbas Parnarauskas (KA Snaiperis 2010) 8 0,00 13 / 0
5 Klaidas Juočepys (KM Perkūnas 2010) 8 0,00 11 / 0
6 Kristupas Kavolis (NKA II - Festo) 6 0,00 11 / 0
7 Gytis Šereika (NKA-2010 I) 9 0,00 11 / 0
8 Arminas Maziliauskas (Tornado KM - 2010 - II) 8 0,00 11 / 0
9 Nojus Čėsna (KA Snaiperis 2010) 7 0,00 11 / 0
10 Marius Lesauskas (KA Snaiperis 2011) 6 0,00 10 / 0