Lygos

Naujienos

Paskutinės dienos registruoti komandas 2020-2021 m. sezono čempionatams!

2020 m. spalio 22 d.
KKML 2020-2021 NAUJAS SEZONAS COVER.jpg
Paskutinės dienos registruoti komandas 2020-2021 m. sezono čempionatams!

KKML skelbia jau 29-ojo sezono startą ir kviečia komandas registruotis į įvairaus pajėgumo čempionatus!

Krepšinio pirmenybės organizuojamos visiems norintiems žaisti  ir gerai praleisti laisvalaikį, pradedant moksleiviais ir baigiant krepšinio veteranais, tad didelei KKML bendruomenei priklauso praktiškai visi Kauno krepšininkai mėgėjai.

Šiuo metu baigiami žaisti 2019-2020 m. sezono čempionatai, neseniai startavo registracija į naujo sezono atidarymo „LSD-Žalgiris“ turnyrą, o dabar kviečiame susipažinti bei registruotis į pagrindinius KKML čempionatus, vyksiančius 2020-2021 metų sezone.

Komandų registracija jau vyksta, tai galima padaryti registruojantis el. paštu kkml.kaunas@gmail.com užpildžius prašymą bei sumokėjus garantinį mokestį. Detalesnę informaciją apie kiekvieną čempionatą, jo vykdymą ir sąlygas rasite jų nuostatuose.

Taip pat informacija teikiama telefonu 8 684 38738 (d. d. 10.00-16.00 val.) arba 8 698 14300.

Kodėl KKML?

Patirtis. Kauno krepšinio mėgėjų lyga veiklą pradėjo dar 1992 metais ir šiemet skaičiuoja jau 29-ąjį sezoną. Per ilgus metus sukaupėme didelę patirtį, tad pažadame, jog čempionatai vyks sklandžiai bei profesionaliai.

Profesionalumas. KKML pirmenybėse teisėjauja geriausi Kauno krepšinio teisėjai ir sekretoriato darbuotojai. Naujame sezone dirbs virš 25 Kauno krepšinio arbitrų iš LKL, NKL ir RKL lygų, o taip pat perspektyviausi Kauno regiono krepšinio teisėjai.

Taip pat KKML dirba vieni geriausių sekretoriato darbuotojų Lietuvoje. Daugelis iš jų turi aukščiausio lygio patirties (Eurolyga, FIBA, LKL, NKL). Visi arbitrai ir sekretoriato darbuotojai kasmet tobulina žinias seminaruose, laiko testus, susipažįsta su atnaujintomis krepšinio taisyklėmis. Taigi rungtynių aptarnavimo profesionalumą – garantuojame!

Lygų pasirinkimas. Per sezoną sužaidžiama daugiau nei dvidešimt įvairaus pajėgumo čempionatų bei turnyrų, tad kiekvienas KKML dalyvis tikrai gali rasti sau tinkamo pajėgumo čempionatą ar dalyvauti net keliuose iš jų.

Informatyvi svetainė. KKML internetinėje svetainėje itin paprastai ir lengvai rasite reikiamą informaciją. Svarbiausi pranešimai, naujienos, statistika, rezultatai, tvarkaraščiai – po ranka!

Didelė media sklaida. KKML korespondentai toliau aktyviai viešins KKML gyvenimą įvairiuose media kanaluose. Profesionalūs foto ir video reportažai, aktualios ir išskirtinės naujienos, spalvingi Facebook ir Instagram puslapiai – visa tai tam, kad KKML dalyviai turėtų geriausią patirtį mūsų čempionatuose!

Trumpai apie vykdomus čempionatus:

KKML A lyga
KKML A lygoje rungtyniauja stipriausios Kauno regiono krepšinio mėgėjų komandos. Per eilę metų komandoms yra atstovavę tokie žinomi krepšininkai kaip D. Songaila, S. Štombergas, D. Lukminas, R. Brazdauskis,  V. Ginevičius, V. Jurgilas, D. Sirtautas ir kt. Šalia stipriausių krepšinio mėgėjų komandų, kaip „UNITED“, „Sporto manija“ ar SK „Minbra“, tradiciškai A lygoje žaidžia aukštųjų mokyklų (VDU, LSU, Kauno kolegija) komandos, o taip pat krepšinio mokyklų rinktinės.

KKML A lygoje save realizuoja karjerą baigę profesionalai, o taip pat savo potencialą įrodinėja jauni ir perspektyvūs krepšininkai. Be apribojimų KKML A lygoje gali žaisti visi krepšininkai mėgėjai, visi be išimties RKL žaidėjai, taip pat galima registruoti tris NKL krepšininkus.

Komandų registracija vyks iki spalio 15 d.
A lygos nuostatai.

