Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupės 2022-2023 :: Didžiosios taurės turnyras 
2022-2023

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Kokoška (SK Minbra) 27,33 3
2 Jonas Levickas (KTU) 22,00 5
3 Paulius Steikūnas (Fun Have) 22,00 2
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 21,67 3
5 Dominykas Černius (Birštono Milasta) 20,50 4
6 Juozas Talat-Kelpšas (Fun Have) 19,60 5
7 Vytautas Kružikas (SK Minbra) 18,00 2
8 Domas Uosis (VDU) 17,75 4
9 Gabrielius Čelka (Fun Have) 17,50 4
10 Dovydas Zdančius (SK Minbra) 16,25 4
ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Gabrielius Čelka (Fun Have) 15,25 4
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 13,00 3
3 Karolis Kokoška (SK Minbra) 12,33 3
4 Eivydas Aleksa (Birštono Milasta) 9,33 3
5 Matas Kabašinskas (KTU) 9,00 2
6 Dominykas Černius (Birštono Milasta) 8,75 4
7 Vytautas Kružikas (SK Minbra) 8,50 2
8 Augustas Gaivenis (KTU) 8,20 5
9 Paulius Steikūnas (Fun Have) 8,00 2
10 Kasparas Šion (VDU) 8,00 2
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Ūzas (SK Minbra) 8,67 3
2 Justas Gedminas (KTU) 6,00 2
3 Rokas Kabašinskas (KTU) 5,50 2
4 Domas Uosis (VDU) 4,50 4
5 Matas Edgaras Staniukaitis (Birštono Milasta) 4,50 2
6 Gabrielius Čelka (Fun Have) 4,25 4
7 Kostas Damijonaitis (Birštono Milasta) 4,00 3
8 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 3,50 2
9 Titas Matevičius (VDU) 3,50 4
10 Juozas Talat-Kelpšas (Fun Have) 3,40 5
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Gabrielius Čelka (Fun Have) 3,75 4
2 Matas Edgaras Staniukaitis (Birštono Milasta) 3,00 2
3 Paulius Steikūnas (Fun Have) 2,50 2
4 Titas Matevičius (VDU) 2,25 4
5 Karolis Kokoška (SK Minbra) 2,00 3
6 Rokas Ūzas (SK Minbra) 2,00 3
7 Justas Gedminas (KTU) 2,00 2
8 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 2,00 1
9 Domas Uosis (VDU) 1,75 4
10 Ainaras Budginas (KTU) 1,75 4
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Gabrielius Čelka (Fun Have) 3,00 4
2 Eivydas Aleksa (Birštono Milasta) 2,33 3
3 Gediminas Ratkevičius (SK Minbra) 2,00 3
4 Karolis Kokoška (SK Minbra) 1,67 3
5 Nedas Kancleris (Birštono Milasta) 1,50 2
6 Tautvydas Alekna (VDU) 1,00 3
7 Jonas Levickas (KTU) 1,00 5
8 Renatas Issak (SK Minbra) 1,00 1
9 Rokas Ūzas (SK Minbra) 1,00 3
10 Eirinas Pilkauskas (VDU) 0,80 5
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Paulius Steikūnas (Fun Have) 6,00 2
2 Vytautas Kružikas (SK Minbra) 5,50 2
3 Paulius Špokas (SK Minbra) 4,67 3
4 Matas Makauskas (Fun Have) 4,50 4
5 Rokas Ūzas (SK Minbra) 4,33 3
6 Rokas Kabašinskas (KTU) 4,00 2
7 Dominykas Černius (Birštono Milasta) 4,00 4
8 Karolis Kokoška (SK Minbra) 3,67 3
9 Jonas Levickas (KTU) 3,40 5
10 Nojus Vainoras (VDU) 3,40 5
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Ūzas (SK Minbra) 5,67 3
2 Matas Kabašinskas (KTU) 5,50 2
3 Eivydas Aleksa (Birštono Milasta) 5,33 3
4 Domas Uosis (VDU) 4,00 4
5 Jonas Levickas (KTU) 3,40 5
6 Paulius Špokas (SK Minbra) 3,33 3
7 Erikas Anušauskas (KTU) 3,00 5
8 Titas Matevičius (VDU) 3,00 4
9 Dominykas Černius (Birštono Milasta) 3,00 4
10 Kostas Damijonaitis (Birštono Milasta) 2,67 3
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Simonas Kriaučiūnas (Birštono Milasta) 0,50 2
2 Rokas Kabašinskas (KTU) 0,50 2
3 Karolis Mulevičius (Fun Have) 0,33 3
4 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 0,33 3
5 Domas Uosis (VDU) 0,25 4
6 Gytis Mačionis (Fun Have) 0,20 5
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Osvaldas Braždžionis (Birštono Milasta) 4 100,00 5 / 5
2 Titas Matevičius (VDU) 4 100,00 5 / 5
3 Eivydas Aleksa (Birštono Milasta) 3 100,00 4 / 4
4 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 2 100,00 4 / 4
5 Simonas Kriaučiūnas (Birštono Milasta) 2 100,00 3 / 3
6 Tautvydas Stankus (SK Minbra) 5 100,00 3 / 3
7 Andrius Žarnauskas (Birštono Milasta) 3 100,00 2 / 2
8 Steponas Baltrušaitis (VDU) 2 100,00 2 / 2
9 Matas Ročka (VDU) 3 100,00 2 / 2
10 Gytis Virbalis (Fun Have) 1 100,00 2 / 2
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Dovydas Zdančius (SK Minbra) 4 81,82 9 / 11
2 Gabrielius Čelka (Fun Have) 4 76,92 30 / 39
3 Matas Ročka (VDU) 3 75,00 6 / 8
4 Ervinas Černis (Fun Have) 5 73,81 31 / 42
5 Eirinas Pilkauskas (VDU) 5 71,88 23 / 32
6 Vincas Aleknavičius (KTU) 5 66,67 10 / 15
7 Ainaras Budginas (KTU) 4 64,71 11 / 17
8 Augustas Gaivenis (KTU) 5 64,52 20 / 31
9 Matas Masiliūnas (VDU) 4 64,29 9 / 14
10 Laurynas Virbalas (Fun Have) 4 64,29 9 / 14
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vytautas Čepas (VDU) 1 100,00 2 / 2
2 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 1 66,67 2 / 3
3 Dominykas Petkevičius (Fun Have) 2 60,00 3 / 5
4 Karolis Mulevičius (Fun Have) 3 55,56 5 / 9
5 Augustas Gaivenis (KTU) 5 50,00 2 / 4
6 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 2 46,15 6 / 13
7 Ugnius Paškauskas (VDU) 3 42,86 3 / 7
8 Juozas Talat-Kelpšas (Fun Have) 5 41,03 16 / 39
9 Matas Masiliūnas (VDU) 4 40,00 4 / 10
10 Rokas Kabašinskas (KTU) 2 40,00 2 / 5