SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Didysis finalas
Didysis finalas
2004 m.
2004 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: C lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Birieta (TYLA-Startas) 35,67 18
2 Tomas Vitkevičius (SK Ežerietis) 33,36 14
3 Marius Dimša (American Pizza) 33,00 13
4 Tadas Ambraziejus (KM Perkūnas 2000) 28,75 16
5 Viltautas Vėlaitis (ACME-JABRA) 28,29 14
6 Lukas Gužauskas (TYLA-Startas) 28,20 15
7 Ernestas Jaškus (KA Snaiperis) 28,14 14
8 Renatas Issak (Banga 25 SELTEKA) 28,07 15
9 Marius Šumlinskas (Fabrica moderna) 27,65 20
10 Artūras Lencevičius (Extradent) 26,91 11

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Birieta (TYLA-Startas) 29,11 18
2 Dovydas Nemeikša (Triumfas) 27,70 10
3 Ernestas Jaškus (KA Snaiperis) 26,29 14
4 Aidas Borodinas (LDK palikuonys) 25,32 19
5 Žymantas Jašinas (Non-Standard) 24,88 17
6 Mantas Sinkevičius (Vilkija-ECOWOOD) 24,23 22
7 Evaldas Kulboka (Hegelmann Litauen) 23,65 20
8 Artūras Lencevičius (Extradent) 23,09 11
9 Paulius Juozapavičius (Non-Standard) 22,89 9
10 Tautvydas Laugalaitis (KM Perkūnas 1999) 22,31 13

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Tomas Vitkevičius (SK Ežerietis) 15,64 14
2 Tomas Daškauskas (SK Babtai) 15,16 19
3 Mantas Gasperavičius (Žalgirio garbės klubas) 14,13 16
4 Karolis Birieta (TYLA-Startas) 13,44 18
5 Remigijus Motys (Virusas) 13,11 18
6 Lukas Piliponis (67ers) 13,00 10
7 Andrius Lengvenis (American Pizza) 12,50 12
8 Gytis Lydeka (Non-Standard) 12,42 12
9 Lukas Gužauskas (TYLA-Startas) 12,33 15
10 Marius Šumlinskas (Fabrica moderna) 11,95 20

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Aidas Makūnas (Hegelmann Litauen) 8,62 21
2 Tadas Vaitkūnas (Sportija) 7,46 13
3 Ignas Krukonis (Fabrica moderna) 6,70 10
4 Deividas Urbonas (SK Babtai) 6,50 10
5 Jonas Čižinauskas (67ers) 6,45 22
6 Artūras Lencevičius (Extradent) 6,36 11
7 Laimonas Steponavičius (Tie geresni) 6,36 14
8 Kostas Damijonaitis (KA Snaiperis) 6,31 13
9 Tautvydas Laugalaitis (KM Perkūnas 1999) 6,15 13
10 Viktoras Žukauskas (ACME-JABRA) 6,15 13

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Aidas Makūnas (Hegelmann Litauen) 4,14 21
2 Deividas Motiejūnas (Autojuta) 3,45 20
3 Lukas Stanislovaitis (KK Žiežmarių sodai) 3,33 12
4 Jonas Rekašius (MPG) 3,32 19
5 Tadas Ambraziejus (KM Perkūnas 2000) 3,25 16
6 Aidas Borodinas (LDK palikuonys) 3,05 19
7 Laimonas Steponavičius (Tie geresni) 3,00 14
8 Tadas Urbonas (KM Aisčiai 2001) 2,94 18
9 Ernestas Jaškus (KA Snaiperis) 2,93 14
10 Paulius Vaškevičius (Extradent) 2,89 19

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Bartkus (Hegelmann Litauen) 2,21 24
2 Gytis Lydeka (Non-Standard) 1,92 12
3 Šarūnas Karūnaitis (BC Spurtas-Kurt Koenig) 1,91 11
4 Renatas Issak (Banga 25 SELTEKA) 1,80 15
5 Tautvydas Vencius (KM Perkūnas 2000) 1,63 8
6 Vaidas Piešinas (STUMBRAS) 1,56 16
7 Tomas Misiūnas (Labor-Galera) 1,50 14
8 Andrius Nizevičius (KM Perkūnas 1999) 1,46 13
9 Ovidijus Laucius (MPG) 1,45 11
10 Bjorn de-Vries (Tornado KM) 1,41 22

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Paulius Juozapavičius (Non-Standard) 7,11 9
2 Marius Dimša (American Pizza) 7,08 13
3 Tadas Ambraziejus (KM Perkūnas 2000) 7,00 16
4 Ernestas Jaškus (KA Snaiperis) 6,57 14
5 Renatas Issak (Banga 25 SELTEKA) 5,80 15
6 Lukas Stankevičius (Triumfas) 5,69 13
7 Tomas Vitkevičius (SK Ežerietis) 5,57 14
8 Aidas Bakutis (KM Perkūnas 1999) 5,40 10
9 Mantas Gasperavičius (Žalgirio garbės klubas) 5,31 16
10 Rokas Ašmena (Tie geresni) 5,17 18

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Raimundas Savulis (STUMBRAS) 14 90,00 27 / 30
2 Andrius Bukauskas (Koalicija) 19 85,71 30 / 35
3 Linas Belkevičius (Banga 25 SELTEKA) 18 85,42 41 / 48
4 Mantas Zubavičius (67ers) 18 82,35 56 / 68
5 Evaldas Kulboka (Hegelmann Litauen) 20 79,69 51 / 64
6 Karolis Rinkevičius (Autojuta) 21 79,41 27 / 34
7 Edmundas Jasevičius (SK Ežerietis) 21 79,37 50 / 63
8 Giedrius Banevičius (KA Snaiperis) 15 79,07 34 / 43
9 Tomas Vyšniauskas (Vilkija-ECOWOOD) 21 78,26 36 / 46
10 Vytautas Kereišius (LDK palikuonys) 13 77,36 41 / 53

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Karolis Birieta (TYLA-Startas) 18 67,08 163 / 243
2 Justas Draudvila (Hegelmann Litauen) 19 65,96 62 / 94
3 Giedrius Prabulis (ACME-JABRA) 9 65,81 77 / 117
4 Paulius Pacevičius (Extradent) 11 65,35 83 / 127
5 Artūras Lencevičius (Extradent) 11 64,86 72 / 111
6 Tomas Misiūnas (Labor-Galera) 14 63,31 88 / 139
7 Kęstutis Garliauskas (SK Ežerietis) 13 63,04 58 / 92
8 Martynas Bimba (Extradent) 11 62,92 56 / 89
9 Mažvydas Tamašauskas (67ers) 10 62,67 47 / 75
10 Renatas Issak (Banga 25 SELTEKA) 15 62,43 113 / 181

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Augustinas Jaras (SK Ežerietis) 19 47,83 22 / 46
2 Kipras Sirtautas (KK Žiežmarių sodai) 17 46,94 23 / 49
3 Vytautas Žvirblis (Hegelmann Litauen) 11 45,28 48 / 106
4 Julius Fiodorovičius (Labor-Galera) 13 45,00 27 / 60
5 Darius Didžiūnas (Sportija) 11 43,66 31 / 71
6 Aidas Makūnas (Hegelmann Litauen) 21 43,21 70 / 162
7 Martynas Bimba (Extradent) 11 42,53 37 / 87
8 Mantas Sinkevičius (Vilkija-ECOWOOD) 22 41,88 67 / 160
9 Giedrius Banevičius (KA Snaiperis) 15 41,07 23 / 56
10 Evaldas Kulboka (Hegelmann Litauen) 20 40,89 92 / 225