Lygos

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: A lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Jevstignejevas (United) 25,50 18
2 Artūrs Pelšs (Vermena) 24,06 17
3 Paulius Grigaitis (Vermena) 22,83 18
4 Karolis Pupinis (Vermena) 21,78 9
5 Deividas Rinkūnas (Vermena) 20,78 9
6 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 20,59 17
7 Gytis Sutkus (SK Minbra) 20,30 10
8 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 19,38 13
9 Donaldas Jankauskas (Basement) 18,93 15
10 Rimantas Lukoševičius (Basement) 18,83 18
REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Andrius Gedminas (United) 18,92 13
2 Donaldas Jankauskas (Basement) 18,67 15
3 Paulius Kleiza (Vermena) 18,25 8
4 Paulius Grigaitis (Vermena) 18,17 18
5 Gytis Sutkus (SK Minbra) 17,80 10
6 Martynas Laukaitis (United) 17,62 13
7 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 17,46 13
8 Dinas Mickūnas (KM Aisčiai) 17,15 13
9 Justas Janulis (Kauno kolegija) 17,06 16
10 Rimantas Lukoševičius (Basement) 16,56 18
ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Jevstignejevas (United) 14,50 18
2 Paulius Parachomikas (Vermena) 10,47 15
3 Mantas Gelčius (SK Minbra) 10,43 7
4 Gytis Sutkus (SK Minbra) 10,00 10
5 Karolis Pupinis (Vermena) 9,56 9
6 Justas Janulis (Kauno kolegija) 9,31 16
7 Darius Butkevičius (KM Aisčiai) 9,09 11
8 Osvaldas Braždžionis (United) 8,21 14
9 Gytis Vitkauskas (Kauno kolegija) 7,62 13
10 Arnoldas Sireika (SK Minbra) 7,27 11
REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Artūrs Pelšs (Vermena) 7,00 17
2 Matas Lisajevičius (Basement) 6,89 18
3 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 6,24 17
4 Linas Krivickas (Amber-Grill) 5,92 13
5 Vidas Ginevičius (Basement) 5,16 19
6 Liutauras Lukošenkinas (United) 5,15 13
7 Mantvydas Gečionis (United) 5,14 14
8 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 4,86 14
9 Deividas Rinkūnas (Vermena) 4,67 9
10 Rimantas Lukoševičius (Basement) 4,28 18
PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Artūrs Pelšs (Vermena) 3,24 17
2 Vygantas Metelica (SK Minbra) 2,73 11
3 Vidas Ginevičius (Basement) 2,42 19
4 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 2,15 13
5 Paulius Kleiza (Vermena) 2,13 8
6 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 2,06 17
7 Linas Krivickas (Amber-Grill) 1,85 13
8 Matas Lisajevičius (Basement) 1,83 18
9 Simonas Kriaučiūnas (VDU) 1,83 6
10 Paulius Parachomikas (Vermena) 1,80 15
IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 4,78 18
2 Arminas Šaulys (Vermena) 4,35 17
3 Rytis Sasnauskas (Kauno kolegija) 3,86 14
4 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 3,71 14
5 Paulius Grigaitis (Vermena) 3,61 18
6 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 3,59 17
7 Mantas Gelčius (SK Minbra) 3,57 7
8 Mindaugas Jakštas (SK Minbra) 3,44 9
9 Dovydas Šemeklis (Amber-Grill) 3,25 12
10 Giedrius Jevstignejevas (United) 3,22 18
PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Mantvydas Gečionis (United) 3,71 14
2 Dinas Mickūnas (KM Aisčiai) 3,62 13
3 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 3,57 14
4 Matas Lisajevičius (Basement) 3,50 18
5 Jurgis Gurevičius (KM Aisčiai) 3,30 10
6 Merūnas Insoda (KM Aisčiai) 3,29 14
7 Domas Urbštas (KM Aisčiai) 3,14 7
8 Martynas Kriaučiūnas (SK Minbra) 3,10 10
9 Matas Baranauskas (KM Aisčiai) 3,00 11
10 Martynas Laukaitis (United) 2,92 13
TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Tadas Aleksandravičius (Amber-Grill) 0,25 12
2 Andrius Gedminas (United) 0,15 13
3 Linas Krivickas (Amber-Grill) 0,15 13
4 Mantas Stankevičius (Amber-Grill) 0,14 7
5 Mantas Gelčius (SK Minbra) 0,14 7
6 Giedrius Būda (United) 0,14 7
7 Paulius Počiuipa (Basement) 0,12 17
8 Gediminas Velička (SK Minbra) 0,11 9
9 Bartautas Blažauskas (VDU) 0,11 9
10 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 0,11 18
TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vidas Ginevičius (Basement) 19 90,63 29 / 32
2 Rimantas Lukoševičius (Basement) 18 86,84 33 / 38
3 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 13 86,67 26 / 30
4 Donaldas Jankauskas (Basement) 15 84,21 32 / 38
5 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 17 81,82 27 / 33
6 Martynas Špokas (KM Aisčiai) 13 77,14 27 / 35
7 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 18 73,02 46 / 63
8 Artūrs Pelšs (Vermena) 17 71,74 33 / 46
9 Arminas Šaulys (Vermena) 17 70,59 48 / 68
10 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 14 69,35 43 / 62
TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Paulius Grigaitis (Vermena) 18 67,25 115 / 171
2 Gytis Sutkus (SK Minbra) 10 64,08 66 / 103
3 Andrius Čibiras (Amber-Grill) 9 63,37 64 / 101
4 Rimantas Lukoševičius (Basement) 18 61,07 80 / 131
5 Giedrius Jevstignejevas (United) 18 60,22 109 / 181
6 Mindaugas Čibiras (VDU) 14 59,78 55 / 92
7 Artūrs Pelšs (Vermena) 17 58,45 83 / 142
8 Arminas Šaulys (Vermena) 17 58,16 57 / 98
9 Aurimas Juozapaitis (Vermena) 8 57,89 44 / 76
10 Martynas Laukaitis (United) 13 55,65 64 / 115
TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Edgaras Švelginas (Amber-Grill) 16 48,96 47 / 96
2 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 13 46,99 39 / 83
3 Paulius Kleiza (Vermena) 8 43,24 32 / 74
4 Andrius Gedminas (United) 13 42,68 67 / 157
5 Vidas Ginevičius (Basement) 19 42,11 40 / 95
6 Jonas Lekšas (Basement) 16 42,03 29 / 69
7 Martynas Valters (Kauno kolegija) 15 41,18 42 / 102
8 Rimantas Lukoševičius (Basement) 18 38,89 35 / 90
9 Artūrs Pelšs (Vermena) 17 38,60 22 / 57
10 Donaldas Jankauskas (Basement) 15 37,50 48 / 128