SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Apdovanojimai
Apdovanojimai
2004 m.
2004 m.

2017 m. "Savaitraščio Kaunui" Mažosios taurės NUOSTATAI

“Savaitraščio Kaunui” “Mažosios” krepšinio taurės turnyras

 

NUOSTATAI

 

I. Tikslas.

Turnyras vykdomas tikslu populiarinti krepšinį Kauno mieste bei apskrityje ir tęsti tradiciją sezoną baigti krepšinio taurių turnyrais. 2016-2017 m. KKML sezoną vainikuos „Savaitraščio Kaunui“ „Didžiosios“ ir „Mažosios“ taurės turnyrai.

 

II. Turnyro vykdymo vieta ir laikas.

Turnyras vykdomas gegužės mėnesį visų dalyvaujančiųjų komandų sporto salėse. Pusfinalio ir finalo rungtynės vyksta organizatorių paskirtoje salėje arba salėse.

 

III. Turnyro vykdymas ir vadovavimas.

Turnyrus organizuoja “Savaitraščio Kaunui” dienraščio redakcija kartu su Kauno krepšinio mėgėjų lyga, o vykdo Kauno krepšinio mėgėjų lyga ir jos paskirti teisėjai bei sekretoriatas.

 

IV. Turnyro vykdymo tvarka.

Pirmame etape komandos sužaidžia vieno rato susitikimus “A” ir „B“ pogrupiuose.

 

Antrame etapas - prasideda atkrintamosios varžybos, kuriose dalyvauja 8 komandos, pagal užimtas vietas ketvirtfinalyje susitinka: A1-B4, B2-A3, B1-A4 ir A2-B3. Porų nugalėtojai patenka į pusfinalį.

 

Ketvirtfinalyje ir pusfinalyje žaidžiamos vienos rungtynės.

 

Finale žaidžiamos vienos rungtynės KKML direktoriaus paskirtoje sporto salėje

 

Atkrintamųjų varžybų schemą rasite čia:

 

Visa informacija apie turnyrą bus skelbiama Kauno krepšinio mėgėjų lygos internetiniame puslapyje www.kkml.lt , o svarbiausia informacija ir etapų apžvalgos dienraštyje “Savaitraštis Kaunui”.

 

V. Komandų ir žaidėjų registracija

Į “Mažosios” taurės turnyrą komandos registruojamos iki gegužės 2 dienos. Turnyro organizatoriai pasilieka teisę sutrumpinti arba prailginti komandų registravimo laiką.

 

Iki gegužės 2 dienos kiekviena “Mažosios” taurės turnyro komanda turi teisę nemokamai įregistruoti po 12 krepšininkų. Po gegužės 2 dienos bei išnaudojus 12 žaidėjų limitą kiekvienam registruojamam krepšininkui nustatomas - 10 eurų registracijos mokestis. Galiojančioje komandos paraiškoje negali būti daugiau negu 14 registruotų žaidėjų. Antrame etape-atkrintamosiose varžybose komandai galės atstovauti tik tie žaidėjai iš aukštesnių lygų, kurie pirmame etape – susitikimuose pogrupiuose bus sužaidę bent vienas rungtynes tos komandos sudėtyje. Pereiti iš vienos komandos į kitą tame pačiame turnyre negalima.

 

Komandų ir žaidėjų registracija vyksta KKML būstinėje Kaune V. Krėvės pr. 53-213 arba el. paštu kkml.kaunas@gmail.com. Žaidėjų registracija baigiama likus komandai pirmame etape žaisti vienas rungtynes.

 

ATSISIŲSTI VARDINĖS PARAIŠKOS ŠABLONĄ

 

VI. Turnyrų dalyviai (komandos)

“Mažosios” taurės turnyre gali dalyvauti tik mėgėjiškos krepšinio komandos.

 

VII. Turnyrų dalyviai (žaidėjai)

“Mažosios” taurės turnyre gali dalyvauti tik krepšininkai-mėgėjai.

