Kovoje dėl pogrupio pirmųjų pozicijų „Vilkija-ECOWOOD“ neturėjo kontrargumentų „Fabrica moderna“ krepšininkams

2019 m. lapkričio 20 d.

Turėjusi būti C lygos D pogrupio grandų akistata virto „Fabrica moderna“ (5-1) ekipos pasivaikščiojimu. Jau antrajame kėlinyje žaidimą praradusi „Vilkija-ECOWOOD“ (4-2) teliko stebėti kaip varžovai augina triuškinantį skirtumą bei nuskina pergalę rezultatu 101:71

„Fabrica moderna“ ekipai tai buvo trečias laimėjimas iš eilės triuškinančiu skirtumu. Prieš tai Vitalijaus Kirilovo auklėtiniai 99:48 susitvarkė su „Žalgirio garbės klubu“ bei 105:80 su „LDK Palikuonimis“.

Dviženklį taškų skaičių pelnė visi aštuoni (!) rungtynėse pasirodę „Fabrica moderna“ žaidėjai. Tuo metu svečių gretose tokių krepšininkų buvo tik du.

Įdomu tai, jog didžiausias skaičius statistikoje užfiksuotas ne pelnytų taškų, o atkovotų kamuolių grafoje – 16 kamuolių sugriebė Marius Šumlinskas.

D pogrupyje kol kas lyderiauja be pralaimėjimų žengiantys „Žalgirio fanai“ (4-0), kurie spalio pabaigoje „Fabrica moderna“ ekipai ir įrašė pirmąjį pralaimėjimą.