SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Apdovanojimai
Apdovanojimai
1997-1999 m.
1997-1999 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: Veteranų 40+ lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Vartavičius (Plastena) 28,30 10
2 Nerijus Čėsna (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 26,38 8
3 Tomas Masiulis (Top Sport) 26,38 8
4 Rolandas Urkis (Notomas) 25,81 16
5 Ričardas Stirbys (Notomas) 25,54 13
6 Egidijus Plenta (Auto Elektra) 25,43 7
7 Kęstutis Šeštokas (Notomas) 24,86 7
8 Rolandas Matulis (Notomas) 23,07 15
9 Nerijus Urbanavičius (Top Sport) 22,75 12
10 Vaidas Stiga (Top Sport) 22,11 9

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Darius Sirtautas (Top Sport) 24,13 8
2 Nerijus Čėsna (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 23,75 8
3 Giedrius Vartavičius (Plastena) 23,70 10
4 Arūnas Kavaliauskas (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 23,09 11
5 Andrius Knezys (Santermita) 22,67 9
6 Gediminas Ramonas (KK Policija) 20,88 16
7 Egidijus Plenta (Auto Elektra) 20,43 7
8 Rimtautas Gudas (Rovinija) 19,91 11
9 Nerijus Urbanavičius (Top Sport) 19,25 12
10 Saulius Zburmirskas (Santermita) 18,91 11

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Egidijus Plenta (Auto Elektra) 13,57 7
2 Rolandas Urkis (Notomas) 12,31 16
3 Nerijus Čėsna (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 12,13 8
4 Tomas Masiulis (Top Sport) 11,88 8
5 Darius Antanavičius (ARV auto) 11,38 13
6 Giedrius Vartavičius (Plastena) 11,00 10
7 Irmantas Krygeris (Rovinija) 10,80 15
8 Donatas Rimkevičius (Santermita) 10,14 14
9 Rolandas Matulis (Notomas) 10,00 15
10 Valdas Karalius (Auto Elektra) 9,57 7

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Vidas Ginevičius (Top Sport) 7,75 12
2 Rimas Plaga (Auto Elektra) 6,46 13
3 Gintaras Staniulis (Top Sport) 5,44 9
4 Rimtautas Gudas (Rovinija) 5,36 11
5 Ričardas Brovka (Notomas) 5,25 12
6 Ginas Užpalis (Plastena) 5,25 12
7 Tomas Masiulis (Top Sport) 5,00 8
8 Tomas Ilčiukas (Minordija) 4,82 11
9 Vaidas Stiga (Top Sport) 4,78 9
10 Ričardas Stirbys (Notomas) 4,77 13

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Vidas Ginevičius (Top Sport) 3,75 12
2 Jonas Sindaravičius (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 3,10 10
3 Irmantas Krygeris (Rovinija) 2,67 15
4 Darius Antanavičius (ARV auto) 2,62 13
5 Gintautas Eirošius (KK Policija) 2,47 15
6 Giedrius Klimavičius (KK Policija) 2,46 13
7 Nerijus Čėsna (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 2,38 8
8 Jonas Davidonis (ARV auto) 2,29 7
9 Aurelijus Kemeraitis (Minordija) 2,25 8
10 Algis Petravičius (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 2,20 5

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Darius Antanavičius (ARV auto) 1,54 13
2 Tomas Masiulis (Top Sport) 1,13 8
3 Nerijus Varžaitis (Minordija) 1,00 5
4 Arūnas Kavaliauskas (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 0,91 11
5 Teisutis Kuzminskas (KK Policija) 0,88 8
6 Nerijus Čėsna (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 0,75 8
7 Artūras Darašas (Top Sport) 0,71 7
8 Egidijus Plenta (Auto Elektra) 0,71 7
9 Giedrius Vartavičius (Plastena) 0,70 10
10 Ričardas Brovka (Notomas) 0,67 12

