SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Apdovanojimai
Apdovanojimai
Senos nuotraukos
Senos nuotraukos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: Veteranų 35+ lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Rolandas Urkis (Omega ) 31,00 7
2 Tomas Rakauskas (Top Sport) 30,29 7
3 Leonardas Ivanovas (Omega ) 28,00 6
4 Nerijus Varnelis (Basement) 26,00 5
5 Paulius Počiuipa (Basement) 25,75 8
6 Donaldas Jankauskas (Basement) 25,29 7
7 Rimantas Lukoševičius (Basement) 23,71 7
8 Andrius Knezys (Šilainiai) 23,00 5
9 Vidas Ginevičius (Basement) 22,29 7
10 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 20,38 8

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Tomas Rakauskas (Top Sport) 30,86 7
2 Rolandas Urkis (Omega ) 23,14 7
3 Andrius Knezys (Šilainiai) 22,20 5
4 Donaldas Jankauskas (Basement) 21,29 7
5 Nerijus Varnelis (Basement) 21,20 5
6 Leonardas Ivanovas (Omega ) 20,00 6
7 Paulius Počiuipa (Basement) 19,50 8
8 Rimantas Lukoševičius (Basement) 19,00 7
9 Deividas Milaknis (Šilainiai) 17,33 6
10 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 16,89 9

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Leonardas Ivanovas (Omega ) 14,00 6
2 Rolandas Urkis (Omega ) 12,00 7
3 Nerijus Varnelis (Basement) 10,80 5
4 Nerijus Pranckevičius (Šilainiai) 10,67 3
5 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 10,25 8
6 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 9,29 7
7 Donaldas Sakalauskas (GISMETEO-YZI) 9,00 4
8 Donaldas Jankauskas (Basement) 8,86 7
9 Donatas Rimkevičius (Top Sport) 8,83 6
10 Paulius Počiuipa (Basement) 8,50 8

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 8,44 9
2 Vidas Ginevičius (Basement) 8,00 7
3 Artūras Nausėda (Šilainiai) 6,33 3
4 Ričardas Brovka (Omega ) 6,11 9
5 Rimantas Lukoševičius (Basement) 5,57 7
6 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 5,17 6
7 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 4,86 7
8 Tomas Rakauskas (Top Sport) 4,71 7
9 Paulius Počiuipa (Basement) 4,38 8
10 Šarūnas Kryžius (Omega ) 3,75 8

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 2,89 9
2 Šarūnas Kryžius (Omega ) 2,63 8
3 Vidas Ginevičius (Basement) 2,43 7
4 Ridas Globys (Top Sport) 2,33 3
5 Nerijus Dirsė (Šilainiai) 2,14 7
6 Rimantas Lukoševičius (Basement) 2,00 7
7 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 1,89 9
8 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 1,88 8
9 Donaldas Jankauskas (Basement) 1,86 7
10 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 1,80 5

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 1,71 7
2 Donaldas Sakalauskas (GISMETEO-YZI) 1,50 4
3 Raimundas Gudynas (Top Sport) 1,40 5
4 Rolandas Urkis (Omega ) 1,00 7
5 Nerijus Varnelis (Basement) 1,00 5
6 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 0,88 8
7 Tomas Raudeliūnas (GISMETEO-YZI) 0,83 6
8 Gražvydas Davidavičius (Šilainiai) 0,60 5
9 Justas Česnavičius (Top Sport) 0,60 5
10 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 0,60 5

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Rolandas Urkis (Omega ) 5,71 7
2 Leonardas Ivanovas (Omega ) 5,00 6
3 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 4,80 5
4 Artūras Nausėda (Šilainiai) 4,33 3
5 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 4,00 6
6 Giedrius Zabulionis (KSK Ledi) 4,00 9
7 Gražvydas Davidavičius (Šilainiai) 3,80 5
8 Justas Česnavičius (Top Sport) 3,80 5
9 Nerijus Pranckevičius (Šilainiai) 3,67 3
10 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 3,50 8

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Ričardas Brovka (Omega ) 4,78 9
2 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 4,44 9
3 Vitoldas Kapočius (Šilainiai) 3,78 9
4 Donatas Šliogeris (Omega ) 3,50 8
5 Skirmantas Staniulis (Top Sport) 3,00 7
6 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 3,00 7
7 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 2,83 6
8 Leonardas Ivanovas (Omega ) 2,83 6
9 Artūras Nausėda (Šilainiai) 2,67 3
10 Donaldas Jankauskas (Basement) 2,57 7

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Tomas Rakauskas (Top Sport) 0,43 7
2 Gražvydas Davidavičius (Šilainiai) 0,40 5
3 Tadas Litinskas (Šilainiai) 0,25 4
4 Marius Gadliauskas (Omega ) 0,20 5
5 Donatas Rimkevičius (Top Sport) 0,17 6
6 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 0,14 7
7 Donatas Šliogeris (Omega ) 0,13 8
8 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 0,13 8
9 Linas Baibokas (KSK Ledi) 0,13 8
10 Robertas Apanavičius (Šilainiai) 0,11 9

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Donaldas Jankauskas (Basement) 7 90,48 19 / 21
2 Rolandas Urkis (Omega ) 7 89,74 35 / 39
3 Tomas Rakauskas (Top Sport) 7 85,71 24 / 28
4 Leonardas Ivanovas (Omega ) 6 77,78 21 / 27
5 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 5 72,22 13 / 18
6 Paulius Počiuipa (Basement) 8 72,22 13 / 18
7 Giedrius Zabulionis (KSK Ledi) 9 62,07 18 / 29
8 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 8 58,06 18 / 31
9 Gražvydas Davidavičius (Šilainiai) 5 57,14 16 / 28
10 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 6 54,55 12 / 22

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Rimantas Lukoševičius (Basement) 7 67,44 29 / 43
2 Modestas Gailiūnas (Top Sport) 4 62,16 23 / 37
3 Paulius Počiuipa (Basement) 8 60,95 64 / 105
4 Giedrius Zabulionis (KSK Ledi) 9 60,53 46 / 76
5 Deividas Milaknis (Šilainiai) 6 59,09 26 / 44
6 Donatas Šliogeris (Omega ) 8 56,72 38 / 67
7 Nerijus Varnelis (Basement) 5 55,56 30 / 54
8 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 5 55,00 22 / 40
9 Rolandas Urkis (Omega ) 7 54,37 56 / 103
10 Tomas Rakauskas (Top Sport) 7 54,17 39 / 72

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Knezys (Šilainiai) 5 56,41 22 / 39
2 Rimantas Lukoševičius (Basement) 7 48,00 24 / 50
3 Tomas Rakauskas (Top Sport) 7 46,91 38 / 81
4 Vidas Ginevičius (Basement) 7 45,28 24 / 53
5 Laimonas Čičinis (GISMETEO-YZI) 7 43,64 24 / 55
6 Donaldas Jankauskas (Basement) 7 42,86 24 / 56
7 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 9 41,67 25 / 60
8 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 8 40,00 12 / 30
9 Donaldas Sakalauskas (GISMETEO-YZI) 4 37,14 13 / 35
10 Deividas Milaknis (Šilainiai) 6 36,17 17 / 47