Studentų gausos sulaukusios VDU komandos pirmąsias rungtynes pažymėjo pergalėmis

2017 m. rugsėjo 21 d.

Vytauto Didžiojo Universiteto sporto centrą po vasaros papildė nemažas būrys jaunųjų krepšininkų. Smarkiai pasikeitusi Arūno Juknevičiaus kompanija „Perkūno“ taurės turnyre skilo į dvi komandas, ir jos trečiadienio rungtynėse palaužė savuosius varžovus.

Puikioje, pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje VDU-2 ekipa po papildomų penkių minučių 108:97 pranoko „Aikštelė 44-Mantinga“ krepšininkus.

Nors didžiąją rungtynių dalį pirmavo svečiai iš Marijampolės, VDU-2 studentai kilo į lemiamą šturmą ketvirto kėlinio pabaigoje ir įsiveržė į priekį 88:84. Svečiai su tuo nesitaikstė, o Modesto Šemeklio pelnyti taškai rezultatą lygino. Likus aštuonioms sekundėms VDU į priekį grąžino Ryčio Leonavičiaus tritaškis, tačiau sulyg sirena tolimą metimą smeigė ir Matas Andruškevičius. Lygu (91:91) ir pratęsimas.

Jo metu šeimininkai neleido varžovams veržtis priekin, spėjo pelnyti net 17 taškų ir dideliais šuoliais bėgo link pergalės.

„Labiausiai džiugina, kad tiek daug norinčių, kaip niekad. Labai mažai liko senų žaidėjų, o naujų atėjo daug, tad šiai dienai tikslas - pamatyti, susipažinti, kas ką gali, kaip atrodo tie naujokai. Dabar norim, kad jie kuo daugiau pasireikštų.“ – studentų krepšininkų gausa džiaugėsi VDU treneris Arūnas Juknevičius.

„Nors po fizinio pasiruošimo dar labai mažai buvome salėje, to kokybiško krepšinio nelabai yra, tačiau kai kurie jau spėjo labai maloniai nustebinti.“

Prieš tai vykusiose rungtynėse „Xiaomi-Tornado KM“ 70:74 nusileido kitai VDU komandai. Ilgą laiką pirmavusi VDU komanda dvikovos pabaigoje leido varžovams patikėti, jog gali kabintis į pergalę, tačiau žaibišką 8:0 atkarpą surengę šeimininkai išsaugojo pirmąją pergalę „Perkūno“ taurės turnyre.

„Prisiminsim klaidas, kurias šiandien darėm, stengsimės taisyti per treniruotes.“ – pabrėžė „Xiaomi-KM Tornado“ treneris Šarūnas Zablockis.

„Didžioji dauguma žaidėjų žais 2000-ųjų čempionate ir tuo pačiu Regionų krepšinio lygos B divizione. Yra keli žaidėjai iš užsienio, pora vyresnių buvusių „Tornado“ auklėtinių. Vienas žaidėjas išvyko, keletas sugalvojo baigti karjerą. Sakykim, surinkom tą, ką šiai dienai galėjom surinkti geriausio.“ – komandos sudėtį apžvelgė treneris.