„Perkūno“ taurės Final4 pasiekė triuškinančias pergales iškovojusios UNITED ir VDU-2 ekipos

2017 m. spalio 11 d.

Antradienį sužaidus „Perkūno“ taurės ketvirtfinalio mačus, paaiškėjo turnyro finalinio ketverto dalyviai. Prie iškart į pusfinalį patekusių „Vermenos“ ir SK „Minbra“ komandų prisijungė ir VDU-2 bei UNITED ekipos.

„Brolžudiškame“ VDU studentų mūšyje treniruočių draugus 95:74 pranoko VDU antrosios komandos krepšininkai. Universiteto derbyje apylygis krepšinis vyravo du kėlinius, tačiau trečiajam persiritus į antrą pusę, VDU-2 spruko į priekį ir susikrovė solidžią keliolikos taškų persvarą.  Galimybių priartėti nesuradę oponentai buvo priversti pripažinti kolegų pergalę.

Rungtynių fotogalerija.

Tuo tarpu „Aikštelė 44-Mantinga“ neatsilaikė prieš UNITED desantą. KKML senbūviai „Perkūno“ taurės ketvirtfinalio mūšyje su varžovais susidoroje net 44 taškų skirtumu – 108:64.

Nors trečiajame kėlinyje „Aikštelė 44-Mantinga“ buvo priartėjusi iki dvylikos taškų, ketvirtą kėlinį 40:11 laimėjusi UNITED nuskuodė finalo ketverto link.

Pirmasis „Perkūno“ taurės pusfinalis vyks jau šiandien (trečiadienį) 19:45 val. LSMU salėje.

Čia ginklus surems „Vermena“ ir VDU-2 komandos.

Kitame pusfinalyje UNITED mes iššūkį SK „Minbrai“. Rungtynės vyks spalio 16 d. (pirmadienį) 21:30 val. VDU sporto centre.