SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Apdovanojimai
Apdovanojimai
2003 m.
2003 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: Savaitgalio lygos Pavasario čempionatas 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Arūnas Budrys (A. Puškino gimnazija) 37,50 8
2 Matas Velička (Hydro) 33,50 8
3 Juozas Ramanauskas (Santermita) 29,55 11
4 Justinas Leitanas (A. Puškino gimnazija) 26,83 6
5 Aurimas Gavelis (Agapė) 25,40 10
6 Arūnas Eitutis (Santermita) 25,33 6
7 Gintautas Mažeika (No Name) 23,00 4
8 Žygimantas Krupskis (Sigis atvirkščiai) 22,33 9
9 Rytis Vainikevičius (A. Puškino gimnazija) 22,22 9
10 Edvinas Vitonis (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 22,00 11

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Matas Velička (Hydro) 28,50 8
2 Gediminas Mažeika (Rimidus) 25,00 9
3 Arūnas Budrys (A. Puškino gimnazija) 24,50 8
4 Deividas Kvaselis (KK Lampėdis) 23,25 4
5 Arūnas Eitutis (Santermita) 21,83 6
6 Evaldas Tamulis (Didvyriai) 21,64 11
7 Tadas Ambraziejus (TeamSwish) 20,40 5
8 Žygimantas Krupskis (Sigis atvirkščiai) 19,56 9
9 Aurimas Gavelis (Agapė) 19,30 10
10 Tomas Vilimas (Intermedix Lietuva) 19,00 3

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Juozas Ramanauskas (Santermita) 17,00 11
2 Aurimas Gavelis (Agapė) 13,40 10
3 Justinas Leitanas (A. Puškino gimnazija) 12,33 6
4 Gintautas Mažeika (No Name) 12,25 4
5 Gediminas Bakšys (Rimidus) 11,91 11
6 Darius Antanavičius (ARV auto) 11,00 8
7 Rytis Vainikevičius (A. Puškino gimnazija) 10,89 9
8 Edgaras Jakavičius (ARV auto) 10,83 6
9 Edvinas Vitonis (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 10,73 11
10 Matas Velička (Hydro) 10,38 8

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Antanas Kučikas (Sigis atvirkščiai) 6,40 5
2 Ovidijus Kokanauskas (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 6,40 10
3 Matas Velička (Hydro) 5,63 8
4 Rytis Vainikevičius (A. Puškino gimnazija) 5,11 9
5 Ernestas Ramanauskas (Sigis atvirkščiai) 4,83 6
6 Eisvinas Kirvelaitis (Intermedix Lietuva) 4,75 8
7 Grant Aleksa (ARV auto) 4,50 10
8 Tautvydas Laugalaitis (TeamSwish) 4,50 10
9 Mindaugas Barčaitis (A. Puškino gimnazija) 4,43 7
10 Arūnas Budrys (A. Puškino gimnazija) 4,38 8

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Aivaras Kazlauskas (Santermita) 4,33 3
2 Laurynas Žvinklis (KK Lampėdis) 3,13 8
3 Evaldas Tamulis (Didvyriai) 2,91 11
4 Ovidijus Kokanauskas (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 2,80 10
5 Petras Aleksonis (BC Spurtas-Madrid) 2,75 8
6 Vytautas Peseckis (BC Spurtas-Madrid) 2,67 6
7 Ernestas Ramanauskas (Sigis atvirkščiai) 2,67 6
8 Edvinas Vitonis (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 2,36 11
9 Arūnas Eitutis (Santermita) 2,33 6
10 Mindaugas Barčaitis (A. Puškino gimnazija) 2,29 7

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Aurimas Gavelis (Agapė) 1,90 10
2 Juozas Ramanauskas (Santermita) 1,82 11
3 Justinas Leitanas (A. Puškino gimnazija) 1,67 6
4 Andrius Nizevičius (TeamSwish) 1,58 12
5 Aurimas Jankauskas (KK Lampėdis) 1,40 10
6 Tomas Vilimas (Intermedix Lietuva) 1,33 3
7 Edvinas Vitonis (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 1,27 11
8 Darius Narbutas (TeamSwish) 1,25 12
9 Šarūnas Krilavičius (Intermedix Lietuva) 1,25 8
10 Paulius Lekečinskas (Rimidus) 1,17 6

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Matas Velička (Hydro) 7,75 8
2 Gediminas Mažeika (Rimidus) 5,78 9
3 Arūnas Eitutis (Santermita) 5,50 6
4 Arūnas Budrys (A. Puškino gimnazija) 5,38 8
5 Tadas Ambraziejus (TeamSwish) 5,20 5
6 Žygimantas Krupskis (Sigis atvirkščiai) 5,00 9
7 Juozas Ramanauskas (Santermita) 5,00 11
8 Aurimas Gavelis (Agapė) 4,90 10
9 Eisvinas Kirvelaitis (Intermedix Lietuva) 4,63 8
10 Ramūnas Andrijauskas (Intermedix Lietuva) 4,60 10

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Matas Toliušis (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 8 100,00 7 / 7
2 Šarūnas Krilavičius (Intermedix Lietuva) 8 100,00 6 / 6
3 Aivaras Kazlauskas (Santermita) 3 100,00 4 / 4
4 Antanas Kučikas (Sigis atvirkščiai) 5 100,00 4 / 4
5 Dovydas Karauskas (Medžio Bitės) 9 90,00 9 / 10
6 Edmundas Mikšta (Hydro) 10 90,00 9 / 10
7 Edgaras Šipila (ARV auto) 3 85,71 6 / 7
8 Simonas Šteinkortas (Didvyriai) 12 85,71 6 / 7
9 Matas Velička (Hydro) 8 84,21 48 / 57
10 Edgaras Jakavičius (ARV auto) 6 84,21 16 / 19

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Aivaras Kazlauskas (Santermita) 3 100,00 6 / 6
2 Raivydas Stanys (Santermita) 2 75,00 6 / 8
3 Jonas Davidonis (ARV auto) 7 69,23 9 / 13
4 Arūnas Budrys (A. Puškino gimnazija) 8 68,85 84 / 122
5 Paulius Bružauskas (Sigis atvirkščiai) 9 68,24 58 / 85
6 Simonas Pupkevičius (Sigis atvirkščiai) 8 63,64 28 / 44
7 Rytis Vainikevičius (A. Puškino gimnazija) 9 63,04 29 / 46
8 Justinas Leitanas (A. Puškino gimnazija) 6 62,16 46 / 74
9 Tadas Ambraziejus (TeamSwish) 5 61,22 30 / 49
10 Edvinas Vitonis (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 11 61,11 66 / 108

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ignas Galicinas (TeamSwish) 1 75,00 3 / 4
2 Liudas Čekavičius (Aktyvistai-Vilijampolė-Džymas) 3 58,33 7 / 12
3 Rimvydas Kikutis (Hydro) 8 50,00 3 / 6
4 Egidijus Zaremba (No Name) 9 45,95 17 / 37
5 Rimas Menšikovas (Hydro) 5 44,44 4 / 9
6 Giedrius Kriščiūnas (ARV auto) 4 42,86 3 / 7
7 Donatas Maciulevičius (A. Puškino gimnazija) 7 41,18 14 / 34
8 Tadas Ambraziejus (TeamSwish) 5 41,18 7 / 17
9 Tomas Vilimas (Intermedix Lietuva) 3 40,00 10 / 25
10 Edgaras Miliūnas (Agapė) 10 39,53 17 / 43