SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
Mažasis finalas
2001 m.
2001 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės :: BLM vaikinų čempionatas 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Stanislav Pedos (A. Puškino gimnazija) 41,50 4
2 Tadas Ambraziejus (Antano Smetonos gimnazija) 39,57 7
3 Julius Daugėla (Jono Jablonskio gimnazija) 37,57 7
4 Redas Jakubauskas (VDU Rasos gimnazija) 36,13 8
5 Erikas Venskus (Varpo gimnazija) 32,75 4
6 Deividas Markauskas (Santaros gimnazija) 32,33 6
7 Rokas Jokubaitis (Varpo gimnazija) 32,00 3
8 Dinas Mickūnas (Jono Jablonskio gimnazija) 31,57 7
9 Martynas Blockis (Kauno Jėzuitų gimnazija) 30,83 6
10 Eimantas Pacevičius (Antano Smetonos gimnazija) 30,67 6

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Matas Makauskas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 33,00 4
2 Stanislav Pedos (A. Puškino gimnazija) 32,50 4
3 Julius Daugėla (Jono Jablonskio gimnazija) 32,14 7
4 Redas Jakubauskas (VDU Rasos gimnazija) 30,88 8
5 Tadas Ambraziejus (Antano Smetonos gimnazija) 30,86 7
6 Martynas Blockis (Kauno Jėzuitų gimnazija) 28,67 6
7 Marius Valinskas (Varpo gimnazija) 27,00 3
8 Deividas Markauskas (Santaros gimnazija) 25,33 6
9 Martynas Žiūkas (Jono Basanavičiaus gimnazija) 25,00 4
10 Erikas Venskus (Varpo gimnazija) 24,75 4

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Arnas Balčiūnas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 6,33 3
2 Lukas Garliauskas (Jono Jablonskio gimnazija) 6,20 5
3 Rokas Jokubaitis (Varpo gimnazija) 6,00 3
4 Erikas Venskus (Varpo gimnazija) 5,25 4
5 Giedrius Bergaudas (Varpo gimnazija) 5,00 6
6 Karolis Sapiega (Varpo gimnazija) 4,67 9
7 Karolis Babušis (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 4,50 2
8 Laurynas Vaištaras (Varpo gimnazija) 4,17 6
9 Merūnas Insoda (VDU Rasos gimnazija) 4,00 7
10 Julius Liesis (Jono Jablonskio gimnazija) 3,80 5

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Jokubaitis (Varpo gimnazija) 8,00 3
2 Karolis Babušis (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 3,00 2
3 Erikas Venskus (Varpo gimnazija) 2,75 4
4 Aidas Bakutis (Jono Basanavičiaus gimnazija) 2,50 6
5 Julius Liesis (Jono Jablonskio gimnazija) 2,20 5
6 Karolis Sapiega (Varpo gimnazija) 2,00 9
7 Merūnas Insoda (VDU Rasos gimnazija) 2,00 7
8 Laurynas Vaištaras (Varpo gimnazija) 2,00 6
9 Redas Jakubauskas (VDU Rasos gimnazija) 1,88 8
10 Dinas Mickūnas (Jono Jablonskio gimnazija) 1,86 7

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Rokas Jokubaitis (Varpo gimnazija) 5,00 3
2 Karolis Babušis (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 1,50 2
3 Matas Makauskas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 1,25 4
4 Arnas Balčiūnas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 1,00 3
5 Karolis Sapiega (Varpo gimnazija) 0,89 9
6 Laurynas Vaištaras (Varpo gimnazija) 0,83 6
7 Nauris Baranauskas (Antano Smetonos gimnazija) 0,80 5
8 Mantas Bruzga (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 0,78 9
9 Ignas Dirda (VDU Rasos gimnazija) 0,75 4
10 Merūnas Insoda (VDU Rasos gimnazija) 0,71 7