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Vartavičius (Plastena) 5,30 10
2 Arūnas Kavaliauskas (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 5,27 11
3 Rimtautas Gudas (Rovinija) 5,18 11
4 Nerijus Varžaitis (Minordija) 5,00 5
5 Romas Nemeikša (Rovinija) 4,38 16
6 Egidijus Plenta (Auto Elektra) 4,14 7
7 Donatas Rimkevičius (Santermita) 4,00 14
8 Kęstutis Šeštokas (Notomas) 4,00 7
9 Aurelijus Kemeraitis (Minordija) 4,00 8
10 Deivydas Čereška (Santermita) 3,75 8

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Vartavičius (Plastena) 4,90 10
2 Tomas Ilčiukas (Minordija) 4,00 11
3 Kęstutis Kinas (Minordija) 3,70 10
4 Rimas Plaga (Auto Elektra) 3,69 13
5 Giedrius Zaksas (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 3,54 13
6 Ginas Užpalis (Plastena) 3,50 12
7 Donatas Rimkevičius (Santermita) 3,36 14
8 Valdas Šlepikas (ARV auto) 3,31 13
9 Rimtautas Gudas (Rovinija) 3,27 11
10 Arūnas Kavaliauskas (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 3,27 11

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Aurelijus Kemeraitis (Minordija) 0,25 8
2 Linas Drulia (Santermita) 0,18 11
3 Saulius Venskus (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 0,17 6
4 Kęstutis Šeštokas (Notomas) 0,14 7
5 Saulius Lazdauskas (Top Sport) 0,10 10
6 Saulius Zburmirskas (Santermita) 0,09 11
7 Tomas Norkus (Notomas) 0,08 12
8 Ginas Užpalis (Plastena) 0,08 12
9 Ričardas Brovka (Notomas) 0,08 12
10 Gediminas Stelmokas (ARV auto) 0,08 12

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Teisutis Kuzminskas (KK Policija) 8 90,48 19 / 21
2 Rimtautas Gudas (Rovinija) 11 84,62 44 / 52
3 Nerijus Urbanavičius (Top Sport) 12 84,00 21 / 25
4 Giedrius Vartavičius (Plastena) 10 83,93 47 / 56
5 Saulius Venskus (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 6 83,33 20 / 24
6 Rolandas Urkis (Notomas) 16 80,77 42 / 52
7 Rytis Vaičys (Santermita) 11 80,00 32 / 40
8 Ričardas Stirbys (Notomas) 13 77,55 38 / 49
9 Gediminas Stelmokas (ARV auto) 12 74,47 35 / 47
10 Valdas Miliukas (Rovinija) 15 73,08 19 / 26

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vaidas Stiga (Top Sport) 9 68,97 40 / 58
2 Ričardas Stirbys (Notomas) 13 65,67 88 / 134
3 Nerijus Urbanavičius (Top Sport) 12 65,63 63 / 96
4 Kęstutis Šeštokas (Notomas) 7 65,08 41 / 63
5 Jonas Sindaravičius (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 10 65,00 39 / 60
6 Gintaras Staniulis (Top Sport) 9 62,34 48 / 77
7 Tomas Masiulis (Top Sport) 8 60,66 37 / 61
8 Saulius Zburmirskas (Santermita) 11 60,47 78 / 129
9 Giedrius Vartavičius (Plastena) 10 58,04 83 / 143
10 Andrius Knezys (Santermita) 9 56,63 47 / 83

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Knezys (Santermita) 9 46,58 34 / 73
2 Darius Sirtautas (Top Sport) 8 45,63 47 / 103
3 Arūnas Ginevičius (Plastena) 13 44,74 34 / 76
4 Romas Nemeikša (Rovinija) 16 41,77 33 / 79
5 Vidas Ginevičius (Top Sport) 12 41,57 37 / 89
6 Deivydas Čereška (Santermita) 8 38,64 17 / 44
7 Saulius Kasiulynas (KK Policija) 18 38,55 32 / 83
8 Rimtautas Gudas (Rovinija) 11 38,18 21 / 55
9 Rolandas Matulis (Notomas) 15 37,50 42 / 112
10 Aušrius Sindaravičius (TPA-Elmenhorster Kaišiadorys) 11 36,36 16 / 44