Jakubausko dvitaškis Sabonio KC 99 I išplėšė pergalę prieš „Perkūno“ 97 ekipą

2016 m. vasario 18 d.

Moksleivių 1997-1998 m. grupės lyderių kovoje Sabonio KC 99 I krepšininkai (8-1) privertė pirmąkart suklupti KM „Perkūnas“ 97 ekipą (9-1). Taškas į tašką vykusiose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 16 kartų, o permainingos dvikovos pabaigoje aikštės šeimininkai privertė varžovus atsakinėti į jų rezultatyvias atakas.

Mačo eigoje nei vienai ekipai nepavyko įgyti ženklesnio pranašumo. „Perkūno“ ekipa toliausiai buvo atitrūkusi šešiais taškais, tuo tarpu šeimininkai – vos trimis.

Trečio kėlinio paskutinę sekundę dvitaškį pataikęs R. Jakubauskas pranašavo įtemptą lemiamą ketvirtį – 58:60. Tik jam startavus, A. Tamošiūno du taškai lygino rezultatą, ir nors A. Gečo dvitaškis su pražanga bei T. Milašausko tritaškis „Perkūną“ išlaikė priekyje, artėjant lemiamoms minutėms Sabonio KC ekipa pavijo varžovus.

Lemiamomis akimirkomis vykusių lenktynių metu šeimininkai šoktelėjo į priekį 76:73, tačiau rezultatą lygino J. Stakėno dvitaškis su pražanga. Į P. Budrevičiaus dvitaškį dviem taikliais baudų metimais atsakė T. Milašauskas.

Galutinai Sabonio KC 99 I komandą į priekį išvedė R. Jakubausko rezultatyvus reidas. „Perkūnui“ išsigelbėti liko dvi sekundės. Progą išplėšti pergalę turėjo laisvas paliktas T. Milašauskas, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

Sabonio KC 99 I: K. Sapiega 13 tšk., A. Tamošiūnas 11 tšk., P. Budrevičius 10 tšk.

KM „Perkūnas“ 97: I. Jurgelevičius ir T. Milašauskas po 16 tšk., J. Stakėnas 15 tšk., M. Dirmauskis 11 tšk.