Lygos

Naujienos

"Nowaco" žygiuoja pergalingai

2011 Gruodžio mėn. 8 d.
"Nowaco" žygiuoja pergalingai
Justas Asevičius - nepamainomas "Nowaco" ekipos įžaidėjas.

Jau ketvirtąją pergalę iš eilės pasiekė "Nowaco" (6-1) krepšininkai, rezultatu 86:68 užtikrintai nugalėję ACME (2-5) ekipą. Šiemet puikų žaidimą demonstruojanti "Nowaco" ekipa pakilo į Verslo lygos B pogrupio viršūnę, kurioje savo pozicijų neužleidžia tik "Žmonės" (6-0).

 

Atkaklioje šeimininkų ACME ir "Nowaco" dvikovos pradžioje rungtynių pabaigą buvo sunku nuspėti. Visgi 26:13 "Nowaco" krepšininkų laimėtas trečiasis kėlinys parodė, jog svečiai neketino plėšytis su ACME ekipa. Ketvirtajame kėlinyje "Nowaco" tvirtai išlaikė pozicijas ir įsirašė dar vieną pergalę.

 

Nors paskutinė "Nowaco ekipos ataka baigėsi nesėkmingu Simo Pakelčio bandymu įdėti kamuolį į krepšį, žaidėjas po rungtynių buvo džiugios nuotaikos: "Tiesiog buvo blogas perdavimas. Šiandien mūsų įžaidėjas labai daug klaidų padarė. Tačiau visa komanda tai atpirko. Turime gerą centro puolėją - jis labai didelė paspirtis mums. Šiemet ir Benas gerą sportinę formą rodo. Šį sezoną visa komanda gerai nusiteikusi, renkasi į rungtynes - žaidimas džiugina. Už tai komandos vadovai negaili ir šaldytų "Nowaco" žuvies produktų", - šypsojosi vidutiniškai 10,43 taško per rungtynes pelnantis krašto puolėjas.

 

ACME: I. Plečkaitis 30 tšk., T. Vainoris 20 tšk. (19 atk. k.).

"Nowaco": J. Asevičius 19 tšk. (6 rez. p., 6 per. k.), R. Varanauskas 16 tšk. (20 atk. k.), E. Strumyla 14 tšk..

 


Komentarai: