SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Apdovanojimai
Apdovanojimai
2000 m.
2000 m.

LYGOS GERIAUSIEJI :: Suaugusiųjų grupė :: Bendruomenių lyga 
2017-2018

NAUDINGUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Mantas Ramanauskas (Vieningas Kaunas) 49,00 1
2 Vaidas Palaikis (Dainava-AKSA) 34,25 4
3 Mindaugas Markevičius (Žaliakalnis-Padangynas) 30,00 1
4 Marius Kazickas (Šilainiai) 28,00 1
5 Antanas Silvestravičius (Sargėnai-Jargala) 27,00 2
6 Mantas Sadauskas (Vieningas Kaunas) 26,00 1
7 Šarūnas Krilavičius (Dainava-AKSA) 25,67 3
8 Vilius Vaitkevičius (Vieningas Kaunas) 25,00 1
9 Paulius Lekečinskas (Sargėnai-Jargala) 24,50 2
10 Darius Kisielius (Senamiestis-Aleksotas) 24,00 3

REZULTATYVUMAS Vidurkis Rungtynės
1 Mantas Ramanauskas (Vieningas Kaunas) 32,00 1
2 Vaidas Palaikis (Dainava-AKSA) 30,00 4
3 Mindaugas Markevičius (Žaliakalnis-Padangynas) 28,00 1
4 Marius Kazickas (Šilainiai) 28,00 1
5 Mantas Navalinskas (Vieningas Kaunas) 22,00 3
6 Petras Aleksonis (BC Spurtas-Madrid) 21,25 4
7 Arūnas Ringys (Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai) 21,00 1
8 Šarūnas Straševičius (Vieningas Kaunas) 20,00 1
9 Paulius Lekečinskas (Sargėnai-Jargala) 20,00 2
10 Darius Kisielius (Senamiestis-Aleksotas) 19,67 3

ATKOVOTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Marius Kazickas (Šilainiai) 18,00 1
2 Marius Šumlinskas (Vieningas Kaunas) 15,00 1
3 Gytis Vitkevičius (Vieningas Kaunas) 13,33 3
4 Paulius Lekečinskas (Sargėnai-Jargala) 13,00 2
5 Antanas Silvestravičius (Sargėnai-Jargala) 12,50 2
6 Mantautas Patašius (Šilainiai) 12,00 1
7 Gediminas Mišeikis (BESK) 11,00 1
8 Ignas Jančiukas (BC Spurtas-Madrid) 11,00 1
9 Karolis Budzeika (Padauguva) 10,60 5
10 Ugnius Veryga (Vieningas Kaunas) 10,33 3

REZULTATYVŪS PERDAVIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Mantas Ramanauskas (Vieningas Kaunas) 13,00 1
2 Justas Ališauskas (LŽSHA Aukštieji Šančiai) 11,00 1
3 Mantas Sadauskas (Vieningas Kaunas) 9,00 1
4 Mantas Valatkevičius (Vieningas Kaunas) 8,00 3
5 Klaidas Jankaitis (Dainava-AKSA) 8,00 3
6 Kasparas Červinskis (Dainava-AKSA) 7,50 2
7 Sergej Kochanenko (BESK) 6,40 5
8 Vilius Vaitkevičius (Vieningas Kaunas) 6,00 1
9 Vilius Černiauskas (Dainava-AKSA) 6,00 5
10 Tadas Vaitkūnas (Šilainiai) 5,67 3

PERIMTI KAMUOLIAI Vidurkis Rungtynės
1 Mindaugas Markevičius (Žaliakalnis-Padangynas) 5,00 1
2 Lukas Starzinskas (Dainava-AKSA) 5,00 1
3 Vytautas Peseckis (BC Spurtas-Madrid) 4,50 4
4 Renaldas Živatkauskas (Sargėnai-Jargala) 4,33 3
5 Darius Kisielius (Senamiestis-Aleksotas) 4,00 3
6 Mantas Sadauskas (Vieningas Kaunas) 4,00 1
7 Evaldas Tamulis (Didvyriai) 3,50 4
8 Mindaugas Laukaitis (Didvyriai) 3,40 5
9 Tomas Vilčinskas (Didvyriai) 3,20 5
10 Justas Ališauskas (LŽSHA Aukštieji Šančiai) 3,00 1

