SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Mažasis finalas
Mažasis finalas
2002 m.
2002 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: Veteranų 35+ lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Gustas (Top Sport) 33,50 2
2 Tomas Rakauskas (Top Sport) 27,60 5
3 Andrius Knezys (Šilainiai) 25,67 3
4 Rolandas Urkis (Omega ) 24,60 5
5 Leonardas Ivanovas (Omega ) 24,33 3
6 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 22,67 3
7 Paulius Počiuipa (Basement) 22,33 3
8 Vidas Ginevičius (Basement) 22,00 3
9 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 22,00 4
10 Giedrius Zabulionis (KSK Ledi) 21,25 4

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Tomas Rakauskas (Top Sport) 27,40 5
2 Giedrius Gustas (Top Sport) 21,50 2
3 Paulius Počiuipa (Basement) 21,33 3
4 Andrius Knezys (Šilainiai) 21,33 3
5 Donaldas Jankauskas (Basement) 20,33 3
6 Rolandas Urkis (Omega ) 19,60 5
7 Ridas Globys (Top Sport) 19,00 2
8 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 18,00 4
9 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 15,50 4
10 Leonardas Ivanovas (Omega ) 15,33 3

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Leonardas Ivanovas (Omega ) 14,33 3
2 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 11,50 4
3 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 11,33 3
4 Rolandas Urkis (Omega ) 11,00 5
5 Nerijus Pranckevičius (Šilainiai) 10,67 3
6 Andrius Grabauskas (GISMETEO-YZI) 10,00 1
7 Donatas Rimkevičius (Top Sport) 10,00 4
8 Justas Česnavičius (Top Sport) 9,25 4
9 Donaldas Jankauskas (Basement) 9,00 3
10 Irmantas Krygeris (Basement) 8,00 1

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 9,50 4
2 Giedrius Gustas (Top Sport) 8,00 2
3 Rimantas Lukoševičius (Basement) 7,50 2
4 Ričardas Brovka (Omega ) 6,40 5
5 Artūras Nausėda (Šilainiai) 6,00 2
6 Petras Aleksonis (Šilainiai) 6,00 1
7 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 6,00 4
8 Tomas Rakauskas (Top Sport) 5,20 5
9 Marius Dimša (Omega ) 5,00 1
10 Vidas Ginevičius (Basement) 4,67 3

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Vidas Ginevičius (Basement) 4,33 3
2 Nerijus Dirsė (Šilainiai) 2,67 3
3 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 2,50 4
4 Šarūnas Kryžius (Omega ) 2,40 5
5 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 2,25 4
6 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 2,00 4
7 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 2,00 4
8 Ridas Globys (Top Sport) 2,00 2
9 Giedrius Gustas (Top Sport) 2,00 2
10 Nerijus Pranckevičius (Šilainiai) 1,67 3

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 2,33 3
2 Raimundas Gudynas (Top Sport) 2,33 3
3 Donaldas Sakalauskas (GISMETEO-YZI) 2,00 1
4 Marius Dimša (Omega ) 2,00 1
5 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 1,25 4
6 Tomas Raudeliūnas (GISMETEO-YZI) 1,00 4
7 Gražvydas Davidavičius (Šilainiai) 1,00 3
8 Pranas Skabickas (Top Sport) 0,60 5
9 Rolandas Urkis (Omega ) 0,60 5
10 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 0,50 4

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Gustas (Top Sport) 6,50 2
2 Ričardas Stirbys (Šilainiai) 5,25 4
3 Rolandas Urkis (Omega ) 5,00 5
4 Giedrius Zabulionis (KSK Ledi) 5,00 4
5 Justas Česnavičius (Top Sport) 4,75 4
6 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 4,75 4
7 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 4,75 4
8 Saulius Binevičius (KSK Ledi) 4,67 3
9 Artūras Nausėda (Šilainiai) 4,50 2
10 Gražvydas Davidavičius (Šilainiai) 4,33 3

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Ričardas Brovka (Omega ) 6,00 5
2 Giedrius Gadliauskas (KSK Ledi) 4,50 4
3 Vitoldas Kapočius (Šilainiai) 4,20 5
4 Petras Aleksonis (Šilainiai) 4,00 1
5 Donatas Šliogeris (Omega ) 3,50 4
6 Giedrius Gustas (Top Sport) 3,00 2
7 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 3,00 4
8 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 2,75 4
9 Donaldas Jankauskas (Basement) 2,67 3
10 Leonardas Ivanovas (Omega ) 2,33 3

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Marius Gadliauskas (Omega ) 0,33 3
2 Donatas Rimkevičius (Top Sport) 0,25 4
3 Vitoldas Kapočius (Šilainiai) 0,20 5
4 Tomas Rakauskas (Top Sport) 0,20 5
5 Robertas Apanavičius (Šilainiai) 0,20 5

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Mindaugas Burneika (Basement) 2 100,00 6 / 6
2 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 4 100,00 5 / 5
3 Artūras Klusaitis (KSK Ledi) 4 100,00 4 / 4
4 Tomas Rakauskas (Top Sport) 5 92,31 12 / 13
5 Rolandas Urkis (Omega ) 5 88,24 15 / 17
6 Leonardas Ivanovas (Omega ) 3 87,50 7 / 8
7 Giedrius Gustas (Top Sport) 2 86,67 13 / 15
8 Donaldas Jankauskas (Basement) 3 83,33 10 / 12
9 Laimonas Čičinis (GISMETEO-YZI) 4 83,33 5 / 6
10 Vitoldas Kapočius (Šilainiai) 5 80,00 4 / 5

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Modestas Gailiūnas (Top Sport) 2 69,23 9 / 13
2 Donatas Šliogeris (Omega ) 4 68,75 22 / 32
3 Giedrius Zabulionis (KSK Ledi) 4 66,67 24 / 36
4 Paulius Počiuipa (Basement) 3 62,50 25 / 40
5 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 4 61,54 16 / 26
6 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 4 57,14 20 / 35
7 Deividas Milaknis (Šilainiai) 3 57,14 12 / 21
8 Giedrius Gustas (Top Sport) 2 57,14 12 / 21
9 Andrius Knezys (Šilainiai) 3 55,00 11 / 20
10 Kęstutis Petkevičius (GISMETEO-YZI) 4 52,38 11 / 21

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Andrius Knezys (Šilainiai) 3 68,42 13 / 19
2 Artūras Darašas (Top Sport) 3 50,00 4 / 8
3 Giedrius Keršis (Omega ) 3 50,00 4 / 8
4 Tomas Rakauskas (Top Sport) 5 45,76 27 / 59
5 Darius Garlinskas (KSK Ledi) 4 40,00 4 / 10
6 Nerijus Urbanavičius (GISMETEO-YZI) 4 38,46 5 / 13
7 Andrius Būdvytis (GISMETEO-YZI) 4 35,71 5 / 14
8 Rimantas Lukoševičius (Basement) 2 35,71 5 / 14
9 Vitoldas Kapočius (Šilainiai) 5 35,29 12 / 34
10 Ričardas Macelis (KSK Ledi) 4 34,62 9 / 26