„Savaitgalio“ lygos aštuntfinaliuose – įtikinamas pergales keitė išprakaituotos

2019 m. gegužės 6 d.

Sekmadienį startavo „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato atkrintamosios varžybos. Aštuntfinaliuose susitiko po reguliaraus sezono 5-12 vietas užėmusios komandos. Du pirmieji susitikimai baigėsi įtikinamomis pergalėmis, tačiau du vėlesni pateikė kur kas didesnę intrigą.

Pirmose aštuntfinalio rungtynėse optimalios sportinės formos atrodė „Amerigo“ krepšininkai. Pirmajame kėlinyje apšilusi „Amerigo“ vėliau be gailesčio bombardavo „Partizanų“ krepšį taikliais metimais ir įtikinama pergale 83:55 žengė į „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato ketvirtfinalį.

Pastariesiems čempionatas – baigtas, tuo tarpu „Amerigo“ kitą savaitgalį laukia rimtas ketvirfinalio iššūkis prieš A. Puškino gimnazijos komandą.

Dar viena ketvirtfinalio dalyvė – „ARV auto“, aštunfinalio rungtynėse sukausčiusi „Didvyrių“ puolimą ir įsirašiusi pergalę rezultatu 60:43. Po 17:9 laimėto pirmojo kėlinio „Didvyriai“ neberado kelių link varžovų krepšio ir per likusius tris kėlinius tesukrapštė 26 taškus. Tuo metu „ARV auto“ puolimu gerai rūpinosi 25 taškus pelnęs Arūnas Rimas, Grantas Aleksa pridėjo 16.

„ARV auto“ ketvirtfinalyje susikaus su „Abela“.

Puikią progą aštuntfinalyje nukauti poros favoritą turėjęs „Senamiestis-Aleksotas“ krito po pratęsimo. Lauryno Varno vedama „Arena Billiards“ lemiamu metu tiesiog užgulė „Senamiesčio-Aleksoto“ aikštės pusę ir po pratęsimo iškrapštė pergalę rezultatu 88:83.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę „Senamiesčio-Aleksoto“ krepšininkai dominavo baudos aikštelėje – varžovus privertė prasižengti 30 kartų, o baudų metimų metė net 45 (iš jų pataikė 28).

„Arena Billiards“ ketvirtfinalyje laukia „UKG Stadionas“ ekipa.

Beprotiškos lenktynės dėl bilieto į ketvirtfinalį vyko ir tarp „No Name“ ir „Skaitmeninė akis“ ekipų. Permainingose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi bent devynis kartus, o galiausiai, įpusėjus ketvirtam kėlinui, į priekį grįžo aštuntfinalio akistatos favoritė „No Name“.

„No Name“ pergalę rezultatu 90:87 nukalė beveik visus taškus surinkęs starto penketas, o labiausiai iš jo pasižymėjo 31 ir 25 taškus atitinkamai pelnę Eimantas Aukštikalnis su Giedriumi Palinausku.

Ketvirtfinalyje „No Name“ susitiks su „Sigis atvirkščiai“ krepšininkais.