KM "Perkūnas-Neveronys" pergalingas startas 2011/12 m. sezone

2011 m. spalio 27 d.

Naujiena - KM "Perkūnas" tinklalapyje.

Roko Tumpos treniruojama krepšinio mokyklos "Perkūnas" Neveronių komanda sėkmingai startavo KKML moksleivių lygoje. 1999 metų grupės antrame divizione rungtyniaujantys jaunučiai 64:48 nugalėjo KM "Perkūnas" 99-2 komandą (treneris Rytis Anskaitis).

KM "Perkūnas-Neveronys" komandoje labiausiai pasižymėjo Adrijus Uleckas, į varžovų krepšį sumetęs 11 taškų. Eriko Skinderio sąskaitoje 10 taškų, po 9 taškus pelnė Edgaras Baginskas ir Virmantas Tuomas.

KM "Perkūnas" 99-2 komandoje 19 taškų surinko Matas Liaukevičius, 10 taškų pridėjo Renaldas Gečas.

Pirmąkart oficialiose rungtynėse į aikštę išbėgę Neveronių jaunieji krepšininkai padovanojo pergalę savo treneriui Rokui Tumpai. KM "Perkūnas" treneris, daugiausiai dirbantis su pačiais jauniausiais krepšinio subtilybių norinčiais išmokti vaikais, augina naują krepšininkų kartą. Roko Tumpos komentaras po pirmosios Neveronių pergalės:

"Pagaliau įvyko pirmos oficialios Neveronių rungtynės. Su šia komanda sportuojame antri metai. Iš tiesų subūrėme labai gerą kolektyvą. Šiaip, kiek turėdavome rungtynių, beveik visada pralaimėdavome. Šie metai, tikiuosi, bus geresni, jau ir vaikai pradėjo rungtyniauti protingai, po truputį atsirado žaidimo ritmas. Taigi noriu pasveikinti vaikus su pergale, labai tuo džiaugiuosi. Tikiuosi auklėtiniams nebereiks taip dažnai liūdėti.

Kalbant apie rungtynes, dar matosi labai daug žaidybinio broko. Ypač naujesni vaikai sunkiai sugraibo kamuolį, nepataiko iš po krepšio. Vienu metu atrodė, jog galėjome turėti dvigubai daugiau taškų. Neatsitverti kamuoliai...žodžiu - elementari technika, pradmenys. Vėlai pradėjo sportuoti, taigi normalu, kad dar ne viską moka. Niekada nebūna, kad laimi rungtynes ir būni patenkintas auklėtiniu žaidimu. Ypač kalbant apie vaikų krepšinį. Visada yra kabliukų, tad linkiu tik dirbti dirbti dirbti...

Pirmajame kėlinyje minutės pertraukėlės metu auklėtiniams teko liepti ir atsispaudimus daryti. Išbėgo į aikštę visiškai atsipalaidavę, trys startinio penketo žaidėjai lakstė su šypsenomis. Taip negalima, reikia į aikštę žengti tinkamai nusiteikus. Todėl reikia paskatinti vaikus susikaupti ir tokiais būdais."

Rokas Tumpa treniruoja dar vieną 1999 metų gimimo komandą - KM "Perkūnas-Versmė". Treneris viliasi, kad galbūt pavyks padaryti bendrą savo amžiaus komandą ir su ja sudalyvauti Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje.

[[gallery|161|KM "Perkūnas-Neveronys" - KM "Perkūnas" 99-2]]