SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Apdovanojimai
Apdovanojimai
2002 m.
2002 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: B lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Pupinis (Kamida) 30,50 18
2 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 28,00 20
3 Osvaldas Braždžionis (UNITED-ALTA Transportas) 25,70 10
4 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 25,15 13
5 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 25,00 16
6 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 24,08 12
7 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 23,28 18
8 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 22,29 14
9 Paulius Grigaitis (Sporto manija) 22,25 8
10 Darius Gvezdauskas (Kamida) 21,81 16

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Darius Gvezdauskas (Kamida) 25,88 16
2 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 23,71 14
3 Martynas Laukaitis (SK Medikas) 21,59 17
4 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 21,38 13
5 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 21,06 16
6 Donaldas Jankauskas (Paradis) 20,25 16
7 Osvaldas Braždžionis (UNITED-ALTA Transportas) 18,80 10
8 Paulius Grigaitis (Sporto manija) 18,75 8
9 Vytenis Jasikevičius (Paradis) 18,29 14
10 Jonas Lekšas (Kauno Reunion) 17,29 14

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 14,65 20
2 Karolis Pupinis (Kamida) 13,94 18
3 Osvaldas Braždžionis (UNITED-ALTA Transportas) 12,20 10
4 Mantas Cimermanas (Kauno kolegija-2) 11,00 16
5 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 10,31 13
6 Irmantas Birbalas (Kauno Reunion) 9,71 21
7 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 8,72 18
8 Karolis Kubilius (SK Medikas) 8,67 18
9 Karolis-Vytautas Tarvydas (UNITED-ALTA Transportas) 8,13 16
10 Jonas Lekšas (Kauno Reunion) 7,93 14

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 7,50 16
2 Andrius Šukys (Sporto manija) 7,38 16
3 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 7,25 12
4 Linas Vėlavičius (UNITED-ALTA Transportas) 5,31 16
5 Artūras Lencevičius (Kamida) 4,92 12
6 Karolis Meiliūnas (Paradis) 4,65 20
7 Kęstutis Dmitrijevas (Kamida) 4,36 11
8 Aurimas Birgelis (Kauno Reunion) 4,22 9
9 Tomas Vaičiulis (KTU Informatika) 4,21 14
10 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 4,20 20

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Irmantas Birbalas (Kauno Reunion) 2,86 21
2 Justinas Pocius (Sporto manija) 2,31 13
3 Donatas Gudeliauskas (Sporto manija) 2,22 18
4 Osvaldas Braždžionis (UNITED-ALTA Transportas) 2,10 10
5 Karolis Pupinis (Kamida) 2,00 18
6 Andrius Šukys (Sporto manija) 2,00 16
7 Viktoras Žukauskas (Kauno kolegija-2) 2,00 11
8 Arminas Šaulys (Sporto manija) 2,00 13
9 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 1,94 18
10 Gytis Asačiovas (KM Aisčiai) 1,93 15

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Pupinis (Kamida) 1,72 18
2 Vilius Voroninas (KM Perkūnas) 1,63 8
3 Ovidijus Laucius (SK Medikas) 1,14 14
4 Mantas Cimermanas (Kauno kolegija-2) 1,13 16
5 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 1,00 20
6 Paulius Grigaitis (Sporto manija) 1,00 8
7 Irmantas Birbalas (Kauno Reunion) 0,95 21
8 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 0,91 11
9 Osvaldas Braždžionis (UNITED-ALTA Transportas) 0,90 10
10 Darius Šilinskis (Paradis) 0,88 16

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Mantas Stankevičius (Kauno kolegija-2) 5,56 16
2 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 4,82 11
3 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 4,45 20
4 Arminas Šaulys (Sporto manija) 4,38 13
5 Karolis Pupinis (Kamida) 3,83 18
6 Justinas Merkys (SK Medikas) 3,73 15
7 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 3,69 13
8 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 3,50 14
9 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 3,50 16
10 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 3,42 12

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vytenis Jasikevičius (Paradis) 14 88,37 38 / 43
2 Darius Gvezdauskas (Kamida) 16 84,21 32 / 38
3 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 14 84,00 42 / 50
4 Laurynas Miščikas (Kauno Reunion) 19 83,33 25 / 30
5 Martas Jankauskas (Paradis) 15 81,82 18 / 22
6 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 11 80,00 36 / 45
7 Donaldas Jankauskas (Paradis) 16 78,95 45 / 57
8 Arnas Tilindė (Kauno kolegija-2) 12 78,38 29 / 37
9 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 12 76,92 30 / 39
10 Karolis Meiliūnas (Paradis) 20 73,77 45 / 61

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Mantas Kudirka (Sporto manija) 11 69,81 37 / 53
2 Karolis Meiliūnas (Paradis) 20 68,64 116 / 169
3 Paulius Grigaitis (Sporto manija) 8 66,67 54 / 81
4 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 18 65,87 83 / 126
5 Artūras Lencevičius (Kamida) 12 61,70 58 / 94
6 Edvinas Ignatavičius (Sporto manija) 11 60,94 39 / 64
7 Gabrielius Čelka (KM Perkūnas) 9 60,71 51 / 84
8 Karolis Kubilius (SK Medikas) 18 59,63 65 / 109
9 Arminas Šaulys (Sporto manija) 13 59,46 44 / 74
10 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 16 58,93 33 / 56

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 12 45,10 23 / 51
2 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 16 44,26 81 / 183
3 Darius Gvezdauskas (Kamida) 16 40,82 80 / 196
4 Martynas Laukaitis (SK Medikas) 17 40,12 67 / 167
5 Ovidijus Laucius (SK Medikas) 14 38,67 29 / 75
6 Rokas Bučys (KM Aisčiai) 16 38,60 22 / 57
7 Klaidas Pilkis (KTU Informatika) 15 38,00 19 / 50
8 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 13 36,67 22 / 60
9 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 14 36,46 70 / 192
10 Donaldas Jankauskas (Paradis) 16 36,22 67 / 185