Lygos

Naujienos

VDU nepasigailėjo KM "Perkūnas" krepšininkų

2011 Gruodžio mėn. 1 d.
VDU nepasigailėjo KM "Perkūnas" krepšininkų
D.Koblinec (su kamuoliu) pelnė 32 tšk. ir buvo nesulaikomas VDU gretose

" Champion - A" lygos varžybose pirmąją pergalę iškovojo "VDU" krepšininkai, kurie savo aikštelėje rezultatu 91-63 sutriuškino KM "Perkūnas" komandą. Tvirtus pamatus iki didžiosios pertraukos pasikloję VDU krepšininkai, antroje rungtynių pusėje toliau sėkmingai vykdė trenerio A.Juknevičiaus nurodymus ir tvirtais žingsniais pabaigė varžybas.

 

Rungtynes labiau susikaupę pradėjo "VDU" krepšininkai. D.Koblinec ir M.Levicko vedami aikštelės šeimininkai atitrūko rezultatu 8-3. Tačiau jaunieji KM "Perkūnas" krepšininkai koomandinio žaidimo dėka sugebėjo išlyginti žaidimo eigą ir pirmąjį kėlinuką baigė lygiu rezultatu 18-18.

 

Antrajame kėlinuke dažnai "VDU" gynybos gniaužtuose strigę KM "Perkūnas" krepšininkai sugebėjo surinkti tik 9 taškus ir paleido priešininkus į priekį. Sėkmingai gynyboje sužaidę "VDU" krepšininkai puolime dažniausiai nesukdavbo galvos ir taškus pelnydavo po greitų atakų iš po krepšio. To pasekoje po dviejų kėlinių "VDU" pirmavo 38-27.

 

Didžiosios pertraukos metu KM "Perkūnas" treneris A.Serva bandė užvedinėti savo auklėtinius, kurie atrodė truputėlį išsikvėpę, po vakarykščių sėkmigai sužaistų varžybų prieš "Top Sport" krepšininkus.

 

Būtent trečiasis kėlinys ir palaidojo visus KM "Perkūnas" šansus pakovoti dėl pergalės varžybose. Individualaus D.Koblinec žaidimo dėka "VDU" spurtavo ir įgijo jau dvidešimties taškų pranašumą (54-34). Puolime KM "Perkūnas" komandos žaidimas atrodė visiškai išsiderinęs. Tik L.Šukučio ir V.Škėmos pastangomis svečiams pavykdavo pelnyti taškus. 

 

Ketvirtajasis kėlinys varžybose jau teliko formalumas, kuriame "VDU" krepšininkai ir toliau žaidė pakylėtai, bei stengėsi nenuvilti į rungtynes susirinkusių sirgalių. Dažniausiai po klaidų negrįždavę į gynybą KM "Pekūnas" auklėtiniai, leido aikštės šeimininkams nekliudomiems atakuoti iš po krepšio, bei toliau didinti persvarą. Jokių gyvybės ženklų nerodę KM "Perkūnas" krepšininkai, rezultatu 63-91 beviltiškai pralaimėjo "VDU" ir nusirito i turnyrinės lentelės dugną.

 

Po rungtynių "VDU" komandos treneris džiaugėsi pirmąją iškovota pergale "A" lygoje ir vylėsi jog ateityje jų bus daugiau: "Žaidėme susikaupę ir nedarydami klaidų. Ypač prie pergalės prisidėjo D.Koblinec, kuris užpildė įžaidėjo spragą ir puikiai dirigavo komandai visas rungtynes. " Paklaustas įvertinti priešininkų komandos žaidimą, A.Juknevičius atsakė : " Varžovai jautėsi išsikvėpę, tikriausiai nuo per didelio varžybų skaičiaus ir nespėjo atsistatyti šioms rungtynėms".

 

"VDU": D.Koblinec 32 tšk., M.Paulauskas 21 tšk. ( 8 atk.k.), M.Levickas 13 tšk.

KM "Perkūnas" : V.Škėma 22 tšk., L.Šukutis 21 tšk., J.Pacevičius 8 tšk. ( 9 atk.k.)


Komentarai: