Bendruomenių lygoje „Didvyrių“ pirmoji nesėkmė bei Manto Ramanausko 4x dublis

2017 m. lapkričio 20 d.

Bendruomenių lygoje mažėja pralaimėjimo skonio dar nepatyrusių komandų. Šeštadienį A pogrupio lyderių kovoje vienas iš jų turėjo susitaikyti su pirmuoju pralaimėjimu – „Dainava-AKSA“ (5-0) rezultatu 81:74 įveikė „Didvyrius“ (4-1).

„Dainava-AKSA“ kartu su BC „Spurtas-Madrid“ komanda liko vienintelės vis dar nepralaimėjusios komandos.

Vieningas Kaunas – Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai  85:55

Įsibėgėjusi „Vieningo Kauno“ (3-2) komanda jau trečią savaitgalį iš eilės švenčia užtikrintą pergalę. Šįkart po pernykščių bronzos medalių savininkų kojomis pasimaišė mažiausią grėsmę A pogrupyje kelianti Asociacija „Aktyvistai-Kaniūkai“ ekipa (0-5).

Šįkart įspūdingą pasirodymą surengė Mantas Ramanauskas – pelnė 32 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 12 pražangų bei surinko 49 naudingumo balus.

Sargėnai-Jargala – Senamiestis-Aleksotas 64:61

Po akibrokšto praėjusį savaitgalį, „Sargėnai-Jargala“ (2-2) krepšininkai reabilitavosi puikioje kovoje išplėšę pergalę prieš „Senamiestį-Aleksotą“ (3-2). Nors per pirmus du kėlinius „Sargėnai-Jargala“ tesukrapštė 17 taškų ir atsiliko net 18 taškų (17:35), po ilgosios pertraukos atgijusi ekipa ėmė vytis varžovus. Baigiantis trečiam kėliniui teliko 8 taškų deficitas, o 23:12 laimėtas lemiamas ketvirtis Sargėnams įteikė pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė 28 taškus pelnęs bei 15 kamuolių atkovojęs Paulius Lekečinskas.

Šilainiai – BC Spurtas-Madrid 61:73

Jau pirmoje rungtynių pusėje liūto darbą (41:20) atlikę „spurtiečiai“ buvo kelyje link penktosios pergalės. Jie – vienvaldžiai B pogrupio lyderiai.

LŽSHA Aukštieji Šančiai – Žaliakalnis-Padangynas 44:89

Iš nesėkmių liūno neišlipantys Aukštieji Šančiai (1-5) jau nuo sezono pradžios pamiršo pergalės skonį. Vidutiniškai 30-ies taškų skirtumu pralaiminti ekipa visiškai neprimena komandos, kuri dar užpraeitą sezoną kėlė Bendruomenių lygos čempionų taurę į viršų. Šįkart varžovų bėdomis pasinaudojo „Žaliakalnis-Padangynas“ (2-2), įsirašęs didžiausią sezono pergalę.

BESK – Padauguva 92:77

Sezono pradžioje pergale pasidžiaugę padauguviečiai pametė sėkmės receptą. O rungtynių pradžia prieš BESK ekipą nieko blogo nežadėjo – „Padauguva“ po dviejų kėlinių pirmavo dešimties taškų skirtumu. Vistik po ilgosios pertraukos BESK krepšininkai metė savus kozirius ir, sužaidę stiprų (35:18) ketvirtą kėlinį, užsidirbo pelnytą pergalę.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.