SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Didysis finalas
Didysis finalas
2000 m.
2000 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: B lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Pupinis (Kamida) 29,58 12
2 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 29,33 6
3 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 25,45 11
4 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 24,89 9
5 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 24,88 8
6 Osvaldas Braždžionis (UNITED-ALTA Transportas) 24,86 7
7 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 22,62 13
8 Darius Gvezdauskas (Kamida) 22,55 11
9 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 21,75 8
10 Gabrielius Čelka (KM Perkūnas) 21,29 7

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 26,00 8
2 Darius Gvezdauskas (Kamida) 25,36 11
3 Martynas Laukaitis (SK Medikas) 21,15 13
4 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 20,22 9
5 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 19,83 6
6 Jonas Lekšas (Kauno Reunion) 18,50 10
7 Vytenis Jasikevičius (Paradis) 18,25 8
8 Osvaldas Braždžionis (UNITED-ALTA Transportas) 18,14 7
9 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 17,71 7
10 Gabrielius Čelka (KM Perkūnas) 17,14 7

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Pupinis (Kamida) 13,83 12
2 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 13,09 11
3 Osvaldas Braždžionis (UNITED-ALTA Transportas) 12,86 7
4 Mantas Cimermanas (Kauno kolegija-2) 11,15 13
5 Irmantas Birbalas (Kauno Reunion) 10,79 14
6 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 10,22 9
7 Karolis Kubilius (SK Medikas) 9,00 15
8 Karolis-Vytautas Tarvydas (UNITED-ALTA Transportas) 8,75 8
9 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 8,69 13
10 Jonas Lekšas (Kauno Reunion) 8,40 10

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 7,43 7
2 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 7,38 8
3 Linas Vėlavičius (UNITED-ALTA Transportas) 6,22 9
4 Andrius Šukys (Sporto manija) 5,82 11
5 Karolis Meiliūnas (Paradis) 5,09 11
6 Artūras Lencevičius (Kamida) 4,86 7
7 Kęstutis Dmitrijevas (Kamida) 4,63 8
8 Gabrielius Čelka (KM Perkūnas) 4,29 7
9 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 4,27 11
10 Tomas Vaičiulis (KTU Informatika) 4,09 11

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Irmantas Birbalas (Kauno Reunion) 3,64 14
2 Justinas Pocius (Sporto manija) 2,67 9
3 Andrius Šukys (Sporto manija) 2,45 11
4 Viktoras Žukauskas (Kauno kolegija-2) 2,11 9
5 Nerijus Urbanavičius (Paradis) 2,11 9
6 Karolis Meiliūnas (Paradis) 2,09 11
7 Mantas Zubavičius (SK Medikas) 2,09 11
8 Donatas Gudeliauskas (Sporto manija) 2,00 13
9 Arminas Šaulys (Sporto manija) 1,90 10
10 Kęstutis Dmitrijevas (Kamida) 1,88 8

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Karolis Pupinis (Kamida) 1,92 12
2 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 1,50 6
3 Vilius Voroninas (KM Perkūnas) 1,43 7
4 Darius Šilinskis (Paradis) 1,13 8
5 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 1,09 11
6 Denas Bartkus (Kauno Reunion) 1,08 12
7 Ovidijus Laucius (SK Medikas) 1,00 10
8 Mantas Cimermanas (Kauno kolegija-2) 1,00 13
9 Irmantas Birbalas (Kauno Reunion) 0,86 14
10 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 0,77 13

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 6,67 6
2 Mantas Stankevičius (Kauno kolegija-2) 5,38 13
3 Giedrius Jevstignejevas (UNITED-ALTA Transportas) 4,73 11
4 Arminas Šaulys (Sporto manija) 4,70 10
5 Justinas Merkys (SK Medikas) 4,42 12
6 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 4,38 8
7 Denas Bartkus (Kauno Reunion) 3,75 12
8 Karolis Pupinis (Kamida) 3,67 12
9 Artūras Lencevičius (Kamida) 3,57 7
10 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 3,44 9

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vytenis Jasikevičius (Paradis) 8 89,29 25 / 28
2 Darius Gvezdauskas (Kamida) 11 83,33 25 / 30
3 Arnas Tilindė (Kauno kolegija-2) 11 82,35 28 / 34
4 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 6 81,82 27 / 33
5 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 8 80,56 29 / 36
6 Laurynas Miščikas (Kauno Reunion) 12 79,17 19 / 24
7 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 8 77,78 14 / 18
8 Mantas Stankevičius (Kauno kolegija-2) 13 75,68 56 / 74
9 Karolis Meiliūnas (Paradis) 11 75,00 24 / 32
10 Karolis Pupinis (Kamida) 12 74,29 26 / 35

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Karolis Meiliūnas (Paradis) 11 73,12 68 / 93
2 Mantas Kudirka (Sporto manija) 8 68,89 31 / 45
3 Elvinas Kaluginas (Sporto manija) 13 64,21 61 / 95
4 Pijus Mykolaitis (Kauno Reunion) 6 62,71 37 / 59
5 Karolis Kubilius (SK Medikas) 15 61,80 55 / 89
6 Mindaugas Daraškevičius (UNITED-ALTA Transportas) 8 61,70 29 / 47
7 Edvinas Ignatavičius (Sporto manija) 9 61,02 36 / 59
8 Arminas Šaulys (Sporto manija) 10 60,34 35 / 58
9 Gabrielius Čelka (KM Perkūnas) 7 59,15 42 / 71
10 Kernius Ribikauskas (KTU Informatika) 9 58,18 64 / 110

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Eimantas Aukštikalnis (Kamida) 8 44,44 16 / 36
2 Liutauras Lukošenkinas (UNITED-ALTA Transportas) 7 41,89 31 / 74
3 Darius Gvezdauskas (Kamida) 11 41,86 54 / 129
4 Ovidijus Laucius (SK Medikas) 10 39,53 17 / 43
5 Martynas Laukaitis (SK Medikas) 13 39,39 52 / 132
6 Vytenis Jasikevičius (Paradis) 8 39,19 29 / 74
7 Andrius Gedminas (UNITED-ALTA Transportas) 8 37,61 41 / 109
8 Andrius Šukys (Sporto manija) 11 37,50 21 / 56
9 Donaldas Jankauskas (Paradis) 8 36,47 31 / 85
10 Mantas Zubavičius (SK Medikas) 11 36,14 30 / 83