"Voluktė" nesunkiai nugalėjo "VDU" krepšininkus

2011 m. lapkričio 23 d.

Pastarųjų metų “A” lygos prizininkų dvikovoje lengvą pergalę iškovojo „Voluktės“ krepšininkai, rezultatu 92-65 įveikę „VDU“. Dar kartą reikia paminėti, kad „VDU“ komandoje nebeliko garsių pavardžių, ir žaidžia šviežiai surinktas jaunimas. Dar daugiau, šį vakarą „VDU“ komandoje nežaidė jos lyderiai – J.Kalinauskas ir A.Nutautas. „Tikėtis pergalės prieš Voluktę be pagrindinių dviejų žaidėjų būtų naivu“, - teigė „VDU“ komandos treneris A.Juknevičius.

Sėkmingiau rungtynes pradėjo aikštelės šeimininkai „Voluktės“ krepšininkai, spurtuodami 7-0. Tačiau jaunieji „VDU“ krepšininkai nesudėjo ginklų ir netrukus gražino pusiausvyrą (15-18). Vis dęlto kėlinio pabaigą tiksliau užbaigę „Voluktės“ krepšininkai susikrovė 9 taškų pranašumą (24-15).

Septyniese į rungtynes susirinkę „Voluktės“ krepšininkai turėjo dažnai keistis, kad galėtų palaikyti aukštą žaidimo tempą, žaidžiant su judresniais ir vikresniais „VDU“ krepšininkais.

Antrajame kėlinyje „VDU“ komandai niekaip nesisekė sulaikyti varžovų puolėjų N.Karlikanovo ir D.Aklio, kurie pelnė 14 taškų iš eilės, ir leido savo komandai padidinti persvarą iki 20 taškų (39-19).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Ir toliau žaidimą kontroliavo „Voluktės“ komanda, o „VDU“ krepšininkai skubėdami panaikinti deficitą ir dažnai klydo. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje, po „Voluktės“ atkarpos 11-0, skirtumas jau tapo triuškinantis (82-49). Nei viena komanda neturėjo papildomos motyvacijos aikštelėje per likusį laiką nieko neįvyko. Rungtynes rezultatu 92-65 laimėją „Voluktės“ krepšininkai įsirašė trečiąją pergalę „A“ lygoje, tuo tarpu „VDU“ kolkas lieka be pergalių.

Po rungtynių „VDU“ komandos treneris teigė jog po kelionės į Italiją krepšininkai buvo pavargę ir nespėjo atsigauti. Taip pat treneris pripažino, kad kolkas „A“ lygoje komandai trūksta šaltų nervų ir ramesnio žaidimo. Tą patį po rungtynių patvirtino ir „Voluktės“ gynėjas D.Lubys : „Nesuprantu kur jaunimas taip bėga ir skuba, atrodo lyg per tarpklasines varžybas“.

„Voluktė“: N.Karlikanovas, J.Paužuolis ( 11 atk.k.) ir D.Aklys po 17 tšk., M.Sandoravičius 15 tšk. ( 15 atk.k.)

“VDU”: L.Žukauskas 12 tšk., A.Čibiras 11 tšk., M.Paulauskas 10 tšk.