Trečiadienio „Spalding“ taurės susitikimai išaiškino visus atkrintamųjų dalyvius

2019 m. spalio 3 d.

Po spalio 2-osios vakaro susitikimų tapo aiškūs visi atkrintamųjų varžybų dalyviai. Dvylika komandų varžybas tęs aštuntfinalio ir ketvirtfinalio etapuose, o iš tolimesnių kovų pasitraukia pergalių neiškovojusios ir paskutines vietas pogrupiuose užėmusios komandos: „Eurolinas“, KA „Snaiperis“, „Santermita“ ir „LDK Palikuonys“.

Tikslias D pogrupio vietas trys komandos sužinos po ketvirtadienio rungtynių tarp „Šešių sūrių“ ir „Galera“ komandų. Tiesa, „Šešių sūrių“ krepšininkai turi visas galimybes likti pirmoje vietoje, o „Galerą“ iš trečiosios pozicijos pakeltų nebent labai stipri pergalė triuškinančiu skirtumu.

„Santermita“ trečiadienio vakarą kabinosi paskutinio šiaudo „Spalding“ grupių varžybose. Krepšinio veteranams, norėjusiems patekti į kitą etapą, buvo reikalinga pergalė prieš „LažybųGuru.lt“ ekipą bent 3 taškų skirtumu, tačiau po nuožmios kovos pergalė išslydo iš rankų rezultatu 62:66.

„Santermita“ pirmavo didžiąją rungtynių dalį, tačiau ketvirtajame kėlinyje prarado devynių taškų persvarą, o likus minutei „LažybųGuru.lt“ komandą į pergalę išvedė Mariaus Satkevičiaus dvitaškis ir Daumanto Židanavičiaus baudų metimai.

Prieš „Spalding“ taurės turnyro II-ąjį etapą „Hegelmann Litauen“ pravedė mokymus „Perkūno“ 2002 jaunimui. Praėjusio sezono C lygos čempionai varžovus aplenkė apčiuopiamu skirtumu 112:81.

Tuo tarpu turnyro pradžioje triuškinantį pralaimėjimą patyrę „KUN&KAMS“ krepšininkai netruko atsitiesti – vakar užtikrintai 100:88 įveikė „LDK Palikuonis“, o prieš tai reabilitavosi sutriuškinę „Galerą“.