KM „Aisčiai“-2 antrajame kėlinyje parklupdė KA „Snaiperis“ bendraamžius

2011 m. gruodžio 10 d.

Moksleivių lygos 1999 m. grupės II-ajame divizione be pralaimėjimų žengia Donato Veličkos treniruojama „Aisčių“-2 ekipa (6-0). Šeštadienį rezultatu 83:57 buvo nugalėti ir KA „Snaiperis“ (4-2) jaunieji krepšininkai (tr. Giedrius Šilkaitis). Po laimėto pirmojo kėlinio, KA „Snaiperis“ užstrigo antrajame, kuriame į varžovų krepšį sugebėjo įmesti vos šešis taškus, kai tuo tarpu praleido dvidešimt aštuonis. Pabėgusių „Aisčių“ G. Šilkaičio auklėtiniams pavyti nebepavyko.

Po apylygiai sužaistos rungtynių pradžios, pirmojo kėlinio pabaigoje „Snaiperio“ ekipoje įsišaudė Ž. Pilipčikas. Komandos kapitonas smeigė du tritaškius metimus ir išvedė savo komandą į priekį 19:14. Visgi gynyboje svečiai sunkiai gaudė aštriais prasiveržimais pasižymėjusį T. Graužinį, kuris per kėlinį sumetė dvylika taškų. Senkant paskutinėms kėlinio sekundėms „Snaiperio“ ekipa baigė jį su trenksmu – Ž. Pilipčikas smeigė dar vieną tolimą metimą ir sukrovė „Snaiperio“ ekipai šešių taškų persvarą (24:18).

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios svečiai įklimpo „Aisčių“ gynyboje. Sėkmingai sužaidę gynyboje šeimininkai susikūrė nemažai progų greitoms atakoms, o poziciniame puolime „Aisčiai“ dominavo po krepšiu. Netrukus K. Svidaravičiaus vedini šeimininkai persvėrė rezultatą, o įpusėjus rungtynėms jau turėjo solidžią persvarą – 46:30.

Antroje rungtynių pusėje „Aisčiai“ tvirtai saugojo atstumą. KA „Snaiperis“ žaidėjai atkuto tik ketvirtajame kėlinyje, kuomet nebeleido tolti varžovams bei patys pildė trenerio nurodymus.

KA „Snaiperis“ treneris Giedrius Šilkaitis: „Kaip matėte, komandos sudėtyje trūko keleto svarbių žaidėjų, kurie, galbūt, nebūtų leidę varžovams nusigriebti tiek kamuolių. Tai ir buvo didžiausia bėda antrajame kėlinyje, kuomet varžovai kartodavo atakas bei metimus po keliskart. Esu patenkintas tik pirmuoju kėliniu bei rungtynių pabaiga, per kurią auklėtiniai prisiminė, jog reikia kovoti ir rodyti charakterį. Galbūt po keturių pergalių žaidėjams kažkiek trūko motyvacijos ir susikaupimo šioms rungtynėms.“

KM „Aisčiai“-2: K. Svidaravičius 24 tšk., T.Graužinis 19 tšk., L. Pogoželskis ir S. Milčius po 10 tšk.

KA „Snaiperis“: Ž. Pilipčikas 28 tšk., L. Liaukonis 10 tšk., A. Latvys 8 tšk.