„Spalding“ taurės pusfinalyje susikaus puikiai pažįstami varžovai

2018 m. spalio 16 d.

Pirmadienį svarbias pergales pasiekė „Extradent“ ir „American Pizza“ komandos, „Spalding“ taurės ketvirtfinaliuose įveikusios savo oponentus. „Extradent“ 84:74 įveikė „Hegelmann“, o „American Pizza“ 92:72 LEXUNA krepšininkus.

Pusfinalyje kovosiančios komandos puikiai pažįsta viena kitą dar nuo pernykščio sezono. Pernai rudenį „Spalding“ turnyro finale „Extradent“  77:64 triumfavo būtent prieš „American Pizza“, tačiau pastarieji pavasarį atsirevanšavo C lygos pusfinalio etape, kurį laimėjo 2-1, o vėliau ir iškovojo čempionų taurę.

„Ne varžovai laimėjo, o mes patys prieš save pralaimėjom.“ – po nesėkmingo „Spalding“ taurės ketvirtfinalio mačo leptelėjo „Hegelmann“ komandos vadovas Albertas Karpavičius.

Didesnę koncentraciją demonstravę „Extradent“ krepšininkai pergalę įsirašė rezultatu 84:74.

„Spalding“ taurės expertai nuo pat turnyro gyvavimo pradžios (2014 m.) pildo medalių kolekciją ir jau spėjo du kartus tapti čempionais, o šįmet tai gali padaryti trečiąsyk iš eilės.

„Spalding“ taurės ketvirtfinalyje LEXUNA atsitrenkė į C lygos čempionų sieną. Nervingame mače LEXUNOS krepšininkai taip ir nesurado tinkamo žaidimo plano prieš „American Pizza“ komandą. Begalinę patirtį mėgėjų krepšinyje turintys „American Pizza“ žaidėjai ant parketo tiesiog atrodė brandžiau nei jaunesnieji varžovai.

LEXUNA į „American Pizza“ gynybos gniaužtus papuolė nuo pat rungtynių pradžios. Nesiklijavęs žaidimas besibaigiant pirmam kėliniui jau atsispindėjo švieslentėje – po A. Lengvenio tritaškio „American Pizza“ atitrūko jau 26:6.

Per likusius tris kėlinius LEXUNA taip ir nesustatė savojo žaidimo rimtesnei priešininkų apgulčiai.