Neleidžiama žaisti krepšininkams, šiame sezone po vasario 1 d. dar rungtyniavusiems ar turėjusiems licencijas LKL, NKL ar užsienio klubuose, o iš RKL ar KKML „A“ lygos bendrai galima registruoti ne daugiau trijų krepšininkų.

 

Jokie meistriškumo apribojimai netaikomi žaidėjams, gim. 1999 m. ir jaunesniems.

 

VIII. Reikalavimai visoms komandoms

Komandų vadovai atsako už žaidėjų sveikatą ir fizinę būklę. Turnyro organizatoriai neatsakingi už krepšininkų sveikatos sutrikimus turnyro metu.

 

IX. Reikalavimai komandoms, salių šeimininkėms

Komandos, žaidžiančios rungtynes namuose, t. y. tvarkaraštyje nurodytos pirmomis, privalo paruošti sekretoriatui darbo vietą, aprūpinti apšilimui svečių komandą bent vienu kokybišku krepšinio kamuoliu, turėti salėje sukomplektuotą vaistinėlę ir esant reikalui suteikti susižeidusiam krepšininkui medicininę pagalbą, sutikti ir išlydėti rungtynių teisėjus.

 

X. Turnyro teisėjai ir sekretoriatas

“Savaitraščio Kaunui” krepšinio taurių turnyruose teisėjauja ir sekretoriauja tik licencijuoti Kauno krepšinio teisėjai ir sekretoriato darbuotojai.

 

XI. Turnyrų dalyvėms taikomos nuobaudos

Žaidėjas, rungtynių metu gavęs techninę pražangą baudžiamas 10 eurų bauda, o gavęs diskvalifikacinę pražangą baudžiamas 30 eurų bauda. Baudą privaloma sumokėti iki kitų tos komandos rungtynių pradžios. Jeigu komanda to nepadaro, ji praranda teisę toliau dalyvauti turnyre. Komandos treneriui gavus techninę pražangą dėl savo arba komandos palydovų ir atsarginių žaidėjų elgesio, skiriama 11 eurų bauda, o gavus diskvalifikacinę pražangą 30 eurų bauda. Baudą privaloma sumokėti iki kitų rungtynių pradžios. Nesumokėjus laiku baudos, komanda diskvalifikuojama iš turnyro.

Komandai neatvykus į rungtynes skiriama 50 eurų bauda, kurią privaloma sumokėti ne vėliau kaip likus 24 val. iki artimiausių komandos rungtynių. Laiku nesumokėjus baudos, komanda šalinama iš turnyro.

 

XII. Protestas. Jo padavimo ir svarstymo tvarka

Protestas priimamas laikantis FIBA patvirtintų tarptautinių krepšinio taisyklių bei įmokėjus 30 eurų garantinį mokestį.

 

XIII. Apdovanojimai

Komanda - turnyro nugalėtoja apdovanojama taure bei “Savaitraščio Kaunui” dienraščio prenumeratomis (ne daugiau 16 žmonių), antrą ir trečią vietas užėmusios komandos apdovanojamos mažesnėmis taurėmis arba specialiais prizais. Taip pat apdovanojami finalinio ketverto geriausi komandų žaidėjai. Komandos prizininkės apdovanojamos KKML rėmėjo baro-restorano „Seni vartai“ dovanų čekiais.

 

XIV. Komandinis starto mokestis

Komanda, norinti dalyvauti “Mažosios” taurės turnyre privalo sumokėti 150 eurų startinį mokestį iki gegužės 2 dienos. Pinigus galima sumokėti KKML būstinėje Kaune V. Krėvės pr. 53-213 arba bankiniu pavedimu.

 

KKML rekvizitai:

Asociacija “Kauno krepšinio mėgėjų lyga”

Įmonės kodas 193142347

A/S LT 76 7300 0100 0226 1213

AB “Swedbank”