Antroje rungtynių pusėje nutildę varžovus, pergalę iškovojo AUTOBRAVO

2011 m. lapkričio 3 d.

"Verslo" lygoje pirmąją pergalę iškovojo AUTOBRAVO (1-1) ekipa, 71:50 sutriuškinusi ACME (0-2)krepšininkus. Sužaidus du kėlinius buvo galima tikėtis lygiaverčių varžovų dvikovos, tačiau po ilgosios pertraukos ACME žaidimas visiškai sustojo. Puikiai sužaidę trečiąjį kėlinį pergalę svečiuose iškovojo AUTOBRAVO.

Rungtynėse sėkmingiau startavo ACME. Po Aurimo Kmitos dvitaškio šeimininkai pirmavo 9:4. Po minutės pertraukėlės AUTOBRAVO krepšininkai susitvarkė tiek gynyboje, tiek puolime. Artėjant kėliniui į pabaigą ACME vis dažniau klimpo varžovų gynyboje. Šeimininkai nespėjo surengti atakos per dvidešimt keturias sekundes, kai tuo tarpu R. Plaga smeigė tritaškį metimą aidint kėlinio sirenai. Taigi po pirmųjų dešimt minučių 18:15 priekyje AUTOBRAVO.

Permainingo antrojo kėlinio pradžioje ACME ekipą į priekį patraukė T. Vainoris. Šeimininkai priekyje ilgai neužsibuvo - septyni varžovų taškai iš eilės vėl apkeitė pirmaujančią komandą. Kėlinio pabaigoje lengvai persivaręs kelis varžovus R. Stirbys perspėjo apie nesunkiai pralaužiamą ACME gynybą. Paskutinę kėlinio sekundę šaltakraujiškai dar du taškus pelnęs R. Stirbys išvedė AUTOBRAVO į priekį - 33:31.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų žaidimas visiškai subyrėjo. Pirmuosius kėlinio taškus tik penktąją minutę baudos metimu pelnė T. Vainoris. O pirmųjų taškų "iš žaidimo" ACME komandai teko laukti jau sužaidus net aštuonias minutes. Krepšį "atrakino" Audriaus Kmitos dvitaškis. Visgi trečiąjį kėlinį pralaimėję net 5:21, šeimininkai paleido varžovus į priekį gana toli - 36:54. Po trečiojo kėlinio šoko, lemiamame kėlinyje ACME krepšininkai neatsigavo ir pripažino varžovų pergalę.

AUTOBRAVO ekipoje kaip visada nesulaikomas buvo komandos kapitonas Ričardas Stirbys. Jo sąskaitoje 25 taškai ir 12 atkovotų kamuolių. V. Sutkus 15 tšk., L. Putrimas ir M. Dubrow po 12 tšk.

ACME: T. Vainoris 12 tšk. (14 atk. k.), A. Rupšys ir Audrius Kmita po 10 tšk.