Benduomenių lygoje – be pralaimėjimų žygiuojančios „Vieningo Kauno“ ir LŽSHA komandos bei pirmoji Šilainių pergalė

2019 m. gruodžio 2 d.

Lapkričio 30-tą dieną prasidėjo Bendruomenių lygos penktasis turas. Pirmosios rungtynės vyko tarp „Dainava“ ir „Pagyvenę jaunuoliai“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai atrodę „Dainavos“ krepšininkai lengvai nugalėjo savo oponentus rezultatu 84:63. Į pergalę savo komandą vedė įvairiapusiškai naudingai žaidęs Domas Jankauskas (19 tšk, 14 atk. kam., 5 rez perd.).

Žaliakalnio „Bonauta“ net ir su įspūdingai žaidusio Mažvydo Tamašausko (32 tšk, 6/9 trit.) pagalba nepajegė palaužti „Vieningas Kaunas“ ekipos, kuri pergalę pasiekė rezultatu 82:69. Labiausiai prie jos prisidėjo 17 taškų pelnęs Mantas Navalinskas ir Artūras Lencevičius, pridėjęs 14.

Trečiose dienos rungtynėse susitiko BC „Spurtas“ ir „Šilainiai“. Čia Mantauto Patašiaus (17 tšk, 16 atk. kam.) ir Ričardo Stirbio (16 tšk, 8 atk. kam.) įvairiapusiško žaidimo dėka „Šilainiai“ išplėšę pirmąją pergalę sezone. BC „Spurtui“ Raimundas Gudynas pelnė 23 taškus ir atkovojo 18 kamuolių.

Atkaklios ir permainingos rungtynės vyko tarp „Bermudų“ ir Sargėnų „Jargalos“. Čia po sėkmingo spurto ketvirtajame kėlinyje „Bermudai“ sugebėjo pasivyti savo varžovus ir išplėšti pergalę rezultatu 57:55. Nugalėtojų gretose Šarūnas Krilavičius pelnė 14 taškų ir atkovojo 17 kamuolių. „Jargalai“ Vilius Černiauskas įmetė 16, Marius Kutniauskas pridėjo 13.

Užtikrintą pergalę prieš AŽA „Aktyvistai-Kaniūkai“ šventė Evaldo Tamulio (27 tšk.) vedami „Didvyriai“. Pastarieji žaidė mažumoje, tačiau gaudami užtikrintą indėlį iš kiekvieno komandos nario pasiėmė antrąją pergalę šiame sezone. Marius Satkevičius pralaimėjusių gretose buvo naudingiausias, pelnęs 22 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių.

Siekdami „LŽSHA“ komandai įteikti pirmąjį pralaimėjimą, BC „Centras-Aktyvistai“ pirmuosius du kėlinius žaidė užtikrintai – po jų pirmavo 44:37, tačiau po varžovų spurto trečiajame kėlinyje ir jų susikrauto 20-ies taškų pranašumo, „Centras-Aktyvistai“ rungtynių pabaigoje nebespėjo pasivyti savo oponentų.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės“ bendrai finasuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.