Bendruomenių lyga: nutrūkęs Dainavos dominavimas bei aštrėjanti situacija B pogrupyje

2017 m. gruodžio 4 d.

Likus trims turams iki antrosios sezono dalies Bendruomenių lygoje pamažu artėja kulminacija, o kiekvienų rungtynių baigtis vienaip ar kitaip daro vis didesnę įtaką turnyrinėje lentelėje. Praėjusį savaitgalį pirmąjį pralaimėjimą patyrė Dainava-AKSA, eilinę, tačiau nelengvą pergalę įsirašė BC Spurtas-Madrid, žaidimą gerino Aktyvistai-Kaniūkai, o B pogrupio komandų akistatos tampa vis įdomesnės.

BC Spurtas-Madrid – Žaliakalnis-Padangynas 72:66

Paskutines dvi rungtynes įtikinamai laimėjusią Žaliakalnis-Padangynas ekipą egzaminavo B pogrupio favoritai. Ir vos nenusvilo. BC Spurtas-Madrid prieš prasidedant ketvirtam kėliniui atsilikinėjo dešimties taškų skirtumu, tačiau sugebėjo parodyti charakterį, panaikinti deficitą ir išplėšti jau septintą pergalę.

Vieningas Kaunas – Dainava-AKSA 73:66

Galingą sudėtį paruošęs Vieningas Kaunas šįkart buvo nusiteikęs sustabdyti iki tol be pralaimėjimų žengusią Dainava-AKSA komandą. Rungtynių lūžį trečiajame kėlinyje atlikęs Vieningas Kaunas čiupo iniciatyvą į savo rankas bei iškovojo ne tik simbolinę, tačiau ir svarbią pergalę, neleidusią nusiristi į trečią vietą A pogrupyje.

Didvyriai – Padauguva 80:41

Būtent į antrą poziciją pretenduojantys Didvyriai savo ruožtu įsirašė žymiai lengvesnę pergalę, sutriuškindami Padauguvos ekipą. Didvyrių gretose indėlį į pergalę įnešė visi dešimt žaidėjų, pelnę ne mažiau nei 4 taškus.

Šilainiai – Senamiestis-Aleksotas 84:61

Šilainiai pamažu meta stipriausias kortas dvikovose prieš tiesioginius varžovus. Dėl kelialapio į atkrintamąsias su nerimu kovojanti ekipa pasiekė triuškinantį revanšą prieš Senamiestį-Aleksotą tokiu pat skirtumu, kokiu nuo jų nukentėjo pirmajame rate. Likusiose trejose Šilainių rungtynėse – grėsmingi varžovai, tad ar verti sekančio etapo, Šilainiai turės įrodyti.

LŽSHA Aukštieji Šančiai – Sargėnai-Jargala 56:67

Tuo tarpu svarbių taškų nebarsto ir Sargėnai-Jargala. Čempionų titulą ginanti ekipa paskutinio kėlinio metu susitvarkė su Justo Ališausko vedinais Aukštaisiais Šančiais ir pamažu kyla laipteliais į viršų. Ypatinga dvikova jų laukia jau po Naujųjų prieš Žaliakalnio-Padangyno ekipą, kuri, kol kas, yra pagrindinė oponentė dėl 2-3 vietų.

BESK – Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai 64:55

Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai jau antrą savaitę iš eilės buvo arti pirmosios pergalės Bendruomenių lygoje, tačiau sėkmė vėl nusisuko paskutinio kėlinio metu. Jį 13:24 pralaimėję Kaniūkai BESK ekipai nusileido 55:64. BESK ramiai saugo ketvirtąją poziciją A pogrupyje ir neketina jos užleisti.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.