Lygos

Naujienos

„Savaitgalio“ lyga – grupės etapo finišo tiesiojoje: atkrintamųjų dalyviai ir likę klaustukai

2021 m. rugsėjo 28 d.
243020501_5142156399144423_7449622296859776003_n.jpg
„Savaitgalio“ lyga – grupės etapo finišo tiesiojoje: atkrintamųjų dalyviai ir likę klaustukai

Į šiuos metus persikėlusi praėjusio sezono „Savaitgalio“ lyga dideliu greičiu artėja link atkrintamųjų varžybų etapo. Likus paskutiniam turui išaiškėjo beveik visi kito etapo dalyviai, tik kol kas neaišku, kaip galutinai išsirikiuos bei kokius porininkus komandos turės atkrintamosiose.

Paskutinį A pogrupio bilietą į atkrintamąsias bandys nugvelbti „Pylėjai“ (2-5) bei „420“ (1-7) komanda. „Pylėjams“ užtektų vienos pergalės prieš „Traidenį“ arba A.Puškino gimnaziją, jog užsitikrintų vietą aštuntuke. Savo ruožtu „420“ ekipa privalės laimėti paskutiniąsias rungtynes prieš Algirdo Mechanizuotą Pėstininkų Batalioną bei laukti tiek „Pylėjų“, tiek „Krepšinis Vienija“ pralaimėjimų. Pastarieji gali sumaišyti kortas – jei visos trys komandos surinktų po 2 pergales, tuomet toliau eitų geresnį taškų santykį turintys „Pylėjai“.

B pogrupyje situacija dėl 7-9 vietų taip pat atrodo paini, tačiau čia visi taškai jau sudėti. Reikiamas pergales prieš žemiau esančias komandas iškovoję „Prieš Pirtelę“ krepšininkai užėmė septintą vietą, „Skaitmeninė Akis“ – aštuntą, o „Su Tikslu“ ekipa liko už atkrintamųjų borto.

Paskutinės likusios B pogrupio rungtynės tarp „Arena Billiards“ ir „Surito“ taip pat nieko nelems, tad šiame pogrupyje visų komandų vietos jau yra aiškios.

Tuo tarpu A pogrupio komandų rikiuotė išaiškės ateinantį savaitgalį. Čia lauks ir be pralaimėjimų žengiančių „ARV auto“ bei A. Puškino gimnazijos akistata, ne mažiau intriguoja ir kiti susitikimai, kurių baigtys vienaip ar kitaip gali nulemti komandų pozicijas.

Turnyrinė lentelė.

Atkrintamųjų varžybų schema.

Primename, jog aštuntfinaliuose ir ketvirtfinaliuose žaidžiamos vienerios rungtynės, o jau pusfinalyje žaidžiamos dvejos rungtynės (skaičiuojamas taškų santykis). Finalinėse rungtynėse nugalėtojai spręsis vėlgi iš vienerių rungtynių.