SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Apdovanojimai
Apdovanojimai
2000 m.
2000 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: A lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Jevstignejevas (United) 26,12 17
2 Artūrs Pelšs (Vermena) 23,00 16
3 Paulius Grigaitis (Vermena) 22,82 17
4 Karolis Pupinis (Vermena) 21,78 9
5 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 20,75 16
6 Gytis Sutkus (SK Minbra) 20,30 10
7 Donaldas Jankauskas (Basement) 19,79 14
8 Rimantas Lukoševičius (Basement) 19,41 17
9 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 19,38 13
10 Deividas Rinkūnas (Vermena) 19,25 8

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Andrius Gedminas (United) 19,83 12
2 Donaldas Jankauskas (Basement) 18,86 14
3 Paulius Kleiza (Vermena) 18,25 8
4 Paulius Grigaitis (Vermena) 18,00 17
5 Gytis Sutkus (SK Minbra) 17,80 10
6 Martynas Laukaitis (United) 17,62 13
7 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 17,46 13
8 Dinas Mickūnas (KM Aisčiai) 17,15 13
9 Justas Janulis (Kauno kolegija) 17,06 16
10 Rimantas Lukoševičius (Basement) 17,00 17

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Giedrius Jevstignejevas (United) 14,65 17
2 Mantas Gelčius (SK Minbra) 10,43 7
3 Paulius Parachomikas (Vermena) 10,29 14
4 Gytis Sutkus (SK Minbra) 10,00 10
5 Karolis Pupinis (Vermena) 9,56 9
6 Justas Janulis (Kauno kolegija) 9,31 16
7 Darius Butkevičius (KM Aisčiai) 9,09 11
8 Osvaldas Braždžionis (United) 8,62 13
9 Gytis Vitkauskas (Kauno kolegija) 7,62 13
10 Arnoldas Sireika (SK Minbra) 7,27 11

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Matas Lisajevičius (Basement) 7,00 17
2 Artūrs Pelšs (Vermena) 6,81 16
3 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 6,25 16
4 Linas Krivickas (Amber-Grill) 5,92 13
5 Liutauras Lukošenkinas (United) 5,25 12
6 Mantvydas Gečionis (United) 5,14 14
7 Vidas Ginevičius (Basement) 5,11 18
8 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 4,86 14
9 Rimantas Lukoševičius (Basement) 4,41 17
10 Deividas Rinkūnas (Vermena) 4,38 8

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Artūrs Pelšs (Vermena) 3,19 16
2 Vygantas Metelica (SK Minbra) 2,73 11
3 Vidas Ginevičius (Basement) 2,33 18
4 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 2,15 13
5 Paulius Kleiza (Vermena) 2,13 8
6 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 2,00 16
7 Paulius Parachomikas (Vermena) 1,93 14
8 Linas Krivickas (Amber-Grill) 1,85 13
9 Simonas Kriaučiūnas (VDU) 1,83 6
10 Matas Lisajevičius (Basement) 1,76 17

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Darius Butkevičius (KM Aisčiai) 1,82 11
2 Rytis Sasnauskas (Kauno kolegija) 1,43 14
3 Gediminas Ratkevičius (SK Minbra) 1,08 12
4 Paulius Grigaitis (Vermena) 0,94 17
5 Karolis Pupinis (Vermena) 0,89 9
6 Mantas Gelčius (SK Minbra) 0,86 7
7 Justas Janulis (Kauno kolegija) 0,75 16
8 Lukas Garliauskas (VDU) 0,71 7
9 Osvaldas Braždžionis (United) 0,69 13
10 Giedrius Jevstignejevas (United) 0,53 17

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 4,76 17
2 Arminas Šaulys (Vermena) 4,56 16
3 Rytis Sasnauskas (Kauno kolegija) 3,86 14
4 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 3,71 14
5 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 3,69 16
6 Mantas Gelčius (SK Minbra) 3,57 7
7 Paulius Grigaitis (Vermena) 3,53 17
8 Mindaugas Jakštas (SK Minbra) 3,44 9
9 Dovydas Šemeklis (Amber-Grill) 3,25 12
10 Giedrius Jevstignejevas (United) 3,18 17

PRARASTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Mantvydas Gečionis (United) 3,71 14
2 Dinas Mickūnas (KM Aisčiai) 3,62 13
3 Matas Lisajevičius (Basement) 3,59 17
4 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 3,57 14
5 Jurgis Gurevičius (KM Aisčiai) 3,30 10
6 Merūnas Insoda (KM Aisčiai) 3,29 14
7 Domas Urbštas (KM Aisčiai) 3,14 7
8 Martynas Kriaučiūnas (SK Minbra) 3,10 10
9 Matas Baranauskas (KM Aisčiai) 3,00 11
10 Martynas Laukaitis (United) 2,92 13

TECHNINĖS / NESPORTINĖS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Tadas Aleksandravičius (Amber-Grill) 0,27 11
2 Giedrius Būda (United) 0,17 6
3 Linas Krivickas (Amber-Grill) 0,15 13
4 Mantas Stankevičius (Amber-Grill) 0,14 7
5 Mantas Gelčius (SK Minbra) 0,14 7
6 Paulius Počiuipa (Basement) 0,13 16
7 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 0,12 17
8 Gediminas Velička (SK Minbra) 0,11 9
9 Bartautas Blažauskas (VDU) 0,11 9
10 Lukas Grabauskas (Amber-Grill) 0,10 10

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Vidas Ginevičius (Basement) 18 90,00 27 / 30
2 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 13 86,67 26 / 30
3 Rimantas Lukoševičius (Basement) 17 86,11 31 / 36
4 Donaldas Jankauskas (Basement) 14 85,71 30 / 35
5 Eimantas Aukštikalnis (Vermena) 16 84,38 27 / 32
6 Martynas Špokas (KM Aisčiai) 13 77,14 27 / 35
7 Lukas Žukauskas (Amber-Grill) 17 73,21 41 / 56
8 Arminas Šaulys (Vermena) 16 72,73 48 / 66
9 Artūrs Pelšs (Vermena) 16 69,77 30 / 43
10 Martynas Gailiūnas (SK Minbra) 14 69,35 43 / 62

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Paulius Grigaitis (Vermena) 17 67,92 108 / 159
2 Gytis Sutkus (SK Minbra) 10 64,08 66 / 103
3 Andrius Čibiras (Amber-Grill) 9 63,37 64 / 101
4 Giedrius Jevstignejevas (United) 17 60,47 104 / 172
5 Rimantas Lukoševičius (Basement) 17 60,47 78 / 129
6 Mindaugas Čibiras (VDU) 14 59,78 55 / 92
7 Aurimas Juozapaitis (Vermena) 8 57,89 44 / 76
8 Artūrs Pelšs (Vermena) 16 57,58 76 / 132
9 Arminas Šaulys (Vermena) 16 57,14 52 / 91
10 Osvaldas Braždžionis (United) 13 56,25 45 / 80

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Simonas Andraitis (Kauno kolegija) 13 46,99 39 / 83
2 Edgaras Švelginas (Amber-Grill) 15 46,24 43 / 93
3 Andrius Gedminas (United) 12 43,92 65 / 148
4 Paulius Kleiza (Vermena) 8 43,24 32 / 74
5 Vidas Ginevičius (Basement) 18 42,86 39 / 91
6 Jonas Lekšas (Basement) 15 42,65 29 / 68
7 Martynas Valters (Kauno kolegija) 15 41,18 42 / 102
8 Rimantas Lukoševičius (Basement) 17 40,00 34 / 85
9 Donaldas Jankauskas (Basement) 14 38,33 46 / 120
10 Mindaugas Jakštas (SK Minbra) 9 37,50 21 / 56