BLOKUOTI METIMAI Vidurkis Rungtynės
1 Šarūnas Krilavičius (Dainava-AKSA) 4,00 3
2 Mindaugas Staškevičius (BC Spurtas-Madrid) 3,00 1
3 Mantautas Patašius (Šilainiai) 2,00 1
4 Vaidas Palaikis (Dainava-AKSA) 1,75 4
5 Karolis Budzeika (Padauguva) 1,60 5
6 Antanas Silvestravičius (Sargėnai-Jargala) 1,50 2
7 Darius Kisielius (Senamiestis-Aleksotas) 1,33 3
8 Šarūnas Bernatavičius (Vieningas Kaunas) 1,25 4
9 Andrius Čižinauskas (Padauguva) 1,00 2
10 Marius Šumlinskas (Vieningas Kaunas) 1,00 1

IŠPROVOKUOTOS PRAŽANGOS Vidurkis Rungtynės
1 Mantas Ramanauskas (Vieningas Kaunas) 12,00 1
2 Mantautas Patašius (Šilainiai) 7,00 1
3 Eimantas Grigaliūnas (Dainava-AKSA) 6,50 2
4 Gediminas Mišeikis (BESK) 5,00 1
5 Marius Kazickas (Šilainiai) 5,00 1
6 Darius Didžiūnas (Šilainiai) 5,00 1
7 Darius Kisielius (Senamiestis-Aleksotas) 4,33 3
8 Vygintas Kalesnikas (LŽSHA Aukštieji Šančiai) 4,00 2
9 Dominykas Poderys (Dainava-AKSA) 4,00 1
10 Arūnas Ringys (Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai) 4,00 1

TAIKLIAUSI BAUDŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Marius Rudžionis (Padauguva) 4 100,00 9 / 9
2 Andrius Gintautas (Žaliakalnis-Padangynas) 4 100,00 6 / 6
3 Karolis Zujus (BESK) 4 100,00 6 / 6
4 Rokas Kondratavičius (BC Spurtas-Madrid) 3 100,00 6 / 6
5 Vilius Vaitkevičius (Vieningas Kaunas) 1 100,00 4 / 4
6 Petras Aleksonis (BC Spurtas-Madrid) 4 83,33 15 / 18
7 Gediminas Mišeikis (BESK) 1 83,33 5 / 6
8 Andrius Čekanauskas (BC Spurtas-Madrid) 3 83,33 5 / 6
9 Simonas Šteinkortas (Didvyriai) 4 81,82 9 / 11
10 Artūras Bručkus (Senamiestis-Aleksotas) 3 80,00 8 / 10

TAIKLIAUSI DVITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Irmantas Jokšas (Žaliakalnis-Padangynas) 3 76,47 13 / 17
2 Vaidas Palaikis (Dainava-AKSA) 4 74,07 40 / 54
3 Kasparas Bertašius (Sargėnai-Jargala) 4 69,23 9 / 13
4 Vilius Černiauskas (Dainava-AKSA) 5 68,97 20 / 29
5 Artūras Kaminskas (BC Spurtas-Madrid) 5 68,97 20 / 29
6 Šarūnas Krilavičius (Dainava-AKSA) 3 61,29 19 / 31
7 Nerijus Kriaučiūnas (BESK) 2 60,00 9 / 15
8 Martynas Bimba (Dainava-AKSA) 3 60,00 9 / 15
9 Mantas Ramanauskas (Vieningas Kaunas) 1 60,00 9 / 15
10 Andrius Čižinauskas (Padauguva) 2 60,00 6 / 10

TAIKLIAUSI TRITAŠKIŲ METIKAI Rungtynės % Įmesta / mesta
1 Eimantas Grigaliūnas (Dainava-AKSA) 2 54,55 6 / 11
2 Martynas Bimba (Dainava-AKSA) 3 54,55 6 / 11
3 Vilius Černiauskas (Dainava-AKSA) 5 51,85 14 / 27
4 Rokas Kondratavičius (BC Spurtas-Madrid) 3 50,00 10 / 20
5 Mindaugas Markevičius (Žaliakalnis-Padangynas) 1 50,00 6 / 12
6 Merūnas Visockis (BESK) 4 45,45 5 / 11
7 Šarūnas Straševičius (Vieningas Kaunas) 1 44,44 4 / 9
8 Vitoldas Kapočius (Šilainiai) 4 42,42 14 / 33
9 Marius Rudžionis (Padauguva) 4 42,31 11 / 26
10 Donatas Greivys (LŽSHA Aukštieji Šančiai) 5 42,31 11 / 26