"Kolegos" ir toliau neklumpa "C" lygoje

2011 m. lapkričio 21 d.

„C” lygoje ir toliau neklumpa komanda “Kolegos”, kurie namuose, rezultatu 80-62, nugalėjo pergalės skonio dar neragavusius BC „Liuksas” . C pogrupio lyderiai „Kolegos” įsirašė į savo saskaitą jau ketvirtąją pergalę ir kolkas tvirtai išlaiko lyderio pozicijas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pirmieji pelnė taškus ir įsiveržė į priekį 5-0. Visą pirmąjį kėlinuką žaidimas nesiklijavo aikštelės šeimininkams, „Kolegos“ krepšininkams, kurie dažnai klysdavo perduodami kamuolį ir užsidirdami pražangas puolime. Būtent po vienos iš pražangų puolime, „Kolegos“ lyderis J.Kalinauskas gavo trečiąją pražangą ir turėjo apleisti aikštelę. Be jo, komandos draugams iki pat kėlinuko pabaigos nesisekė rasti savojo žaidimo ir pralaimėjo kėlinuką 13-18.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. Kėlinio pradžioje, daugiausia J.Kalinausko ir L.Jasevičiaus pastangomis , „Kolegos“ spurtavo 12-0 ir susigražino persvarą į savo pusę. „Kolegos“ gynyboje užtvėrė  visus kelius krepšio link ir leido varžovams pelnyti tik šešis taškus. Po dviejų kėlinukų 31-24 pirmavo “Kolegos”.

Didžiosios pertraukos metu, „Kolegos“ komandos žaidžiantysis vadovas A.Šiaulys ragino krepšininkus nusiteikti rungtynėms ir iškovoti dar vieną svarbią pergalę turnyrinės lentelės atžvilgiu.

Atrodo „Kolegos“ krepšininkai savo vadovo žodžių neišgirdo ir kėlinį pradėjo atsipalaidavę, bei leido BC „Liuksas“ komandai sumažinti skirtumą iki minimumo (38-37). Visą likusį kėlinuką kova vyko taškas į tašką. Krepšininkai kovojo dėl kiekvieno kamuolio atiduodami paskutines jėgas. BC „Liuksas“ komandą į priekį trečiajame kėlinuke vedė J.Fiodorovičius, pelnės 9 taškus. Pasibaigus trečiajam kėlinukui vos vieno taško persvarą turėjo „Kolegos“.

Ketvirtajame kėlinuke savo žodį tarė „Kolegos“ lyderis J.Kalinauskas, pataikęs 3 tritaškius metimus ir pelnęs 20 taškų vien per ketvirtąjį kėlinuką, jis palaidojo bet kokias BC „Liuksas“ komandos viltis iškovoti pirmąją pergalę. Po spurto 20-2 kėlinuko pradžioje BC „Liuksas“ nesugebėjo atsitiesti ir patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės, bei išlieka „C“ lygos C pogrupio lentelės dugne.

„Kolegos“: J.Kalinauskas 32 tšk., (7 atk.k.) , L.Jacevičius 20 tšk., (14 atk.k.), D.Poderys 16 tšk. ( 8 atk.k.)

BC “Liuksas”: J.Fiodorovičius 14 tšk., M.Ugianskas 12 tšk.