Tritaškiais prapliūpusi „Sporto birža“ įtemptoje kovoje įveikė „Shniūrų Dievus“

2016 m. gruodžio 1 d.

C lygos D pogrupio „Shniūrų Dievų“ (5-2) ir „Sporto biržos“ (3-4) krepšininkų peštynėse aikštę kaip nugalėtojai paliko pastarieji. Antroje rungtynių pusėje aštuonis tritaškius pataikiusi „Sporto birža“ perėmė kontrolę į savo rankas, o apsigynusi nuo paskutinės varžovų atakos, šventė pergalę rezultatu 61:59.

Pirmoje mačo pusėje daugiau pirmavę „Shniūrų Dievai“ po ilgosios pertraukos kiek atsipalaidavo ir leido varžovams leido pajusti geresnį žaidimo ritmą. Iš toli įsimėtęs R. Kondratavičius trečiajame kėlinyje pataikė jau ketvirtąjį savo tritaškį, po vieną pridėjo E. Ramanauskas bei A. Rupeika, ir „Sporto birža“ prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo 46:41.

Svečiai tuo pačiu ginklu naudojosi ir toliau – R. Kondratavičius smeigė dar tris tritaškius, E. Ramanauskas taip pat vieną, o likus žaisti tris minutes „Sporto birža“ skaičiavo jau aštuonių taškų persvarą – 50:58.

„Shniūrų Dievai“ ginklų anaiptol nesudėjo. M. Zubavičius atsakė šešiais taškais iš eilės ir skirtumas ištirpo iki dviejų. „Sporto biržos“ padėtį stabilizavo R. Kondratavičiaus dvitaškis su pražanga, tačiau tuo pačiu atsakė ir M. Zubavičius.

Paskutinėje atakoje „Sporto biržos“ krepšininkai prarado kamuolį, tačiau organizuotos greitos atakos „Shniūrų Dievams“ suregzti nepavyko. Paskutinę sekundę M. Zubavičius prasiveržė link varžovų krepšio, bet jo metimą blokavo A. Gagiškis.

„Shniūrų Dievai“: M. Zubaičius 16 tšk. (3/6 tritaškiai), L. Piliponis 13 tšk. (9 atk. k.), A. Dastikas 7 tšk.

„Sporto birža“: R. Kondratavičius 34 tšk. (15/23 metimai, 30 naud. b.), J. Snudaitis 8 tšk., E. Ramanauskas 6 tšk.