Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupė :: Savaitgalio lyga 
2019-2020

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Gintaras Žilinskas (KK Amberis) 13,43 7
2 Ramūnas Andrijauskas (Lampėdis) 13,20 5
3 Tadas Narbutavičius (KK Siesikai) 12,50 8
4 Tautvydas Vencius (Santa Barbara) 12,18 11
5 Gintautas Mažeika (No Name) 12,00 7
6 Paulius Lekečinskas (Rimidus) 11,90 10
7 Šarūnas Krilavičius (Abela) 11,82 11
8 Mantas Čipas (Abela) 11,80 10
9 Domas Jankauskas (Abela) 11,31 13
10 Dalius Grušauskas (Skaitmeninė Akis) 11,00 5
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Mantas Čipas (Abela) 7,90 10
2 Ramūnas Švagždys (No Name) 6,07 14
3 Šarūnas Petraitis (Kauno Rami-2) 5,85 13
4 Povilas Venclovas (Gemavila) 5,85 13
5 Laimonas Steponavičius (Amerigo) 5,83 12
6 Egidijus Zaremba (No Name) 5,63 8
7 Paulius Vaškevičius (ARV auto) 5,60 10
8 Tomas Pauliukas (UKG Stadionas) 5,36 11
9 Eimantas Pacevičius (Rimidus) 5,08 13
10 Mindaugas Barčaitis (A. Puškino gimnazija) 4,80 15
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Laurynas Varnas (Arena Billiards) 6,00 7
2 Tomas Ziutelis (UKG Stadionas) 5,92 12
3 Tautvydas Tulauskas (KK Amberis) 5,36 11
4 Ramūnas Švagždys (No Name) 5,29 14
5 Ramūnas Andrijauskas (Lampėdis) 5,20 5
6 Rokas Ašmena (Amerigo) 5,18 11
7 Vytenis Navickas (Abela) 5,00 16
8 Tadas Narbutavičius (KK Siesikai) 5,00 8
9 Matas Davidonis (Rožių Kerštas) 4,92 13
10 Mantas Pukinskas (ARV auto) 4,89 9
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Mantas Čipas (Abela) 0,30 10
2 Lukas Dubikaltis (UKG Stadionas) 0,25 12
3 Tadas Lukauskas (A. Puškino gimnazija) 0,23 13
4 Audrius Kmita (ACME) 0,23 13
5 Šarūnas Gustas (UKG Stadionas) 0,20 5
6 Juozas Keršys (UKG Stadionas) 0,20 5
7 Mindaugas Grunkis (Amerigo) 0,20 10
8 Dainius Kišonas (Lampėdis) 0,17 6
9 Justinas Krašauskas (ACME) 0,15 13
10 Ramūnas Švagždys (No Name) 0,14 14
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Lukas Aleksiūnas (KK Siesikai) 11 87,01 67 / 77
2 Darius Daugininkas (Arena Billiards) 14 86,36 19 / 22
3 Eimantas Knieta (Traidenis) 10 85,71 18 / 21
4 Matas Davidonis (Rožių Kerštas) 13 83,78 62 / 74
5 Matas Toliušis (No Name) 13 83,33 25 / 30
6 Lukas Dubikaltis (UKG Stadionas) 12 82,86 29 / 35
7 Vilius Černiauskas (Rimidus) 9 82,86 29 / 35
8 Eimantas Pacevičius (Rimidus) 13 80,00 36 / 45
9 Mantas Pukinskas (ARV auto) 9 78,72 37 / 47
10 Audrius Kmita (ACME) 13 75,00 36 / 48
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Mantas Daunoravičius (ACME) 12 67,54 77 / 114
2 Gediminas Brauka (Skaitmeninė Akis) 11 67,27 37 / 55
3 Aurimas Gavelis (UKG Stadionas) 11 66,67 78 / 117
4 Laurynas Varnas (Arena Billiards) 7 62,82 49 / 78
5 Paulius Pacevičius (Rimidus) 5 62,32 43 / 69
6 Rokas Ašmena (Amerigo) 11 61,73 50 / 81
7 Mantas Čipas (Abela) 10 60,00 36 / 60
8 Paulius Lekečinskas (Rimidus) 10 59,52 50 / 84
9 Aivaras Pūras (Gemavila) 10 59,30 51 / 86
10 Dovydas Nemeikša (Gemavila) 13 58,87 73 / 124
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Lukas Aleksiūnas (KK Siesikai) 11 50,63 40 / 79
2 Lukas Leskauskas (Su Tikslu) 13 47,37 63 / 133
3 Laimonas Steponavičius (Amerigo) 12 43,75 28 / 64
4 Ramūnas Švagždys (No Name) 14 38,32 41 / 107
5 Giedrius Džiaugys (Kauno Rami-2) 11 38,16 29 / 76
6 Vytenis Navickas (Abela) 16 36,25 29 / 80
7 Justinas Pileckas (Abela) 16 32,59 44 / 135
8 Justinas Krašauskas (ACME) 13 32,38 34 / 105
9 Rimas Petraška (Skaitmeninė Akis) 13 32,14 36 / 112
10 Matas Davidonis (Rožių Kerštas) 13 31,78 34 / 107