Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupės 2023-2024 :: B lyga 
2023-2024

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 32,56 9
2 Lukas Grabauskas (UNITED) 31,00 17
3 Jonas Mačiulis (Reunion) 29,70 10
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 29,22 9
5 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 22,85 13
6 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 22,27 11
7 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 21,38 13
8 Justas Vazalis (Reunion) 20,60 10
9 Matas Lisajevičius (UNITED) 19,35 17
10 Paulius Blieka (Kauno kolegija) 19,27 11
REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 28,89 9
2 Lukas Grabauskas (UNITED) 25,41 17
3 Jonas Mačiulis (Reunion) 23,00 10
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 22,33 9
5 Mindaugas Košelis (Kauno kolegija) 18,59 17
6 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 17,91 11
7 Justas Vazalis (Reunion) 17,70 10
8 Robertas Balčius (KTK-Autodita) 17,35 17
9 Andrius Gedminas (UNITED) 17,23 13
10 Erikas Stulpinas (Kauno kolegija) 16,40 15
ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Jonas Mačiulis (Reunion) 14,60 10
2 Rokas Ūzas (SK Minbra) 12,11 9
3 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 11,85 13
4 Paulius Blieka (Kauno kolegija) 10,27 11
5 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 9,18 17
6 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 9,00 13
7 Lukas Grabauskas (UNITED) 8,65 17
8 Arnoldas Januška (67ers) 8,43 14
9 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 8,36 11
10 Jonas Grenda (67ers) 8,00 13
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Matas Lisajevičius (UNITED) 8,76 17
2 Jonas Mačiulis (Reunion) 7,10 10
3 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 6,67 9
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 6,56 9
5 Ignas Krukonis (KTK-Autodita) 5,85 13
6 Kostas Damijonaitis (UNITED) 5,55 11
7 Eimantas Aukštikalnis (KTK-Autodita) 5,13 15
8 Dominykas Ramonas (Kauno kolegija) 4,57 14
9 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 4,31 13
10 Justas Vazalis (Reunion) 4,20 10
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Eimantas Aukštikalnis (KTK-Autodita) 2,80 15
2 Ignas Krukonis (KTK-Autodita) 2,69 13
3 Mantas Zubavičius (67ers) 2,23 13
4 Rokas Ūzas (SK Minbra) 2,22 9
5 Martynas Bružas (Kauno kolegija) 2,00 14
6 Arnoldas Januška (67ers) 2,00 14
7 Lukas Grabauskas (UNITED) 1,94 17
8 Kostas Damijonaitis (UNITED) 1,91 11
9 Mindaugas Košelis (Kauno kolegija) 1,88 17
10 Justas Vazalis (Reunion) 1,70 10
BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Paulius Blieka (Kauno kolegija) 2,09 11
2 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 2,08 13
3 Rokas Ūzas (SK Minbra) 1,33 9
4 Gediminas Ratkevičius (SK Minbra) 1,17 12
5 Jokūbas Stanaitis (KTK-Autodita) 1,15 13
6 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 1,15 13
7 Martynas Bružas (Kauno kolegija) 1,07 14
8 Renatas Issak (SK Minbra) 1,00 12
9 Laurynas Pumputis (LKSK) 0,76 17
10 Germantas Bumblys (KTU) 0,75 8
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Lukas Grabauskas (UNITED) 6,59 17
2 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 5,45 11
3 Jonas Mačiulis (Reunion) 4,90 10
4 Mindaugas Košelis (Kauno kolegija) 4,82 17
5 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 4,11 9
6 Paulius Blieka (Kauno kolegija) 3,64 11
7 Arnas Malakauskas (67ers) 3,44 16
8 Dominykas Ramonas (Kauno kolegija) 3,43 14
9 Arnoldas Januška (67ers) 3,43 14
10 Erikas Stulpinas (Kauno kolegija) 3,40 15
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Ūzas (SK Minbra) 5,11 9
2 Jonas Mačiulis (Reunion) 4,90 10
3 Matas Lisajevičius (UNITED) 4,76 17
4 Lukas Grabauskas (UNITED) 3,12 17
5 Nedas Zaniauskas (Kauno kolegija) 3,11 18
6 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 3,00 11
7 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 3,00 13
8 Gediminas Žukas (LKSK) 2,93 15
9 Ignas Bytautas (SK Minbra) 2,91 11
10 Benas Šimanauskas (LKSK) 2,89 9
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Eimantas Gudkovas (Reunion) 0,30 10
2 Gediminas Velička (SK Minbra) 0,25 8
3 Karolis Birieta (LKSK) 0,25 16
4 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 0,18 11
5 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 0,15 13
6 Robertas Balčius (KTK-Autodita) 0,12 17
7 Lukas Grabauskas (UNITED) 0,12 17
8 Rokas Ūzas (SK Minbra) 0,11 9
9 Paulius Orda (LKSK) 0,10 10
10 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 0,10 10
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Erikas Stulpinas (Kauno kolegija) 15 75,86 44 / 58
2 Lukas Grabauskas (UNITED) 17 71,93 82 / 114
3 Mindaugas Košelis (Kauno kolegija) 17 71,79 56 / 78
4 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 11 70,59 36 / 51
5 Karolis Pupinis (KTK-Autodita) 13 70,45 31 / 44
6 Jokūbas Špokas (SK Minbra) 10 70,45 31 / 44
7 Jonas Mačiulis (Reunion) 10 70,37 38 / 54
8 Ignas Krukonis (KTK-Autodita) 13 70,21 33 / 47
9 Arnoldas Januška (67ers) 14 70,00 35 / 50
10 Dominykas Ramonas (Kauno kolegija) 14 69,77 30 / 43
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Robertas Balčius (KTK-Autodita) 17 66,94 81 / 121
2 Gustas Blinkinas (KTU) 16 65,66 65 / 99
3 Lukas Grabauskas (UNITED) 17 65,00 130 / 200
4 Arminas Bareckas (KTU) 18 64,29 63 / 98
5 Laurynas Miknevičius (SK Minbra) 11 63,04 58 / 92
6 Augustas Gaivenis (KTU) 20 62,65 104 / 166
7 Giedrius Jevstignejevas (UNITED) 17 59,80 61 / 102
8 Eivydas Aleksa (SK Minbra) 13 58,51 55 / 94
9 Darius Kuzmickas (UNITED) 14 56,99 53 / 93
10 Erikas Stulpinas (Kauno kolegija) 15 55,40 77 / 139
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Gedminas (UNITED) 13 42,86 69 / 161
2 Gabrielius Kaubrys (KTU) 18 41,56 32 / 77
3 Justas Vazalis (Reunion) 10 40,51 32 / 79
4 Šarūnas Vasiliauskas (SK Minbra) 9 40,00 44 / 110
5 Taurantas Tamošiūnas (Reunion) 12 38,96 30 / 77
6 Lukas Damušis (KTK-Autodita) 16 37,70 46 / 122
7 Rokas Ūzas (SK Minbra) 9 37,19 45 / 121
8 Julius Kigas (67ers) 15 37,12 49 / 132
9 Osvaldas Braždžionis (UNITED) 10 37,04 30 / 81
10 Vincas Aleknavičius (KTU) 18 36,47 31 / 85