Lygos

Naujienos

„Savaitgalio“ lygos I-ajame etape liko paskutinis turas: kokie klausimai dar liko neatsakyti?

2019 Lapkričio mėn. 25 d.
„Savaitgalio“ lygos I-ajame etape liko paskutinis turas: kokie klausimai dar liko neatsakyti?
Ateinantį sekmadienį išvysime A pogrupio lyderių bei praėjusių metų finalininkų „Abela“ ir A.Puškino gimnazijos krepšininkų akistatą.

Ateinantį savaitgalį bus sužaistas devintasis „Savaitgalio“ lygos turas, kuris skelbs grupės varžybų I-ojo etapo pabaigą. Nuo gruodžio komandos pagal pajėgumą bus išskirstytos į atskiras grupes (dėl 1-6 vietų, dėl 7-12 vietų ir dėl 13-20 vietų) bei kovos dėl palankesnių vietų atkrintamosiose varžybose. Tiesa, keturioms komandoms po šio etapo sezonas baigsis – bilietų į atkrintamąsias varžybas bus išdalinta šešiolika.

Taigi, kas išaiškėjo po paskutiniųjų sužaistų rungtynių praėjusį savaitgalį ir kokie klausimai dar liko neatsakyti?

A pogrupyje, atrodo, viskas išspręsta jau dabar. Į grupę dėl 1-6 vietų pateks „Abela“ (7-1), A.Puškino gimnazija (7-1) ir „Su Tikslu“ (6-2) krepšininkai. Pastarieji žemiau trečiosios vietos nekris net ir pralaimėjimo „Santa Barbarai“ (0-8) atveju, kadangi akistatoje su „Skaitmeninė Akis“ (5-3) komanda pergalę yra iškovojusi būtent „Su Tikslu“ kompanija.

„Skaitmeninė Akis“ kartu su „Siesikais“ (4-4) ir „Amerigo“ (4-4) II-ajame etape varžysis grupėje dėl 7-12 vietų. Sezoną galingai trimis pergalėmis pradėję, bet vėliau į duobę kritę „Siesikai“ sekmadienį nutraukė keturių pralaimėjimų ruožą ir pasiekė labai svarbią pergalę prieš Kauno „Rami-2“ (3-5), užkirtusią jai kelią patekti į aukštesnio pajėgumo grupę. Kauno „Rami-2“ aukščiau septintos vietos nebekils, kadangi yra pralaimėjusi ir „Amerigo“ ekipai.

Dėl likusių kelialapių į atkrintamąsias varžybas grupėje dėl 13-20 vietų Kauno „Rami-2“ kovos kartu su „Prieš Pirtelę“ (2-6), „Rožių Kerštas“ (2-6) ir „Santa Barbara“ ekipomis.

Nors komandų rikiuotė A pogrupyje pakankamai aiški, ateinantį savaitgalį paskutiniai susitikimai nuo to nebus mažiau aršesni. Sekmadienį išvysime pogrupio lyderių bei praėjusių metų finalininkų „Abela“ ir A.Puškino gimnazijos krepšininkų akistatą. Taip pat dėl įskaitinių taškų, kurie bus svarbūs II-ajame etape, „Skaitmeninė Akis“ grumsis su „Amerigo“, o „Rožių Kerštas“ su Kauno „Rami-2“.

Ateinantį savaitgalį karščiausia B pogrupio akistata vyks tarp „Rimidus“ (6-2) ir „No Name“ (5-3) komandų, kadangi nugalėtojas džiaugsis vieta pirmajame trejete.

Pogrupio lyderiai „ARV auto“ (8-0) ir „UKG Stadionas“ (7-1) dėl vietos II-ajame etape gali būti ramūs, o jų principinę dvikovą dėl pirmosios vietos išvysime penktadienį.

Panašu, jog praėjusiais metais bronzą iškovoję „Gemavila“ (3-5) krepšininkai vėl „renkasi“ rizikingą, tačiau pernai pasiteisinusią strategiją. Nepriklausomai nuo paskutiniųjų rungtynių su „Lampėdžiu“ (0-8) baigties, „Gemavila“ keliaus į grupę dėl 13-20 vietų. Visgi toks scenarijus prieš metus komandai itin pasiteisino – tuomet iš tryliktos vietos atkrintamosiose startavusi, tačiau galingai įsibėgėjusi „Gemavila“ aštuntfinalyje nukovė „ARV auto“, o ketvirtfinalyje – BC „Agapė“ ekipas. Pusfinalyje atsitrenkė į būsimos čempionės A. Puškino gimnazijos sieną, tačiau sezoną pergalingai baigė mažajame finale įveikusi „No Name“ krepšininkus.

Sekmadienį „Traidenis“ (4-4) ir „Arena Billiards“ (4-4) varžysis dėl svarbių įskaitinių taškų, kurie pravers grupėje dėl 7-12 vietų, o „ACME“ (1-7) mėgins pergalių sąskaitą papildyti kovoje su „Amberiu“ (2-6).

Turnyrinė lentelė.

Atkrintamųjų varžybų schema.

Lygos lyderiai.


Komentarai: