Įsibėgėjusi „Alligator“ išliko pergalių kelyje įveikusi „Virusą“

2019 m. lapkričio 28 d.

Vėlų trečiadienio vakarą „Alligator“ (2-4) lygos senbūvę „Viruso“ (0-6) komandą po atkaklios kovos palaužė rezultatu 73:71. C lygos naujokai įsibėgėjo – po keturių pralaimėjimų sezono pradžioje „Alligator“ šiuo metu skaičiuoja jau dviejų pergalių ruožą, o tai leido atsispirti nuo turnyrinės lentelės apačios.

Nors beveik viso mačo metu pirmavo „Alligator“ komanda, „Virusas“ žengė įkandin per vieną ar kelis metimus. Kai ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo iki dvylikos, atrodė, jog susitikimo baigtis išaiškėjo anksčiau laiko.

Vis tik tuomet patyrę „Viruso“ žaidėjai užklupo kiek atsipalaidavusį jaunimą ir spurtu 10:0 nukirpo skirtumą iki dviejų taškų. Dar vieno antpuolio metu, likus pusei minutės, „Virusas“ priartėjo iki minimumo (71:72), o lemiamos atakos metu galėjo išplėšti pratęsimą ar netgi pergalę, tačiau paskutinė svečių ataka buvo bevaisė.

„Galėjom tikrai laimėti. Kadangi vėlai prasidėjo rungtynės, po devintos, nebuvom susikaupę, nebuvo kada apšilti, išėjom nepasiruošę, pabaigoj susikaupėm, bet pritrūko laimės.“ – po rungtynių kalbėjo penkis tritaškius į šeimininkų krepšį sumetęs „Viruso“ simbolis Marius Sinkevičius.

„Šiandien atėjom, sakyčiau, gal per daug atsipalaidavę, pažiūrėję priešininkų rezultatus, galvojome, kad laimėsime legviau, – pripažino „Alligator“ vadovas Paulius Stankevičius. – Pradžioje davėm daugiau laiko visiems pasireikšti, bet varžovas neleido mums lengvai pasilakstyti. Teisėjai leido kiek grubiau žaisti, o mes, kaip jaunesni, pripratę minkščiau. Taip kartais ir susiklosto, kad gaunam į kaulus. Tas pats Babtuose buvo – po dviejų kėlinių rungtynės buvo lygios, o vėliau kietesni varžovai sutvarkė mus ant dvidešimties taškų.“

„Stengiamės tobulėti, bet nėra kada susirinkti, susižaisti, kol kas gaunasi PADRIKA BALA,“ – vaizdžiai „Alligator“ komandos situaciją apibūdino jos vadovas Paulius Stankevičius.

Nepaisant to, lygos naujokai savo sąskaitoje jau turi dvi pergales, kurių ateityje gali būti ir daugiau: „Potencialo turim, žaidėjai surinkti tikrai geri, bet laikas parodys, kaip mums seksis. Kitame rate tikėsimės daugiau pergalių.

Alligator pavadinimas – ne varžovams bauginti. Tai įmonės pavadinimas, kuri užsiima gamyba meninių įrankių, kurie naudojami automobilių kėbulų lyginimui.

Linkėčiau komandoms sveikatos, nesirgti, nesitraumuoti, susirinkti kuo gausiau į rungtynes ir neperkėlinėti savo komandos rungtynių dėl „Žalgirio“. Geriau sužaisti savo rungtynes, nei stebėti kitų.“ – paragino P. Stankevičius.

„Viruso“ stovykloje – pergalių badas, tačiau likusiose dvejose pirmojo rato rungtynėse laukia tikrai įkandami varžovai – „Tornado“ jaunimas bei taip pat pergalių neiškovojusi „TYLA-Startas“ ekipa. Rankų nelinkęs nuleisti ir M. Sinkevičius:

„Pusę komandų, prieš ką pralaimėjome, galėjom apsilošti, ateidavom septyniese-aštuoniese – pritrūkdavom jėgų. Kita pusė yra stipresnių, kur, akivaizdu, lygis yra kitoks, jos į Top8 išeina.

Pasidžiaugt galim tuo, kad tie patys veidai, tie patys žmonės, branduolys nesikeičia dešimt metų, bet panašu, kad jau laikas į veteranus eiti. Jaunuoliai ateina, apibėga. Mūsų amžiaus vidurkis jau apie trisdešimt septynis, tai jau laikas susimąstyti. Sakėm, jeigu šiais metais neišeisim į sekantį etapą, tai turbūt praversim veteranų lygos duris.