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Lukas Garliauskas (Jono Jablonskio gimnazija) 0,80 5
2 Erikas Venskus (Varpo gimnazija) 0,50 4
3 Giedrius Bergaudas (Varpo gimnazija) 0,50 6
4 Marius Valinskas (Varpo gimnazija) 0,33 3
5 Arnas Balčiūnas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 0,33 3
6 Povilas Kacucevičius (Antano Smetonos gimnazija) 0,29 7
7 Ignas Dirda (VDU Rasos gimnazija) 0,25 4
8 Jonas Grenda (Jono Jablonskio gimnazija) 0,25 8
9 Irmantas Gastilavičius (Antano Smetonos gimnazija) 0,20 5
10 Karolis Gagiškis (Antano Smetonos gimnazija) 0,20 5

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Arnas Balčiūnas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 3,33 3
2 Matas Makauskas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 3,25 4
3 Karolis Babušis (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 2,50 2
4 Karolis Sapiega (Varpo gimnazija) 1,67 9
5 Julius Liesis (Jono Jablonskio gimnazija) 1,60 5
6 Julius Daugėla (Jono Jablonskio gimnazija) 1,43 7
7 Martynas Špokas (VDU Rasos gimnazija) 1,14 7
8 Jonas Grenda (Jono Jablonskio gimnazija) 1,13 8
9 Matas Balnaitis (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 1,00 4
10 Rokas Šimkūnas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 1,00 3

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Rokas Vilčiauskas (Kauno Jėzuitų gimnazija) 5 100,00 5 / 5
2 Lukas Garliauskas (Jono Jablonskio gimnazija) 5 100,00 5 / 5
3 Jurij Tomofejev (A. Puškino gimnazija) 6 100,00 4 / 4
4 Tomas Orentas (Santaros gimnazija) 4 100,00 3 / 3
5 Dominykas Bukauskas (Varpo gimnazija) 7 100,00 3 / 3
6 Vytenis Navickas (Jono Jablonskio gimnazija) 4 100,00 2 / 2
7 Joris Mulvinskas (Santaros gimnazija) 2 100,00 2 / 2
8 Oktavijus Jukna (Jono Jablonskio gimnazija) 5 100,00 2 / 2
9 Ignas Kutka (Saulės gimnazija) 4 100,00 2 / 2
10 Erlandas Neverauskas (Jono Basanavičiaus gimnazija) 3 100,00 2 / 2

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vincentas Šalčius (VDU Rasos gimnazija) 6 750,00 15 / 2
2 Oktavijus Jukna (Jono Jablonskio gimnazija) 5 700,00 7 / 1
3 Dominykas Bukauskas (Varpo gimnazija) 7 600,00 6 / 1
4 Rokas Miškinis (VDU Rasos gimnazija) 5 500,00 15 / 3
5 Justas Žymantas (Antano Smetonos gimnazija) 4 500,00 5 / 1
6 Povilas Kacucevičius (Antano Smetonos gimnazija) 7 450,00 18 / 4
7 Augustas Motiejūnas (VDU Rasos gimnazija) 6 433,33 13 / 3
8 Tadas Ambraziejus (Antano Smetonos gimnazija) 7 425,00 68 / 16
9 Martynas Špokas (VDU Rasos gimnazija) 7 390,91 43 / 11
10 Dinas Mickūnas (Jono Jablonskio gimnazija) 7 350,00 35 / 10

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Matas Baranauskas (Jono Jablonskio gimnazija) 6 300,00 6 / 2
2 Ervinas Černis (Varpo gimnazija) 3 300,00 3 / 1
3 Martynas Dobinskas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 8 250,00 5 / 2
4 Darius Narbutas (VDU Rasos gimnazija) 8 233,33 7 / 3
5 Mantas Šeputis (VDU Rasos gimnazija) 6 200,00 6 / 3
6 Justas Stašionis (VDU Rasos gimnazija) 5 200,00 4 / 2
7 Aivaras Tamošiūnas (Varpo gimnazija) 4 200,00 2 / 1
8 Irmantas Gastilavičius (Antano Smetonos gimnazija) 5 180,00 18 / 10
9 Tadas Ambraziejus (Antano Smetonos gimnazija) 7 175,00 14 / 8
10 Deivis Juknys (Antano Smetonos gimnazija) 7 166,67 5 / 3