KKML B lyga
Antra pagal pajėgumą KKML lyga, kurios privalumas – daug panašaus pajėgumo dalyvaujančių komandų. KKML B lygoje praktiškai visos komandos gali įveikti viena kitą, o tai suteikia didelę intrigą tiek reguliaraus sezono, tiek atkrintamųjų varžybų metu.

Etatiniai KKML B lygos dalyviai – „Paradis“, SK „Medikas“, „Sporto manija“, „Reunion“, „UNITED-2“ ir kt. Pernai čempionatą papildė stiprūs naujokai – „GZP“, „Hegelmann Litauen“, „Autodita-KTK“, taip pat „Žalgirio“ jaunimas bei KTU studentai.

Komandų registracija vyks iki spalio 18 d.
B lygos nuostatai.

KKML C lyga
Tai lyga, skirta patiems tikriausiems krepšinio mėgėjams. C lyga turi didžiausią populiarumą KKML, nes joje tradiciškai varžosi apie 30-40 komandų. C lygoje žaidėjams taikomi dideli meistriškumo apribojimai, todėl įdomios kovos čia vyksta tarp žemesnio meistriškumo ekipų, o savo vietą lygoje randa studentų, moksleivių, firmų, klubų, organizacijų ar tiesiog susibūrusių draugų komandos.

2019-2020 m. sezone C lygoje dalyvavo nemažai naujų komandų: „Laipsniai“, www.riesutaijums.lt, „Partizanai“, „Tie Geresni“, „Alligator“, VDU „Akademija-AgroVis“, „iTo-Tasker“ ir kt.

Komandų registracija vyks iki spalio 22 d.
C lygos nuostatai.

KKML „Verslo įmonių“ lyga
Tai lyga, kurioje varžosi Kauno regiono įmonių ir organizacijų krepšinio komandos ir ji kasmet vis populiarėja. Vienas iš čempionato privalumų yra tai, jog komandos gali varžytis su panašaus pajėgumo ekipomis, nes atsižvelgiant į komandų komplektaciją ir pajėgumą pirmenybės vyksta dvejuose divizionuose: A – stipriausioms įmonių komandoms, B – silpnesnėms komandoms.

Tradiciniai KKML „Verslo įmonių“ lygos dalyviai – „ARV auto“, „Plastena“, „Nowaco“, „Lietuviški patiekalai“, „Kauno tiltai“, „KUN&KAMS“, „RePlaza“, „Extradent“, Kauno „Policija“, „Teltonika“, „Skirgesa-ONNINEN“ ir kt. Taip pat sėkmingai į čempionatą įsiliejo Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, „Baltic Transline“, „Coca Cola“, „Baltic Logistic Solutions“, „BITĖ Lietuva“, „E-Bros“.

Komandų registracija vyks iki spalio 25 d.
„Verslo įmonių“ lygos nuostatai.

KKML Veteranų lygos
Mėgėjų krepšinis neįsivaizduojamas ir be veteranų grupių, kuriose varžosi buvę profesionalai ar tiesiog amžinai jauni bei krepšiniui prijaučiantys veteranai. KKML veteranai šįmet varžysis trijose amžiaus grupėse.

Komandų registracija vyks iki spalio 22 d.

KKML Bendruomenių lyga
Bendruomenių lyga jau seniai išsikovojo tvirtas pozicijas KKML struktūroje. Komandos turi atstovauti vieną iš Kaune veikiančių bendruomenių arba kurį nors Kauno regiono mikrorajoną  ar gyvenvietę, o sudėtyje turi būti bent 2 žaidėjai, priklausantys atstovaujamai bendruomenei. Taip pat yra reikalavimas, kad žaidėjai tame sezone nežaistų  KKML B  ir aukštesnėse lygose.

Komandų registracija vyks iki spalio 2 d.
Bendruomenių lygos nuostatai.

KKML moksleivių krepšinio pirmenybės
KKML moksleivių pirmenybės vyksta įvairiose amžiaus grupėse – nuo pradinukų iki mokyklas jau baigiančiųjų.

Komandų registracija vyks iki spalio 5 d.
2003-2004 m. grupės nuostatai
2005-2006 m. grupės nuostatai
2007 m. grupės nuostatai
2008 m. grupės nuostatai
2009 m. grupės nuostatai
2010 m. grupės nuostatai
2011 m. grupės nuostatai


Komandų registracija naujam sezonui jau vyksta, tai galima padaryti registruojantis el. paštu kkml.kaunas@gmail.com užpildžius prašymą bei sumokėjus garantinį mokestį. Detalesnę informaciją apie kiekvieną čempionatą, jo vykdymą ir sąlygas rasite jų nuostatuose.

Taip pat informacija teikiama telefonu 8 684 38738 (d. d. 10.00-16.00 val.) arba 8 698 14300.