Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupė 2020-2021 :: Savaitgalio lyga 
2020-2021

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Tomas Butkus (Prieš Pirtelę) 31,00 3
2 Tadas Ambraziejus (Surito) 28,00 4
3 Aidas Makūnas (No Name) 24,50 2
4 Tadas Lukauskas (A. Puškino gimnazija) 24,25 4
5 Deividas Stankevičius (Rimidus) 22,50 2
6 Aurelijus Jančenko (No Name) 22,50 2
7 Žygimantas Krupskis (Abela) 22,00 2
8 Vilmantas Alčiauskas (Su Tikslu) 21,50 2
9 Lukas Aleksiūnas (No Name) 21,00 3
10 Simas Uvarovas (Su Tikslu) 20,50 4
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Simas Liepinaitis (Abela) 12,00 1
2 Klaidas Šapalas (AMPB) 10,50 2
3 Darius Kaluževičius (Amerigo) 10,33 3
4 Aurelijus Jančenko (No Name) 8,00 2
5 Kęstutis Dmitrijevas (Rimidus) 7,67 3
6 Edvinas Sriubas (AMPB) 7,00 1
7 Paulius Vaškevičius (ARV auto) 7,00 1
8 Ignas Linartas (Didvyriai) 6,25 4
9 Deividas Stankevičius (Rimidus) 6,00 2
10 Darius Baltušis (Rimidus) 6,00 1
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Tautvydas Tulauskas (Amberis) 5,00 1
2 Tadas Ambraziejus (Surito) 4,00 4
3 Edgaras Šipila (ARV auto) 4,00 4
4 Aidas Makūnas (No Name) 3,50 2
5 Emilis Kuzabavičius (Traidenis) 3,00 1
6 Darius Baltušis (Rimidus) 3,00 1
7 Darius Kaluževičius (Amerigo) 3,00 3
8 Kristijonas Rėklaitis (Pylėjai) 3,00 1
9 Saulius Matusevičius (AMPB) 3,00 4
10 Rokas Klapatauskis (Amberis) 3,00 3
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Tadas Ambraziejus (Surito) 7,25 4
2 Vilmantas Alčiauskas (Su Tikslu) 7,00 2
3 Tomas Butkus (Prieš Pirtelę) 6,33 3
4 Žygimantas Krupskis (Abela) 6,00 2
5 Vilius Budžys (Pica Pica) 6,00 4
6 Audrius Cibulskas (Katos grupė) 5,50 4
7 Juozas Keršys (UKG Stadionas) 5,50 2
8 Vytenis Navickas (Arena Billiards) 5,50 4
9 Justinas Pileckas (Abela) 5,00 1
10 Kristijonas Rėklaitis (Pylėjai) 5,00 1
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ramūnas Švagždys (Abela) 4 100,00 15 / 15
2 Aurelijus Jančenko (No Name) 2 100,00 9 / 9
3 Lukas Aleksiūnas (No Name) 3 100,00 7 / 7
4 Lukas Leskauskas (Su Tikslu) 4 100,00 4 / 4
5 Darius Baltušis (Rimidus) 1 100,00 4 / 4
6 Edgaras Šipila (ARV auto) 4 100,00 3 / 3
7 Modestas Gailiūnas (ARV auto) 1 100,00 2 / 2
8 Edvinas Nedzveckas (Surito) 2 100,00 2 / 2
9 Tomas Čeponis (Rimidus) 2 100,00 2 / 2
10 Aras Pupšys (Arena Billiards) 2 100,00 2 / 2
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Matas Morkevičius (No Name) 1 100,00 6 / 6
2 Paulius Vaškevičius (ARV auto) 1 100,00 3 / 3
3 Andrius Aleksandrovas (Abela) 1 100,00 2 / 2
4 Mantas Maslenikovas (UKG Stadionas) 2 100,00 2 / 2
5 Dainius Narkevičius (Traidenis) 1 100,00 1 / 1
6 Ignas Marcinkevičius (AMPB) 1 100,00 1 / 1
7 Henrikas Grubliauskis (Pylėjai) 3 87,50 7 / 8
8 Liudas Čekavičius (EuroAtletas) 1 83,33 5 / 6
9 Vytautas Kereišius (EuroAtletas) 1 83,33 5 / 6
10 Martynas Makarevičius (EuroAtletas) 4 80,00 4 / 5
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Eimantas Gadeikis (Krepšinis Vienija) 4 100,00 3 / 3
2 Edvinas Nedzveckas (Surito) 2 100,00 1 / 1
3 Robertas Gustas (UKG Stadionas) 3 100,00 1 / 1
4 Tadas Chochlovas (No Name) 4 100,00 1 / 1
5 Mindaugas Barčaitis (A. Puškino gimnazija) 2 100,00 1 / 1
6 Paulius Vaškevičius (ARV auto) 1 100,00 1 / 1
7 Ramūnas Švagždys (Abela) 4 75,00 6 / 8
8 Justinas Leitanas (A. Puškino gimnazija) 1 66,67 2 / 3
9 Erikas Griškevičius (A. Puškino gimnazija) 3 66,67 2 / 3
10 Edgaras Miliūnas (UKG Stadionas) 1 66,67 2 / 3