Veteranų 50+ lygos finale „Patvanka“ pabėgo nuo į atlapus kibusios KSK „Ledi“

2023 m. kovo 26 d.

TOPsport-KKML Veteranų 50+ lygos finale triumfavo „Patvanka“. Čempionų titulą apgynusi ekipa finale sulaukė nuožmaus KSK „Ledi“ pasipriešinimo, tačiau ketvirtajame kėlinyje sugebėjo įmesti aukštesnę pavarą ir pabėgti dviženkliu skirtumu - 71:57.

Dar trečio kėlinio pabaigoje pirmavusi „Ledi“ pozicijas prarado po „Patvankos“ I. Juškio ir R. Skaisgirio inicijuoto 14:0 spurto.

Finalo MVP titulą nuskynė rezultatyviausiai sužaidęs Rolandas Skaisgirys - 22 tšk., 4 atk. k., 7 rez. p., 3 per. k.

Čempionams Linksmybės putose ištisus metus dovanojo nemokamą kubilo nuomą.

„Patvanka“ Veteranų 50+ lygos čempionų titulo neužleidžia nuo 2020 metų.

Nepriekaištingai lemiamą ketvirtį sužaidę „Banga 25“ veteranai nusipelnė 50+ lygos bronzos. Iki tol lygiai su oponentais žaidę „Leketai-Plastena“ ketvirtajame kėlinyje buvo sukaustyti varžovų gynybos ir pelnė vos 5 taškus, o „Banga 25“ pergalę nuskynė tvirtu rezultatu 76:57.

Finalo metu šoko grupės „Laisvė“ merginos.