LKKA krepšininkės nesunkiai įveikė KTU studentes

2011 m. lapkričio 24 d.

Įsibėgėja didelį susidomėjimą šiais metais keliantis merginų čempionatas. Vakar sezono startą davusios "Aistės" šiandien estafetę perleido LKKA ir KTU studentėms. Lietuvos kūno kultūros akademijos sporto salėje vykusioje dvikovoje užtikrintą pergalę 83:52 pasiekė LKKA krepšininkės. Nuo pat rungtynių pradžios į priekį pabėgusios šeimininkės varžovėms neleido pagalvoti apie pergalę.

Pirmojo kėlinio pradžioje J. Paulauskaitės vedamos KTU krepšininkės buvo įsiveržusios į priekį 8:5, tačiau LKKA aštuoniolikos iš eilės pelnytų taškų atsakas nepaliko abejingų šių rungtynių favoričių pergale. Antrasis kėlinys prasidėjo KTU krepšininkės G. Pekarskytės tritaškiu metimu. Savo ruožtu LKKA komandos kapitonė J. Šarkauskaitė šiame kėlinyje jų sumetė net tris ir padėjo šeimininkėms po dviejų kėlinių susikrauti daugiau nei įtikinamą persvarą - 46:19. Patikėjusios lengva pergale, LKKA krepšininkės po ilgosios pertraukos žaidė atsipalaidavusios, tačiau vis tiek išlaikė turėtą atstumą iki rungtynių pabaigos.

LKKA: J. Šarkauskaitė 25 tšk. (12/6 3tšk., 9 per. k.), M. Šulskytė 17 tšk., Ž. Kilijonaitė 14 tšk.

KTU: J. Paulauskaitė 31 tšk. (14 atk. k.), G. Pekarskytė 9 tšk. (5/3 3tšk.), D. Lapajevaitė 5 tšk.

Studenčių ir LMKAL lygose rungtyniaujančios LKKA komandos trenerė Rasa Kreivytė džiaugėsi, jog ši nauja lyga padės siekti geresnių rezultatų visuose čempionatuose: "Sudėjus studenčių ir LMKAL lygų žaidžiamas rungtynes, skaičius nėra didelis, tad džiaugiuosi, jog startavus šiai lygai turėsime daugiau rungtynių, kurios gerins komandos ir pačių krepšininkių žaidimą. Tai puiki galimybė tinkamai išnaudoti salę: vietoj treniruočių - rungtynės. Juolab, kad čempionatas vyksta Kaune. Visgi šiandien auklėtinėms nepavyko pilnai susikoncentruoti visoms keturiasdešimčiai minučių. Atsipalaidavusios žaidėjos galvojo lengvą pergalę ir pamiršo spręsti iškeltus uždavinius."

KTU studentes treniruojantis Jonas Kurševičius taip pat džiaugėsi atgaivintu čempionatu: "Pirmiausia noriu labai pasidžiaugti, jog šis čempionatas vėl atgaivintas. Jau nebeatmenu, trisdešimt, o gal net keturiasdešimt metų prieš, sovietiniais laikais vykdavo miesto pirmenybės. Šis čempionatas labai svarbus miesto krepšininkėms, tarp jų ir mūsų komandai. Mes turime labai mažai rungtynių - studentų lygoje yra tik septynios komandos, tad žaidimas mums reikalingas kaip vanduo.

Šiandien žaidėme prieš lygos lyderes, tad naturalu, kad nepavyko ženkliai pasipriešinti. Esame labai jauna komanda, be to šiandien negalėjo padėti keturios žaidėjos. Tačiau ruošimės ateičiai ir iš kiekvienų rungtynių semsimės naudos."