Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusių grupė :: Veteranų 35+ lyga 
2018-2019

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Leonardas Ivanovas (Omega ) 24,22 9
2 Nerijus Varnelis (Basement) 22,23 13
3 Giedrius Pečiulionis (Omega ) 21,13 8
4 Karolis Meiliūnas (GISMETEO-YZI) 20,14 14
5 Rimantas Lukoševičius (Basement) 20,00 13
6 Raimundas Savulis (STUMBRAS) 20,00 13
7 Donaldas Jankauskas (Basement) 19,67 9
8 Andrius Knezys (KTU Plienas-Spalvų Sala) 19,00 15
9 Tomas Rakauskas (Basement) 17,82 11
10 Paulius Počiuipa (Basement) 17,40 15
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Rimantas Lukoševičius (Basement) 13 85,71 24 / 28
2 Nerijus Varnelis (Basement) 13 84,21 48 / 57
3 Šarūnas Zablockis (GISMETEO-YZI) 7 83,87 26 / 31
4 Justinas Leitanas (KTU Plienas-Spalvų Sala) 13 82,93 34 / 41
5 Tomas Rakauskas (Basement) 11 82,61 38 / 46
6 Leonardas Ivanovas (Omega ) 9 75,51 37 / 49
7 Karolis Meiliūnas (GISMETEO-YZI) 14 73,77 45 / 61
8 Donaldas Jankauskas (Basement) 9 72,97 27 / 37
9 Darius Aklys (Basement) 16 69,44 50 / 72
10 Evaldas Jančauskas (Asociacija Krepšinio pasaulis & EER) 10 67,39 31 / 46
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Karolis Meiliūnas (GISMETEO-YZI) 14 67,24 78 / 116
2 Darius Aklys (Basement) 16 62,10 77 / 124
3 Nerijus Urbanavičius (Omega ) 12 61,97 44 / 71
4 Nerijus Varnelis (Basement) 13 60,16 77 / 128
5 Paulius Počiuipa (Basement) 15 59,88 97 / 162
6 Rimantas Lukoševičius (Basement) 13 58,51 55 / 94
7 Leonardas Ivanovas (Omega ) 9 55,28 68 / 123
8 Kęstutis Petkevičius (GISMETEO-YZI) 14 54,26 51 / 94
9 Raimundas Savulis (STUMBRAS) 13 53,24 74 / 139
10 Vytautas Peseckis (Asociacija Krepšinio pasaulis & EER) 13 52,87 46 / 87
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Knezys (KTU Plienas-Spalvų Sala) 15 48,70 56 / 115
2 Giedrius Pečiulionis (Omega ) 8 48,19 40 / 83
3 Rimantas Lukoševičius (Basement) 13 45,16 42 / 93
4 Martynas Motiejaitis (KTU Plienas-Spalvų Sala) 12 44,12 30 / 68
5 Karolis Meiliūnas (GISMETEO-YZI) 14 42,86 27 / 63
6 Sergej Korolkov (KTU Plienas-Spalvų Sala) 11 41,27 26 / 63
7 Nerijus Dirsė (KTU Plienas-Spalvų Sala) 15 38,84 47 / 121
8 Audrius Linkus (Asociacija Krepšinio pasaulis & EER) 11 34,78 32 / 92
9 Donaldas Jankauskas (Basement) 9 33,80 24 / 71
10 Šarūnas Kryžius (Omega ) 13 33,61 41 / 122