Top Sport - Kauno Krepšinio Megėjų Lyga
YouTube
Facebook
Instagram
Prisijunkite
Prisijungimas
Prisijungti
Registracija
Pamiršote slaptažodį?
KKML
Šokėjos
Remėjai
Sekretoriatas
Teisėjai
Archyvas
Apie KKML
Kontaktai
Parama 1,2%
Tvarkaraštis/Rezultatai
Naujienos
Žaidėjų birža
Teisėjų mokykla
Media
Video
Foto
Šiandien
Vakar
Balandžio 25
Balandžio 24
Balandžio 23
Balandžio 22
Balandžio 21
Rungtynės
LIVE
Pradžia:
09:15 val.
Tornado KM - Sharp
NKA-2010 I
Pradžia:
13:00 val.
KTU
Žaliakalnis
Pradžia:
14:00 val.
Didvyriai
Ramybėlė
Pradžia:
15:15 val.
Tarptautinė gimnazija
No Name-Mazgas
Rezultatas
50
KM Perkūnas 2006 - II
122
KM Žalgiris II
Rezultatas
53
NKA II - Festo
104
KA Snaiperis 2010
Rezultatas
95
UNITED
104
KTK-Autodita
Rezultatas
56
KM Žalgiris III
75
KM Žalgiris - Garliava
Rezultatas
45
KM Perkūnas
53
Tornado KM I
Rezultatas
78
KAUNAS MAYHEM
67
KM Perkūnas I
Rezultatas
85
KTU
89
SK Minbra
Rezultatas
73
NKA - AGAVE
36
KM Žalgiris I
Rezultatas
55
KM Žalgiris
42
NKA - Metalinox
Rezultatas
52
KA Snaiperis I
50
Tornado KM I
Rezultatas
61
KM Perkūnas II
104
BC Pilėnai
Rezultatas
84
KTU-2
64
BC Euroatletas
Rezultatas
100
GZP - 3
55
BC Rhino
Rezultatas
84
Košmaras
69
Tornado KM 2006
Rezultatas
96
Klimato sprendimai
92
KM Perkūnas I
Rezultatas
53
Tornado KM I
52
KM Perkūnas
Pradžia:
17:30 val.
KM Žalgiris - Garliava
KM Žalgiris II
Rezultatas
70
Kaunas City
65
KAUNAS MAYHEM
Rezultatas
64
No Name-2
106
A. Banionio ŪKIS
Rezultatas
67
NKA - Klinkera
66
KA Snaiperis 2011
Rezultatas
70
Tornado KM - 2012-I
53
NKA - Litnobiles
Rezultatas
89
Santa Barbara
76
VALPAINIAI
Rezultatas
86
KTU-2
81
BC Pilėnai
Rezultatas
79
Slow Motion
54
BC Export Monkeys
Rezultatas
88
Ramybėlė
74
LŽSHA
Rezultatas
63
Žalgirio Garbės Klubas
70
Galera
Rezultatas
73
KA Snaiperis 2010
64
KM Perkūnas 2010
Rezultatas
101
Jaučakiai
94
HIKVISION
Rezultatas
55
SK Ežerietis
103
Skroblų alėja
Rezultatas
117
Tie geresni
82
Hegelmann Litauen
Rezultatas
87
VALPAINIAI
84
Silverstars fanų klubas
Rezultatas
33
A Komanda
86
KK Šliužai
Rezultatas
102
BC Euroatletas
56
BC Rhino
Rezultatas
66
KA Snaiperis 2011
59
Tornado KM - 2010 - II
Rezultatas
96
KK Baltis
72
DOMEIKAVA-Ekotroba
Rezultatas
102
Galera
63
SK Ežerietis
Rezultatas
110
Šlienava
107
Tornado KM-Meistro kodas
Rezultatas
74
Skroblų alėja
63
Žalgirio Garbės Klubas
Rezultatas
89
DNC
86
Omega
Rezultatas
65
Tornado KM - 2010 - II
39
NKA - Klinkera
Rezultatas
66
Hegelmann Litauen
88
Didvyriai
Rezultatas
53
BC Spurtas
79
No Name-Mazgas
Rezultatas
57
LŽSHA
71
Ramybėlė
Rezultatas
65
Tarptautinė gimnazija
47
BC Euroatletas
Lygos
Suaugusių grupės
Pavasario taurės turnyras
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro lyderiai
Atkrintamosios
Savaitgalio Pavasario lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
B lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
C lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
D lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Verslo įmonių lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Savaitgalio lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 35+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 40+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Veteranų 50+ lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Lygos lyderiai
Atkrintamosios
Moksleivių grupės
Gimnazijų taurė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Čempionato geriausieji
Atkrintamosios
Jaunimo lyga
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2010-2011 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2012 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2013 m. grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
2014 m. ir jaunesnių grupė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Pirmenybių geriausieji
Atkrintamosios
Taurių turnyrai
„Perkūno“ taurė
Nuostatai
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro geriausieji
Atkrintamosios
KKML Rudens taurė
Nuostatai
Tvarkaraščiai
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Komandų statistika
Turnyro geriausieji
Atkrintamosios
„PERKŪNIUKŲ“ turnyrai
2009-2010 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2011-2012 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2013-2014 m. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
2015 m. ir jaun. grupė
Tvarkaraštis
Rezultatų lentelė
Turnyrinė lentelė
Atkrintamosios
TVARKARAŠTIS
Pasirinkite lygą
1998-1999 m. grupė
2000-2001 m. grupė
2000-2001 m. Pavasario taurė
2002 m. grupė
2003-2004 m. grupė
2005 m. grupė
2006 m. grupė
2007 m. grupė
BLM merginų taurė
BLM vaikinų taurė
Pavasario "Perkūno" taurė (gim. 2007 m.)
Perkūno KM taurė (gim. 2003 m.)
Perkūno KM taurė (gim. 2006 m.)
Perkūno KM taurė (gim. 2007)
A lyga
B lyga
Bendruomenių lyga
C lyga
Moterų lyga
Savaitgalio lyga
Savaitgalio Pavasario čempionatas
Verslo lyga
Veteranų 35+ lyga
Veteranų 40+ lyga
Veteranų 45+ lyga
Veteranų 50+ lyga
"Savaitraščio Kaunui" Didžioji taurė
"Savaitraščio Kaunui" Mažoji taurė
Pavasario taurė
Perkūno Didžioji taurė
Perkūno Mažoji taurė
RKL komandų taurė
Spalding taurė
Pasirinkite komandą
Noredami matyti tvarkarasti - pasirinkite lyga