Lygos

Naujienos

KKML, KM "Perkūnas" ir Lietuvos automobilių kelių direkcija surengė prieššventinę akciją jauniesiems krepšininkams (VIDEO)

2011 Gruodžio mėn. 17 d.
KKML, KM "Perkūnas" ir Lietuvos automobilių kelių direkcija surengė prieššventinę akciją jauniesiems krepšininkams (VIDEO)
Saugaus eismo akcijos KKML lygoje rengiamos ne pirmus metus.

Kauno krepšinio mėgėjų lyga kartu su krepšinio mokykla "Perkūnas" ir Lietuvos automobilių kelių direkcija gruodžio 17 dieną surengė turnyrą-akciją, kurioje vieni jauniausių krepšininkų galėjo pajusti artėjančias šventines nuotaikas. 2002 metais gimusių jaunųjų KM "Perkūnas" auklėtinių vienadienis turnyras Kauno kolegijos sporto salėje įsuko ir pačius žaidėjus, ir tėvelius, ir organizatorius. Šis kolektyvas laukiamiausias metų šventes pasitiks saugūs kelyje bei gatvėse  - renginio metu buvo išdalinta krūva saugų eismą garantuojančių atšvaitų bei kitokių prizų.

 

Turnyro Basketnews.lt VIDEO įrašas.

 

Tokios akcijos kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija KKML lygoje vyksta ne pirmą kartą. Vasarą KM "Perkūnas" stovykloje Dauguose vyko taip pat masinė šventė, apjungusi visus krepšinio gyvenimo dalyvius.

 

Pilna naujiena - KM "Perkūnas" tinklalapyje.

 

Turnyro nuotraukos KM "Perkūnas" Facebook nuotraukų galerijoje. Prisijunk!

Greitu laiku pateiksime VIDEO...


Komentarai: