SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
Mažasis finalas
2005 m.
2005 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Moksleivių grupės :: BLM vaikinų čempionatas 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Julius Daugėla (Jono Jablonskio gimnazija) 42,40 5
2 Stanislav Pedos (A. Puškino gimnazija) 41,50 4
3 Tadas Ambraziejus (Antano Smetonos gimnazija) 38,00 6
4 Marius Valinskas (Varpo gimnazija) 36,50 2
5 Dinas Mickūnas (Jono Jablonskio gimnazija) 35,40 5
6 Lukas Garliauskas (Jono Jablonskio gimnazija) 34,33 3
7 Redas Jakubauskas (VDU Rasos gimnazija) 34,00 6
8 Deividas Markauskas (Santaros gimnazija) 32,33 6
9 Erikas Venskus (Varpo gimnazija) 32,00 2
10 Martynas Blockis (Kauno Jėzuitų gimnazija) 30,83 6

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Julius Daugėla (Jono Jablonskio gimnazija) 34,40 5
2 Stanislav Pedos (A. Puškino gimnazija) 32,50 4
3 Tadas Ambraziejus (Antano Smetonos gimnazija) 30,83 6
4 Marius Valinskas (Varpo gimnazija) 30,50 2
5 Martynas Blockis (Kauno Jėzuitų gimnazija) 28,67 6
6 Dinas Mickūnas (Jono Jablonskio gimnazija) 27,00 5
7 Redas Jakubauskas (VDU Rasos gimnazija) 26,33 6
8 Lukas Garliauskas (Jono Jablonskio gimnazija) 25,67 3
9 Deividas Markauskas (Santaros gimnazija) 25,33 6
10 Martynas Žiūkas (Jono Basanavičiaus gimnazija) 25,00 4

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
Duomenų dar nėra

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Rokas Vilčiauskas (Kauno Jėzuitų gimnazija) 5 100,00 5 / 5
2 Lukas Garliauskas (Jono Jablonskio gimnazija) 3 100,00 5 / 5
3 Jurij Tomofejev (A. Puškino gimnazija) 6 100,00 4 / 4
4 Tomas Orentas (Santaros gimnazija) 4 100,00 3 / 3
5 Dominykas Bukauskas (Varpo gimnazija) 6 100,00 3 / 3
6 Oktavijus Jukna (Jono Jablonskio gimnazija) 3 100,00 2 / 2
7 Ignas Kutka (Saulės gimnazija) 4 100,00 2 / 2
8 Erlandas Neverauskas (Jono Basanavičiaus gimnazija) 3 100,00 2 / 2
9 Vytenis Navickas (Jono Jablonskio gimnazija) 4 100,00 2 / 2
10 Joris Mulvinskas (Santaros gimnazija) 2 100,00 2 / 2

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Tadas Ambraziejus (Antano Smetonos gimnazija) 6 0,00 58 / 0
2 Redas Jakubauskas (VDU Rasos gimnazija) 6 0,00 55 / 0
3 Deividas Markauskas (Santaros gimnazija) 6 0,00 49 / 0
4 Aleksandr Kajukov (A. Puškino gimnazija) 6 0,00 46 / 0
5 Stanislav Pedos (A. Puškino gimnazija) 4 0,00 42 / 0
6 Gvidas Čekanskas (Saulės gimnazija) 6 0,00 40 / 0
7 Karolis Sapiega (Varpo gimnazija) 6 0,00 38 / 0
8 Martynas Špokas (VDU Rasos gimnazija) 5 0,00 38 / 0
9 Merūnas Insoda (VDU Rasos gimnazija) 5 0,00 36 / 0
10 Pijus Biriukovas (Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija) 6 0,00 34 / 0

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Julius Daugėla (Jono Jablonskio gimnazija) 5 0,00 33 / 0
2 Eimantas Pacevičius (Antano Smetonos gimnazija) 6 0,00 25 / 0
3 Dinas Mickūnas (Jono Jablonskio gimnazija) 5 0,00 22 / 0
4 Martynas Blockis (Kauno Jėzuitų gimnazija) 6 0,00 19 / 0
5 Deividas Markauskas (Santaros gimnazija) 6 0,00 14 / 0
6 Marius Valinskas (Varpo gimnazija) 2 0,00 12 / 0
7 Irmantas Gastilavičius (Antano Smetonos gimnazija) 4 0,00 12 / 0
8 Tadas Ambraziejus (Antano Smetonos gimnazija) 6 0,00 12 / 0
9 Stanislav Pedos (A. Puškino gimnazija) 4 0,00 11 / 0
10 Dominykas Velička (Saulės gimnazija) 7 0,00 11 / 0