„Korys“ neatsilaikė prieš TRUBETTING.COM ekipą

2011 m. lapkričio 21 d.

Sekmadienį, lapkričio 20-ąją dieną, KMU sporto salėje buvo sužaistos Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) B grupės rungtynės, kuriose jėgas išbandė šeimininkai TRUBETTING.COM (treneris Valdemaras Vainauskas) ir svečiai – „Korio“ komanda (treneris Laimonas Zvėgas).

Susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po penkių A.Lengvenio taškų bei K.Abramavičiaus ir G.Veličkos dvitaškių išsiveržė į priekį 9:2. „Korys“ nesiruošė lengvai pasiduoti, tad pataikius N.Paulauskui, G.Dranginiui ir E.Daukšai sumažino atsilikimą iki 13:14. Po dviejų taškų metimus pridėjus P.Valentukoniui bei N.Paulauskui svečiai jau buvo priekyje 17:16.

Beveik viso antrojo ketvirčio metu aikštelėje ir toliau „virė“ atkakli kova. Tik kėlinukui įpusėjus TRUBETTING.COM, dėka M.Veličkos, A.Lengvenio ir A.Kuokalo taiklių metimų, turėjo penkių taškų persvarą – 25:20. „Korys“ vėl susiėmė ir pasivijo priešininkus. 17-ąją minutę, komandoms apsikeitus K.Abramavičiaus ir E.Daukšos tolimais metimais, rezultatas buvo lygus – 31:31. V.Vainausko vadovaujama komanda prieš ilgąją pertrauką spurtavo 10:3, tad išėjo ilsėtis turėdama septynių taškų pranašumą (41:34).

Trečiajame ketvirtyje skirtumas tai sumažėdavo, tai vėl išaugdavo TRUBETTING.COM ekipos naudai. „Korys“ po P.Valentukonio ir E.Daukšos taiklių dvitaškių sumažino taškų deficitą iki 38:43. Šeimininkų gretose keturis taškus pelnė G.Velička, po du pridėjo M.Velička ir A.Kuokalas, tad skirtumas padidėjo iki 51:41. Svečiai atsakė trimis sėkmingomis atakomis ir priartėjo iki 47:53. Kėlinuką užbaigė K.Abramavičiaus taiklūs baudų metimai bet V.Vainausko dvitaškis iš po krepšio – 59:47 pirmavo TRUBETTING.COM.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo penkiais K.Abramavičiaus taškais bei keturiais A.Lengvenio, todėl šeimininkai įgijo 20 taškų pranašumą – 68:48. Diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas L.Zvėgas, kuris po švilpuko pastūmė varžovą į nugarą. Tai buvo lemiamas lūžis šiame mače. Svečiai po taiklių greitų atakų, kurias sėkmingai užbaigė L.Karalius, N.Paulauskas ir G.Dranginis, dar sugebėjo priartėti iki 59:70. Bet iš toli pataikė G.Velička, du dvitaškius įmetė A.Lengvenis, po kartą pataikė A.Kuokalas ir M.Velička. TRUBETTING.COM komandos žaidėjai, susirinkę tik šešiese, šventė pergalę rezultatu 81:64.

Po susitikimo garbingai pasielgė L.Zvėgas, kuris grįžo į salę ir už savo pasikarščiavimą atsiprašė varžovų bei mačo arbitrų.

Rezultatyviausi žaidėjai:

TRUBETTING.COM: A.Lengvenis – 25 taškai (13 atkovotų kamuolių, dvitaškiai 11/14, 36 naudingumo balai), K.Abramavičius – 17, G.Velička – 16 (8 atkovoti kamuoliai), A.Kuokalas – 12 (10 atkovotų kamuolių);

„Korys“: N.Paulauskas (dvitaškiai 6/10, 7 rezultatyvūs perdavimai) ir E.Daukša – po 13, G.Dranginis – 12, P.Valentukonis – 11 taškų (9 atkovoti kamuoliai).