SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
Mažasis finalas
2002 m.
2002 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: Veteranų 50+ lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 38,00 3
2 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 33,00 2
3 Darius Lukminas (Patvanka) 28,50 2
4 Arvydas Venclovas (Patvanka) 28,00 2
5 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 26,50 2
6 Robertas Butkus (Patvanka) 26,00 2
7 Valdas Petkevičius (Grifonas) 23,00 2
8 Ramūnas Laurinaitis (Grifonas) 20,33 3
9 Aldas Rutkauskas (Grifonas) 18,33 3
10 Algirdas Krivickas (KTU Omega) 15,75 4

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 31,33 3
2 Darius Lukminas (Patvanka) 26,50 2
3 Arvydas Venclovas (Patvanka) 23,50 2
4 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 20,50 2
5 Robertas Butkus (Patvanka) 20,00 2
6 Algirdas Krivickas (KTU Omega) 14,00 4
7 Andrius Salomenskij (Banga 25) 14,00 3
8 Valdas Petkevičius (Grifonas) 13,50 2
9 Ramūnas Laurinaitis (Grifonas) 13,33 3
10 Aldas Rutkauskas (Grifonas) 12,67 3

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 15,50 2
2 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 15,50 2
3 Valdas Petkevičius (Grifonas) 11,00 2
4 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 9,67 3
5 Algirdas Krivickas (KTU Omega) 9,25 4
6 Vytas Buzas (Banga 25) 8,33 3
7 Vilius Tranas (KTU Omega) 7,50 2
8 Ramūnas Laurinaitis (Grifonas) 7,00 3
9 Robertas Butkus (Patvanka) 7,00 2
10 Gintautas Liutackas (Patvanka) 7,00 2

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 6,67 3
2 Darius Lukminas (Patvanka) 6,50 2
3 Robertas Butkus (Patvanka) 6,50 2
4 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 6,00 2
5 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 5,50 2
6 Arvydas Apulskis (KTU Omega) 4,75 4
7 Ramūnas Laurinaitis (Grifonas) 3,67 3
8 Aldas Rutkauskas (Grifonas) 3,67 3
9 Valdas Petkevičius (Grifonas) 3,50 2
10 Gediminas Kemzūra (Patvanka) 3,50 2

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Aldas Rutkauskas (Grifonas) 3,00 3
2 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 2,67 3
3 Vytas Buzas (Banga 25) 2,33 3
4 Ramūnas Laurinaitis (Grifonas) 2,00 3
5 Arūnas Ginevičius (Grifonas) 2,00 3
6 Robertas Butkus (Patvanka) 2,00 2
7 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 2,00 2
8 Gintautas Ašutaitis (KTU Omega) 1,50 4
9 Darius Lukminas (Patvanka) 1,50 2
10 Valdas Petkevičius (Grifonas) 1,50 2

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Aldas Rutkauskas (Grifonas) 3,00 3
2 Vytas Buzas (Banga 25) 2,00 3
3 Vytenis Malakauskas (KTU Omega) 2,00 2
4 Ramūnas Laurinaitis (Grifonas) 1,00 3
5 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 1,00 2
6 Vidmantas Krušna (KTU Omega) 1,00 3
7 Arūnas Ginevičius (Grifonas) 0,67 3
8 Arvydas Apulskis (KTU Omega) 0,50 4
9 Gediminas Kemzūra (Patvanka) 0,50 2
10 Gintautas Liutackas (Patvanka) 0,50 2

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 5,50 2
2 Valdas Petkevičius (Grifonas) 4,50 2
3 Gintautas Ašutaitis (KTU Omega) 3,50 4
4 Arūnas Ginevičius (Grifonas) 3,33 3
5 Aldas Rutkauskas (Grifonas) 3,00 3
6 Arvydas Venclovas (Patvanka) 3,00 2
7 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 3,00 3
8 Darius Lukminas (Patvanka) 2,50 2
9 Vilius Tranas (KTU Omega) 2,50 2
10 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 2,50 2

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Remigijus Valiūnas (Banga 25) 4,00 3
2 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 4,00 2
3 Gintautas Firantas (Banga 25) 3,50 2
4 Robertas Butkus (Patvanka) 3,00 2
5 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 3,00 2
6 Aldas Rutkauskas (Grifonas) 3,00 3
7 Artūras Rabašauskas (Banga 25) 3,00 3
8 Vidmantas Krušna (KTU Omega) 3,00 3
9 Vidmantas Labašauskas (KTU Omega) 2,75 4
10 Valdas Petkevičius (Grifonas) 2,50 2

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Vidmantas Krušna (KTU Omega) 0,33 3
2 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 0,33 3

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ramūnas Laurinaitis (Grifonas) 3 100,00 4 / 4
2 Saulius Čigriejus (Grifonas) 2 83,33 5 / 6
3 Gintaras Kazakevičius (Patvanka) 2 80,00 4 / 5
4 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 3 76,47 13 / 17
5 Arūnas Ginevičius (Grifonas) 3 63,64 7 / 11
6 Valdas Petkevičius (Grifonas) 2 63,64 7 / 11
7 Darius Lukminas (Patvanka) 2 62,50 5 / 8
8 Algirdas Krivickas (KTU Omega) 4 60,00 6 / 10
9 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 2 58,82 10 / 17
10 Gintautas Ašutaitis (KTU Omega) 4 54,55 6 / 11

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Robertas Butkus (Patvanka) 2 70,59 12 / 17
2 Arvydas Venclovas (Patvanka) 2 64,71 22 / 34
3 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 3 62,07 18 / 29
4 Gintautas Ašutaitis (KTU Omega) 4 52,17 12 / 23
5 Aldas Rutkauskas (Grifonas) 3 50,00 14 / 28
6 Arvydas Apulskis (KTU Omega) 4 50,00 10 / 20
7 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 2 50,00 8 / 16
8 Valdas Petkevičius (Grifonas) 2 45,45 10 / 22
9 Algirdas Krivickas (KTU Omega) 4 43,48 10 / 23
10 Alvydas Šidlauskas (KTU Omega) 4 42,31 11 / 26

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Ramūnas Laurinaitis (Grifonas) 3 53,33 8 / 15
2 Edvinas Česnaitis (KTU Omega) 4 50,00 12 / 24
3 Darius Lukminas (Patvanka) 2 50,00 12 / 24
4 Giedrius Pečiulionis (Grifonas) 3 42,86 15 / 35
5 Robertas Butkus (Patvanka) 2 38,46 5 / 13
6 Andrius Salomenskij (Banga 25) 3 37,50 6 / 16
7 Vidmantas Labašauskas (KTU Omega) 4 33,33 8 / 24
8 Algirdas Krivickas (KTU Omega) 4 32,26 10 / 31
9 Nerijus Paulauskas (Grifonas) 2 31,25 5 / 16
10 Arūnas Ginevičius (Grifonas) 3 30,77 4 / 13